Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

łosiowy dziennik budowy BAUHERR DG 10 - komentarze


Recommended Posts

Inwestorzy chyba na wakacjach

 

niestety - na wakacjach byli jedynie bankowcy , bo nasza procedura kredytowa ciągnęła sie w nieskończoność...a ze funduszy brak to i robota stała :-?

 

ale czas juz powrocic do muratora - bo bank w koncu dal pozytywna odpowiedz, wiec teraz walka z czasem- jak tu sie wprowadzić przed zimą :o

 

co do pytania o fundamenty- to są takie jak w pierwotnym projekcie,ścianki działowe trochę poprzestawiane, ale ilościowo nic sie nie zmieniło.

 

Oj i jeszcze jedna ważna sprawa okna!!

 

wszystkie okna i drzwi tarasowe to urzędowski (dębowe+ szprosy zdejmowane).cena za całość z montażem to 20 tys. wymiary zmieniliśmy trochę - bo te z projektu były droższe w urzędowskim,a jak sie dopasowało do ich wymiarów typowych - wychodziło taniej za większe okna :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

łosie napisał:

 

...

wszystkie okna i drzwi tarasowe to urzędowski (dębowe+ szprosy zdejmowane).cena za całość z montażem to 20 tys. wymiary zmieniliśmy trochę - bo te z projektu były droższe w urzędowskim,a jak sie dopasowało do ich wymiarów typowych - wychodziło taniej za większe okna

 

Dzięki. Przeszklenia macie dość spore, dlatego pytałam jeszcze o wymiary :wink: , ale tak tez myślałam, że przed rozpoczęciem budowania zorientować się co oferują sprzedawcy w standardzie, bo jak się okazuje są one różne u wszystkich :roll: .

Pozdrawiam i czekam na fotki :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 1 month później...
Gość justyna_m

Witam :D pozwoliłam sobie również do Was zajrzeć ponieważ mam ogromny sentyment do tego projektu. Długo korespondowaliśmy z biurem Bauherr i już prawie kupiliśmy ten projekt ale okazał się o te kilka metrów za mały na nasze potrzeby ... ale na szczęście znaleźliśmy projekt, który po przeróbce jest bardzo podobny do dg10 :wink:

 

Kibicuję i pozdrawiam

 

Justyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 4 months później...

Witam,

 

zajrzałam, oglądam sobie Wasz domek, bardzo fajny

sama oglądam się za parterowym... i dg10 wydaje sie być fajnym pomysłem - tylko czy jest wystarczajaco duzy?? :roll:

i jak się mieszka??

pisz koniecznie pisz!

 

i nie wiem jak duzą macie działkę i jak ustawionąwzgledem stron swiata?

 

nagle wszystko zaczęło byc potrzebne na wczoraj :lol: a u mnie zwykle mijają wieki przy podejmowaniu decyzji...

 

a trzeba koniecznie wybrać drzwi wejściowe( temat rozgryzany przeze mnie juz od miesięcy) , oczyszczalnię ( to samo), kominek ( nie mam pojęcia!!!), kolor tynków!!! przeciez to praca na rok :-?

 

hahahaha

chyba tak najlepiej ja równeiż jestem mało zdecydowana osoba i wszystko wybieram rok / dwa...

 

w zasadzie dopiero od kilku dni mamy internet - dlatego nie mogłam sie za bardzo udzielać :) ale nadrobię zaległości :p

no a poza tym mamy w domu tygodniową córeczkę :D - co ogranicza czas spędzony przy komputerze :lol:

 

Gratulacje!

Wszystkiego dobrego Dla Was, zdrowia zdrowia i wielu Radosci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...