Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

okuchnia! (i łazienka) - czyli kto kogo wykończy....


Recommended Posts

będzie wyżej niż wnęka nawet. Mąż juz zdecydowal - będzie ten wyższy. Mniejszy myślalam, ze łatwiej zasłonić jakimś panelem, wieszak na ściereczki z niego uczynić czy cuś. Ale już ma zostać ten...

http://images31.fotosik.pl/286/0bc7731529e63c03.jpg

 

towarzystwo już pewnie na imprezie, może zajrzycie i do mnie wieczorkiem, zapraszam ;)

Po różnych perypetiach dowieziono nam wreszcie drzwi! Kolor maja piękny, taki jak chciałam i z tego co podejrzałam pod folią (nie chciałam zdejmowac żeby sie niw kurzyły) cale sa piękne... Ponoć rano były kończone, pewnie świeżutkie sa bardzo. Zobaczymy jak sie na tych prowadnicach będa suwać. Słupki tez sa ładne tylko ktoś myślał,że słupek będzie stał przy ścianiedo której się drzwi dosuwają i nie polakierowali nam od tylu :( Trzeba będzie coś z tym zrobić... Juz planuję napad na pana przedstawiciela, może uda sie zalątwić taką samą bejcę, żeby resztę drzwi na ten sam kolor zrobić. Zdzieranie farby czasochłonne jest,m nie żeby ciężko było, ale smród przy tym taki że co 15 minut trzeba pomieszczenie i siebie wywietrzyć.

Powoli zaczynamy dochodzić do końca, myślę że do końca tygodnia będzie porządek z podłogami i jednocześnie część mebli ustawiona na miejscu, potem jeszcze malowanie największego pokoju i same przyjemności - karnisze, zasłonki itp.... No i jeszcze meble do kuchni i potem szafę w sypialni trzeba zamówić, ale już można mieszkać bez tego. No i wakacje sie zbliżają i jakies milszze perspektywy :) Ale fajnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Hej, zagladamy wieczorkiem po imprezie. A ten kaloryfer to moglby chociaz rowno z ta wneka wisiec? Bo cieplo to do gory leci, wiec im nizej, tym lepiej.

Dokładnie to samo sobie pomyślałam :lol: :lol: :lol:

 

No widzisz, Twoj geniusz na mnie splynal wczoraj. :oops:

:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, zagladamy wieczorkiem po imprezie. A ten kaloryfer to moglby chociaz rowno z ta wneka wisiec? Bo cieplo to do gory leci, wiec im nizej, tym lepiej.

Dokładnie to samo sobie pomyślałam :lol: :lol: :lol:

 

No widzisz, Twoj geniusz na mnie splynal wczoraj. :oops:

:p

 

Patrz, jak nas nie bylo, to ruchu specjalnie tu nie bylo. Zadna wirtualna impreza nas nie ominela. :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto miał imprezować, jak nas nie było? :wink:

 

I co sie stanie z tym Forum, jak nam sie znudzi? :o :o :o

Stanie się baaardzo "merytoryczne" :wink: :-?

 

Mam nadzieje, ze tego nie dozyjemy. :roll: :lol:

 

Będę bronić własną pierwsią przed takim rozwojem spraw :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto miał imprezować, jak nas nie było? :wink:

 

I co sie stanie z tym Forum, jak nam sie znudzi? :o :o :o

Stanie się baaardzo "merytoryczne" :wink: :-?

 

Mam nadzieje, ze tego nie dozyjemy. :roll: :lol:

 

Będę bronić własną pierwsią przed takim rozwojem spraw :lol:

 

Bedziemy bronic razem. :lol:

 

To jeszcze Anię trza namówić - ona ma czym bronić :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto miał imprezować, jak nas nie było? :wink:

 

I co sie stanie z tym Forum, jak nam sie znudzi? :o :o :o

Stanie się baaardzo "merytoryczne" :wink: :-?

 

Mam nadzieje, ze tego nie dozyjemy. :roll: :lol:

 

Będę bronić własną pierwsią przed takim rozwojem spraw :lol:

 

Bedziemy bronic razem. :lol:

 

To jeszcze Anię trza namówić - ona ma czym bronić :lol:

 

No... :roll: :roll: :roll: Ale tak ja wykonczylyscie, ze ledwo dycha biedna. Niepredko wroci. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, fajnie że wróciłyście, normalnie nie ma kogo zapytać o zdanie ;)

Wisieć tak musi bo tak panowie rurki zrobili.... pocieszam sie że i tak lepiej niż było, do tej pory kaloryfer był nad lodówką... Ja sobie myślę czy kaloryfer wogóle jest tam potrzebny, w kuchni zwykle dość cieplo jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, fajnie że wróciłyście, normalnie nie ma kogo zapytać o zdanie ;)

Wisieć tak musi bo tak panowie rurki zrobili.... pocieszam sie że i tak lepiej niż było, do tej pory kaloryfer był nad lodówką... Ja sobie myślę czy kaloryfer wogóle jest tam potrzebny, w kuchni zwykle dość cieplo jest...

 

Ja to cieplolubna jestem, wiec mi kaloryferow nigdy nie dosc. Ale niektorzy wyrzucaja z kuchni rzeczywiscie. W kuchni moze i cieplo, ale i wilgotno - ja bym z kaloryfera nie rezygnowala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięi za opinie, fronty zdecydowaliśmy jednak jasne, może trochę sa żółtawe, ale pewnie i tak zmienią odcień. Będa pasować do podlogi a płytki nad meblami do blatu.

Kaloryfer już taki zostanie, najwyżej będe kombinowac co z nim zrobić jak juz zawiśnie.

Wczoraj panowie zniszczyli nam długo oczekiwane drzwi.... :( A byly takie piękne. Nawet zawalu nioe dostalam, chyba się trochę tego spodziewałam. Oświadczyliśmy że mają kupić nowe i tyle. Nowe robią w ciągu 5 tygodni, jak oni to zalatwią to ich sprawa, może będą naprawiać te ale maja byc jak tamte i juz...

mamy przestój w końcowych pracach, chociaz bez drzwi do kuchni da się żyć. Może uda sie zabudować kasetę bez drzwi, gorzej z robieniem progu. Ja chcę już wakacje, chcę posprzątać i zamieszkać w swoim domku......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...