Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

okuchnia! (i łazienka) - czyli kto kogo wykończy....


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

te na dole już widziałam, ale te na górze to jeszcze nie :o

 

super wyglądają, to podłogowe czy ścienne??

 

Podlogowe. To sa te za 226 za m2. Jak mnie sie cos podoba, to zawsze musi drogie byc. :cry: Ale gdyby malz zaakceptowal, to tylko 3 m bylyby potrzebne, a ze zaoszczedzilam na wannie :wink: , to moze moglabym zaszalec. Maja taka fakture i super sie blyszcza. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy tak mają :lol: :lol:

ja się zbytnio nie przejmowałam, potem samo przechodzi :wink:

 

Szczegolnie, jak sie przed zakonczeniem postanowi powiekszyc rodzine :wink:

Juz sie umowilam ze szwagierka na piatek. Damy czadu.

malgoś, to zabrzmialo tak, jakbys ze szwagierką zamierzała powiększać rodzinę, hihi

a płytki rewelacja, Zdjęcie piękne i wierzę że ładnie wyglądają. Jak masz tylko tyle a wiesz,że Ci się będą dluuugo podobały to bierz i już. Zwlaszcza że zaoszczędzilaś...

 

no to rozruszajmy się - w piątek następne spotkanie z panem heniem - coraz bliżej do godziny zero...

mam nadziejęże synfdromy mnie ominą - chyba że będziemy z małżonem pić każde w samotnośći. Albo robic ciągi weekendowe - ja pracuje po poludniu on rano, trudno byłoby się zgrać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malgoś, to zabrzmialo tak, jakbys ze szwagierką zamierzała powiększać rodzinę, hihi

 

No to by bylo dopiero! :D :D :D

 

a płytki rewelacja, Zdjęcie piękne i wierzę że ładnie wyglądają. Jak masz tylko tyle a wiesz,że Ci się będą dluuugo podobały to bierz i już. Zwlaszcza że zaoszczędzilaś...

 

Nie wiem, czy beda tak do konca pasowac do reszty, ale tu maz - artysta bedzie musial ocenic. Podobaja mi sie takie odjechane pomysly, szczegolnie w lazience, ktora jest oddzielona od reszty mieszkania, wiec mozna w niej poszalec. Niektore ladne plytki - np. te z takimi kaliami na brazowym tle, nie pamietam firmy, ale jakas polska - na pewno widzialas. Widze je w co drugiej lazience. Tak samo mnie to drazni jak ciuchy z H&M. Kiedys kupilam plaszczyk i poszlam na dworzec, a tam w promieniu 100 m 3 dziewczyny mialy taki sam... I co z tego, ze ladne, jesli wszyscy maja to samo? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiecie, między łazienka a płaszczykiem lekka róznica jest - jej sie nie nosi po ulicy...

Ja doskonale wiem,że jak juz skończe to wszystkko ustawiać to za jakis czas mi przyjdzie że coś bym zmieniła... Dlatego wybrałam takie a nie inne kolory - żeby móc jeszcze coś zmienić. ja jestem mały majsterkowicz i zaraz coś wymyślę, na razie mam patent do przedpokoju bo tam wielkiego remontu i konkretnych mebli nie będzie z braku kasy. Ale i tak zamierzam zadziałąć żeby i tam miło było wchodzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiecie, między łazienka a płaszczykiem lekka róznica jest - jej sie nie nosi po ulicy...

Ja doskonale wiem,że jak juz skończe to wszystkko ustawiać to za jakis czas mi przyjdzie że coś bym zmieniła... Dlatego wybrałam takie a nie inne kolory - żeby móc jeszcze coś zmienić. ja jestem mały majsterkowicz i zaraz coś wymyślę, na razie mam patent do przedpokoju bo tam wielkiego remontu i konkretnych mebli nie będzie z braku kasy. Ale i tak zamierzam zadziałąć żeby i tam miło było wchodzić :)

 

No tak, ale jak cos jest charakterystyczne (tak jak te kalie nieszczesne), to glupio jak ktos wchodzi do lazienki i mowi - o! masz takie plytki jak ja... Jak nie masz wzorow, to nie masz takich problemow, bo kolory wiadomo - beda sie powtarzac. Czyli juz wybralas? Bo dopiero co bylas na etapie wybierania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh na etapie wybierania to ja będę dotąd aż mi te płytki zamowią ;) a i to jeszcze mogę coś kombinować :D. Ale generalnie kolorystykę wybralam, mimo wątpliwości pewnych.

Do łazienki ustaliliśmy - na gorze strony pokazywałam, ale tez sie zastanawiam czy to Fiji będzie dobre - jest dość gładkie i błyszczące - mam nadzieję,że nie śliskie, bo były przyklejone w pionie na ściance i nie mogłam sprawdzić...

Z kuchnią ciągle mam zagwozdkę, mężowi się spodobały płytki Eurydyka - mieli w salonie taką aranżację do kuchni http://www.paradyz.com.pl/?s=16&a=7&lang=pl&collID=23

Tylko tam było przy ciemnej reszcie, u mnie meble mają być jasne. Z pasków po ścianie i podłodze musiałabym m zrezygnować, co za dużo to niezzzdrowo ... No i mazy tez mają, żeby mi się nie kłóciły z podłogą.

 

Moj ostatni typ na podlogę kuchenna pokazywałam gdzieś na forum, ale mogę i tu wkleić - tu się znów boję czy nie będzie wyglądać "brudno" już sama z siebie :/

http://images30.fotosik.pl/192/0077e115e96aa9b5.jpg

 

alternatywa dla Eurydyki na ścianę to coś takiego

http://www.ceramikakonskie.pl/files/oferta.php?lang=pl&n=Sahara&rozmiar=25x40&nazwa=sahara

- spodobało nam sie w sklepie, natomiast zupełnie nie mam pojęcia co to za producent...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...