Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

łosiowy dziennik budowy BAUHERR DG 10 - komentarze


Recommended Posts

  • 2 weeks później...

Potwierdzam, sosenki się sieją jak chwasty, koło mnie też pełno, a jedna była przywalona łatami i kontrłatami, dziś po porządkach zostały poukładane i zdjęte a sosensce nic nie jest :lol:

Kasa wiadomo dziś jest jutro nie ma, my mamy ból, bo robimy teraz murowane ścianki i zbraknie na dachówki itp. tak z 5 tysia z II transzy a było to na tym etapie nieplanowane.Mam nadzieję, ze ta pogoda w końcu się zdecyduje, bo chciałam Was rowerowo nawiedzić 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brama bardzo ładna - ciekawe przetłoczenia na panelach.

 

Sprawa kredytu - bolesna. My braliśmy po wybudowaniu stanu surowego otwartego. Namęczyłam się nad kosztorysem, ale o dziwo z grubsza wszystko się zgadza. Jedynie mam czasową obsuwę z gazem.

 

Powodzenia,

miłośniczka projektów z pracowni Bauherr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...

W sprawie drzwi wejściowych :roll:

super pomysł - tylko ciężko do zrealizowania

raz sie spotkałem z takim zamówieniem ihih

szukaliśmy z kolega takich w starych kamienicach ( oczywiście były do renowacji ) a w zamian kupił im nowe stalowe

:lol: z szybką hiih za ok 2000 zł

 

może tak poszukacie

 

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witam!

Ja też w kubie Bauherr'a. Budujemy dm 24 po małym liftingu :wink: , tzn, nieco rozdmuchnięty i wnetrza dostosowane do nas 8) .

Ale zaciekawiło mnie coś innego, mianowicie fundamenty 40 m3 betonu? Jakie dokładnie macie wymiary identyczne z projektem? Porównywałam rzuty, ale u mnie wiecej ścianek działowych, chociaż wymiary zewnętrzne podobne. Mój murarz powiedział, że u nas wejdzie 50 m3, :roll: ,więc mój to dopiero buuunkier :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...