Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Jest może ktoś kto ogrzewa chałupę kotłem na pellety -bufor- podłogówka ? U mnie tak będzie i się zastanawiam czy to znacznie większa "filozofia" niż zwykły kocioł węglowy + podłogówka. Jeśli ktoś ma wykonawcę godnego polecenia to poproszę. Docelowo do tego ma być dołączona jeszcze pompa ciepła, ale to jak kasy zostanie. Pompa ma być głównym źródłem ciepła ale do czasu zakończenia budowy nie wywalę na to kasy bo mi potem na coś może zbraknąć.

 

I drugie hasło - okna na profilu greenline - mógłby się ktoś wypowiedzieć ? fachowców od okien na tym forum mnóstwo a o tych oknach nie bardzo słychać.

Mam u siebie okno tarasowe szerokości 390 cm i marzy mi się rozsuwane , dwuskrzydłowe, ale to będzie ciężkie do zrobienia - stąd moje pytanie o profil - jaki polecacie na takie duże przeszklenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się do zapytania o ochronę, solid pobiera 61 zł miesięcznie, instalacja nadajnika 300 zł, dojazd poza Lublinem 15-20 minut. Trochę długo. A jak u Altestu to wygląda ?

O instalacji alarmu się nie wypowiadam bo u mnie będzie to robił zaufany znajomy. Wcześniej na forum ktoś coś pisał o tym że Solid pakuje jakieś swoje centrale które tylko oni mogą potem serwisować, ale pytałem o to przedstawiciela Solidu i nie potwierdził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2 lat i sie może w tym roku skończy....

 

Witam, cieszę się:) no my chcemy szybką przeprowadzkę,ale czas pokaże. Co do Twoejgo domku, przyznam się, że widziałam:), przejeżdzaliśmy kiedyś w okolicy i aż się zatrzymaliśmy i podziwialiśmy, natchnął nas kolor dachówki, pięknie się prezentuje. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się do zapytania o ochronę, solid pobiera 61 zł miesięcznie, instalacja nadajnika 300 zł, dojazd poza Lublinem 15-20 minut. Trochę długo. A jak u Altestu to wygląda ?

O instalacji alarmu się nie wypowiadam bo u mnie będzie to robił zaufany znajomy. Wcześniej na forum ktoś coś pisał o tym że Solid pakuje jakieś swoje centrale które tylko oni mogą potem serwisować, ale pytałem o to przedstawiciela Solidu i nie potwierdził.

witam

 

Mam Altest.

Wybrałem ich dlatego,że zrobili mi wycenę trochę taniej niż Solid (choć porównywalnie) i dorzucili mi 3 miesiące po 1,22 brutto/mc. Standardowo mają 61zł/mc.

Problemów nie ma (dopiero 4 miesiąc mam alarm). I tyle mogę powiedzieć.

 

 

I chętnie poznam namiary na wełnę do ocieplenia poddasza,profile,płyty GK

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja też wybrałam Solid. Generalnie słyszałam o nich lepsze opinie, co się potwierdziło.

Dobry kontakt i obsługa.

Co do instalacji, zajął się tym elektryk, rozprowadził wszystko razem z prądem, niezły magik, jestem z niego zadowolona.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Podajcie proszę sprawdzoną osobę do wykonania świadectwa energetycznego w okolicy Lublina.

Dziękuję i pozdrawiam

 

Witam

Mam sprawdzoną osobę do świadectw, jeśli nadal szukasz to mogę podać namiar.

Moi znajomi byli bardzo zadowoleni. Rzeczowy człowiek, przyjedzie wszystko wyjaśni, wyceni, odwiezie, podpisuje umowę, terminowo - trwało to jakieś 3-4 dni, wystawia rachunek i w dodatku niedrogo.

Świadectwa robi Pan Marcin - 505-408-447.

Pozdrawiam

Joanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów z Lubelskiego albo z Lublina jak kto woli

Ja chcę rozpocząc budowę w br. w okolicach Lubina (Dabrowica). W związku z tym mam takie pytanie. Czy jest ktoś na forum kto dysponuje stemplami do stropu (uzywanymi) o dł. 2,9-3,0 m. i chce je sprzedać. A może ktoś wie gdzie mogę takie dostać. Będę wdzięczny za odzew na priv lub na forum

 

pozdr

 

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Odradzam firme remontowo - budowlaną Zygmunt Lakocy z Nałęczowa. Jeśli nie chcecie mieć problemów z przeciekającymi kominami, fachowcami pijącymi na budowie, odpadającymi suporkami i krzywym dachem i wieloma jeszcze innymi problemai o których jak ktoś chce mogę napisać to omijajcie ludzie szerokim łukie. Nadają się do budowania babek z piasku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie 1:1 Solid-Altest

może ktoś się jeszcze wypowie?

 

Mam Solid w firmie w Kalinówce. Biorą 48 zł miesięcznie, przyjeżdżają w 5 minut. Kilka razy zdażały się fałszywe alarmy i nic nie wzięli za interwencję. Generalnie jak dotąd (ok 5 miesięcy) wszystko OK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów z Lubelskiego albo z Lublina jak kto woli

Ja chcę rozpocząc budowę w br. w okolicach Lubina (Dabrowica). W związku z tym mam takie pytanie. Czy jest ktoś na forum kto dysponuje stemplami do stropu (uzywanymi) o dł. 2,9-3,0 m. i chce je sprzedać. A może ktoś wie gdzie mogę takie dostać. Będę wdzięczny za odzew na priv lub na forum

 

pozdr

 

Darek

 

Witam

Mam do sprzedania stemple używane, nie daleko Dąbrowicy na osiedlu Szerokie na Nałęczowskiej. Jeśli jesteś zainteresowany,to proszę o kontakt, męża telefon wysyłam na priv.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solid czy Altest dla mnie wybór był prosty z jednego względu: Gdzie jest miejsce "uśpienia" grupy interwencyjnej.

Tam gdzie mieszkam Kalinówka - Solid jest w 3 minuty (sprawdzone) a Altest może i byłby w 10...ale na twoim miejscu czasem interwencji bym się kierował.

Dodatkowo Solid dał mi ubezpieczenie w cenie abonamentu na 20tyś w przypadku włamania (i jakos tak przez pierwsze 3miesiące płaciełem ok 27zl chyba).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...