Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Budowę mam obok Ciebie w Kozubszczyźnie, wynajęcie przyczepki 20zł, a o cenie sprzedaży nie wspomniałem bo odsprzedam pewnie za 2 zimne perełki :D

Ale to dopiero w sierpniu jak będę miał wc w domu zrobione

pozdrawiam

 

to przypomnę się w sierpniu w takim razie (bo do Kozubszczyzny to i teściu ciągnikiem może podskoczyć) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

widzę, że ceny są mocno "pływające" w tej firmie (o ile chodzi o tą samą: http://www.pixi.com.pl) ;)

 

Przed momentem dzwoniłem (bo nie doczekałem się odpowiedzi mailowej od dwóch dni) i miła pani przedstawiła mi następującą ofertę:

200zł netto/miesiąc w tym wliczony serwis, a każde dodatkowe serwisowanie jest w cenie 60zł.

 

Wobec powyższych pozostaje mi płyta OSB, krajzega i trochę gwoździ :)

 

przepraszam, spojrzałam na fakturę, faktycznie 200zł za mc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulanko, dawno się nie odzywałaś :) U Ciebie już widzę wykończeniówka skoro za schodami się rozglądasz ;-)

Jeśli chodzi o schody to zależy jakie chcesz?!? Mogę Ci dać namiar na wykonawcę, np. tych schodów - 3300zł z materiałem, ale "po godzinach", więc jeśli Ci zależy na czasie to odpada... U mnie ma robić drzwi wejściowe ;-)

 

http://widget.slide.com/rdr/1/1/3/W/310000002403f764/1/43/368mSMd04D9Q-taJy8GuxvmYIvhxDUdv.jpg

http://widget.slide.com/rdr/1/1/3/W/3100000024040155/1/149/l2wvFOg97T87Eq3zsExL79He_iCgn7YC.jpg

 

Witam

Ja również poprosze o namiary na stolarza który wykonał te schody

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuję ekipy do budowy SSO w tym roku w Lublinie ... dom 3 poziomy (piwnica+parter+piętro) łącznie 320 mkw ... dach płaski

 

zainteresowanych proszę o kontakt [email protected]

 

Jak będziesz miał jakieś oferty, to daj znać. Budowałem coś o podobnej kubaturze i rozkładzie (3 kondygnacje) 2 lata temu, jestem ciekawy jak w chwili obecnej kształtują się ceny w tym segmencie rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy ktoś może mi polecić sprawdzoną ekipę do remontu elewacji i układania nawierzchni tarasu i schodów wejściowych do domu?

Budynek postawiony ok.9 lat temu i nadaje się do remontu :(

 

A jeśli chodzi o dobre okna, mogę polecić firmę OKNODOM i STOLMAKO (Poniatowa, piękne, drewniane okna )

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...