Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

okuchnia! (i łazienka) - czyli kto kogo wykończy....


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

a łóżko mamy takie. Jeszcze nie zostało złożone....

http://www.magnat.biz.pl/foto/4c9e76adc580b3b4765f2fce59c1b586.jpg

 

za każdym razem jak tu zaglądam ostatnio i wyświetla mi się to zdjęcie na górze strony, to się zastanawiam czy dam radę przekonać mojego męża do takiej ciemnej ściany w sypialni (niekoniecznie taki sam kolor i odcień jak na zdjęciu ale może coś zbliżonego), popracuję nad nim, jeszcze mam duuuużo czasu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczóś :D

ten jest naprawdę dobry... Byli dziś panowie od drzwi i zamontowali wszystkie wreszcie. Jeszcze kuchenne stoją i się kleją, więc jutro zobaczymy czy wszystko się dobrze zamyka....

Podłogi tez są już zrobione tylko w sypialni trzeba jeszcze raz pojechać, dlatego łoża jeszcze nie rozkładamy. Ale za to mój małżyk zakupil dziś żyrandol (ten n ajpiękniejszy!) i zawiesił więc już jestem szcześliwa, achhhhhhhhhhhh.....

 

zdjecia będa jak już posprzątamy i będzie bez efektów specjalnych w postaaaci pudeł itp....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jednak się pokaże ;)

mieliśľy wracać na stare, ale zostaliśľy tu . Malż skoczyl do piwnicy po korkociąg, nie bylo co jec, ale knajp pelno w okolicy więc się pizzę przynioslo i świętujemy a co... A że net tu jest to i się pochwalimy. Tylko kabelka od aparatu nmie ma więc zdjęć nie będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...