Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Czy ktoś spotkał się z firmą budowlaną Terca bądź Junior z Lublina. Zastanawiam się nad zleceniem im budowy stanu surowego z dachem. Za wszelkie opinie będę bardzo wdzięczna.

 

U nas będzie budowała firma Terca. Na razie nie zaczęli więc niewiele mogę powiedzieć. Zresztą nie wiem co by Cie interesowało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się w końcu pochwalić, że się przenieśliśmy do naszego nowego domu. Cały czas mamy jeszcze kupę roboty, montowanie żyrandoli gniazdek itp itd i oczywiście sprzątanie, sprzątanie i jeszcze raz sprzątanie. Dokumentacja do PINB prawie skompletowana, mam nadzieję, że i ten etap przejdzie bez komplikacji. Mam natomiast prośbę o podanie namiarów na firmy od ogrodzenia - siatka ogrodzeniowa po całości jak na razie - namiary na ludzi, którzy wykonają to kompleksowo, druga sprawa - firma / ekipa od wykonania podjazdu - tu sprawa jest prosta - podjazd jak na razie mam zamiar wykonać tylko z tłucznia, czyli wykopanie, wysypanie, zagęszczenie, jakieś krawężniki i odwodnienie oczywiści. Ekipy najlepiej gdzieś z mojej okolicy czyli Tomaszowice, ale w chwili obecnej to każdy fachowiec dojedzie na budowę bez szemrania i podnoszenia kosztów wykonania usługi :) I ewentualna prośba do osób, które ostatnio coś takiego robiły - ile za co płaciliście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich na forum:welcome:

 

Dopiero dzisiaj odkrylam to forum i jestem pod wrazeniem! Tyle ciekawych postow, linkow i informacji a na dodatek z zycia wziete...;)

 

Wlasnie dzisiaj obdzwonilam pol Lublina i okolicy w poszukiwaniu solidnego fachowca od schodow. Czy ktos ma jakies namiary, pleaseeeeee? Dodam, ze mialyby to byc schody krecone bo miejsca tyle co kot naplakal. Te, ktore mamy w tej chwili sa tak strome, ze az zapraszaja do zlamania karku. W firmie Jaroszynscy dowiedzialam sie, ze najnizsza cena to ok. 8 tys. Troche mnie to przerazilo bo prosilam o orientacyjna cene najtanszych schodow, bez zadnych 'fikusnych' wykonczen. Myslicie, ze mozna to zrobic taniej? I czy ktos mial stycznosc z ta spolka? Facet wydaje sie spoko ale ciezko ocenic czyjas rzetelnosc po glosie...

 

I jeszcze jedno: Blagam o adres dobrego hydraulika z Krasnika lub okolic!!!! Mam problemy z ogrzewaniem i siwych wlosow mi przybywa za kazdym razem kiedy zapraszam tych 'specow', zeby sprawdzili co sie dzieje. Kazdy z nich mowi co innego :(

 

Z gory dziekuje i jeszcze raz pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich na forum:welcome:

 

Dopiero dzisiaj odkrylam to forum i jestem pod wrazeniem! Tyle ciekawych postow, linkow i informacji a na dodatek z zycia wziete...;)

 

Wlasnie dzisiaj obdzwonilam pol Lublina i okolicy w poszukiwaniu solidnego fachowca od schodow. Czy ktos ma jakies namiary, pleaseeeeee? Dodam, ze mialyby to byc schody krecone bo miejsca tyle co kot naplakal. Te, ktore mamy w tej chwili sa tak strome, ze az zapraszaja do zlamania karku. W firmie Jaroszynscy dowiedzialam sie, ze najnizsza cena to ok. 8 tys. Troche mnie to przerazilo bo prosilam o orientacyjna cene najtanszych schodow, bez zadnych 'fikusnych' wykonczen. Myslicie, ze mozna to zrobic taniej? I czy ktos mial stycznosc z ta spolka? Facet wydaje sie spoko ale ciezko ocenic czyjas rzetelnosc po glosie...

 

I jeszcze jedno: Blagam o adres dobrego hydraulika z Krasnika lub okolic!!!! Mam problemy z ogrzewaniem i siwych wlosow mi przybywa za kazdym razem kiedy zapraszam tych 'specow', zeby sprawdzili co sie dzieje. Kazdy z nich mowi co innego :(

 

Z gory dziekuje i jeszcze raz pozdrawiam

 

Jeśli masz problem z hydrauliką to może opisz co się dzieje ??? Jakieś fotki i napewno znajdziemy jakieś rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszym najbardziej interesującym mnie tematem jest... KIBELEK :D

 

Gdzie kupowaliście i za ile? Jakoś nie mogę się doszukać tych wszystkich manufaktur kibelków (znalazłem jedną) :/

 

A może ktoś bawił się w wynajem TOI-TOI-ów lub ich klonów? Jakiego rzędu mogą to być koszty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszym najbardziej interesującym mnie tematem jest... KIBELEK :D

 

Gdzie kupowaliście i za ile? Jakoś nie mogę się doszukać tych wszystkich manufaktur kibelków (znalazłem jedną) :/

 

A może ktoś bawił się w wynajem TOI-TOI-ów lub ich klonów? Jakiego rzędu mogą to być koszty?

 

Miałem wcześniej szambo, więc zbiłem z tatą z płyt OSB i 4 krawędziaków i postawiliśmy na szambie :D Koszt kibelka ok 150 zł W sierpniu będę mógł odsprzedać.

Wynajem toitoi coś w granicach 350zł za mc, z tego co pamiętam,ale może się coś pozmieniało przez rok

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

poszukuję kogoś do wykonania badania gruntu pod oczyszczalnię ścieków. dzwonienie nic nie dało bo wszyscy biorą duże zlecenia i dla takiej drobnicy im się nie chce.

 

i z innej beczki. wy też odnosicie takie wrażenie ze w naszym kochanym mieście wojewódzkim wszyscy robią łaskę że ci coś sprzedadzą? czy tylko ja mam takie szczęście.

szukamy kuchni-3/4 miejsc zainteresowanie zerowe klientem to samo jeśli chodzi o podłogi drewniane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i z innej beczki. wy też odnosicie takie wrażenie ze w naszym kochanym mieście wojewódzkim wszyscy robią łaskę że ci coś sprzedadzą? czy tylko ja mam takie szczęście.

szukamy kuchni-3/4 miejsc zainteresowanie zerowe klientem to samo jeśli chodzi o podłogi drewniane.

 

Kasiu nie jesteś sama w tym odczuciu :D

Na każdym kroku każdy robi łaskę sprzedając cokolwiek. Jak rozglądałem się za grzejnikami i kotłem, to trzeba było się upominać u sprzedawcy,żeby cokolwiek powiedział i w ogóle się zainteresował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia81 co do kuchni to mogę polecić ci firmę DAST na Sławinkowskiej 30, u nas robili kuchnię, meble do salonu i szafy przesuwne, co prawda troszkę po znajomości ale cena bardzo przystępna. Co do podłóg drewnianych, to telefon do człowieka, który się tym zajmuje wyślę ci na prv.

 

A ogólnie jeśli chodzi o sprzedawców, to niestety różnie bywa. Ostatnio np. pozytywnie zaskoczył nas chłopak z obsługi w Decathlonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wcześniej szambo, więc zbiłem z tatą z płyt OSB i 4 krawędziaków i postawiliśmy na szambie :D Koszt kibelka ok 150 zł W sierpniu będę mógł odsprzedać.

Wynajem toitoi coś w granicach 350zł za mc, z tego co pamiętam,ale może się coś pozmieniało przez rok

pozdr

 

pomyślimy, tylko u mnie ciężko z transportem, więc wynajęcie jakiegoś busika i już cena 2 razy wyższa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

poszukuję kogoś do wykonania badania gruntu pod oczyszczalnię ścieków. dzwonienie nic nie dało bo wszyscy biorą duże zlecenia i dla takiej drobnicy im się nie chce.

 

i z innej beczki. wy też odnosicie takie wrażenie ze w naszym kochanym mieście wojewódzkim wszyscy robią łaskę że ci coś sprzedadzą? czy tylko ja mam takie szczęście.

szukamy kuchni-3/4 miejsc zainteresowanie zerowe klientem to samo jeśli chodzi o podłogi drewniane.

 

 

ja obeszlam kilka firm w lublinie w sprawie kuchni...do szału mnie doprowadzało, że jak juz ktos laskawie sie mna zainteresowal to lepiej ode mnie wiedzial co chce miec w kuchni. i zupelnym przypadkiem trafilam do pana w Lubartowie, kuchnia stoi jestem bardzo zadowolona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyślimy, tylko u mnie ciężko z transportem, więc wynajęcie jakiegoś busika i już cena 2 razy wyższa...

Budowę mam obok Ciebie w Kozubszczyźnie, wynajęcie przyczepki 20zł, a o cenie sprzedaży nie wspomniałem bo odsprzedam pewnie za 2 zimne perełki :D

Ale to dopiero w sierpniu jak będę miał wc w domu zrobione

pozdrawiam

Edytowane przez Monti2008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my mamy "toi toia" z firmy pixie

200zł/3 mce, puls raz na 3 tyg serwis 80zł obowiązkowy

ale czyściutki, zawsze papier, naprawdę elegancki(nie to co publiczne Toitoie czy na plaży..blee)

 

widzę, że ceny są mocno "pływające" w tej firmie (o ile chodzi o tą samą: http://www.pixi.com.pl) ;)

 

Przed momentem dzwoniłem (bo nie doczekałem się odpowiedzi mailowej od dwóch dni) i miła pani przedstawiła mi następującą ofertę:

200zł netto/miesiąc w tym wliczony serwis, a każde dodatkowe serwisowanie jest w cenie 60zł.

 

Wobec powyższych pozostaje mi płyta OSB, krajzega i trochę gwoździ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...