Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

okuchnia! (i łazienka) - czyli kto kogo wykończy....


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

z łazienką jest taki problem, że jeszcze długo nie skończe jej tak jak planowałam. Wnęka nadal zostaje otwarta i na razie tego nie zmienie - wolałam zainwestowac w garderobę, potem w meble do "salonu". Drzwiczki di wnęki nie sa priorytetem, choć odsloniety piecyk razi no i po to był tam wciskany żeby go schować :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mayland, czy Ty sie już wcześniej tą ścianą nie zachwycałaś??? Tak naprawdę te cegły troche zniszczone były, najlepiej wyglądała ściana z kominem w łazience. Ale do takiego stylu trzebaby dopasować cale mieszkanie - ja jednak wolę nowocześniej... Wydaje mi się że takie cegły owszem, w domkach wyglądają fajnie ale w mieszkaniach przytłaczają... A swoją droga ciekawe jak byś widziala aranżację kuchni z taką cegłą ;) Może ja nie potrafię tego ogarnąć. Kiedyś będziemy kuć tynk w dużym pokoju (26m2) , może sie slusimy na kominek tam to możńaby pomyśleć coś z cegła, ale nie mogłyby to byc jakieś rustykalne klimaty :)

 

wyslalam smska z zapytaniem o szafe i jak dotąd nie ma odpowiedzi. Szfa teoretycznie ma być w poniedzialek, a przedtem czeka mnie sporo pracy żeby jakoś przygotować miejsce w pokoju na montaz... ZObaczymy co się okaże, ale do 1 listopada szafę musze mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sprawa otwarta- zapraszam z pomysłami - może na przyszłość w pokoju wykorzystam. Bo kuchnia i łazienka to sprawa już na dłuższy czas zamknięta :D Przynajmniej w podstawowym kształcie. Ale o inspiracje pokojowe poprosze jak najbardziej - można tam wykorzystać dwie takie ściany, ale główna informacja że pokój ma mniej więcej kształt kwadratowy i 26 m2. Zdjęcia sa na stronie 12 ale jeszcze przed ciemną podlogą :). TO te z samymi firankami, zasłonki są w sypialni. Niedługo będzie coś wiecej ale to dopiero jak będziemy mieli szafę w sypialni i uprzątniemy garderobę z pokoju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałam odpowiedź Aniu i jeszcze pytanie czy na pewno tak ma być wnętrze :D BO tak mieszalam z tymi wymiarami. Chyba jeszcze raz poprosze Tolę lub maylandzie o polatanie z miarką i zmierzenie dokladnie tych elementow z IKEI, Chodzi mi o te do szafki 50 cm. FAcet mi wyliczyl wnętrze tego elementu na 46 cm i chcialabym być pewna że nie bedzie za wąskie żeby tam kosz zamocować...

 

a dzisiaj zdecydowaliśmy sie na meble do dużego pokoju :D TO głównie za przycyzną małżonka ktrory juz miał dośc jeżdżenia po sklepach meblowych i mojego oglądania ciągle tych samych mebli. MAm nadzieje, że będa OK>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, na razie zamówione dwie części, bo pod TV mieliśmy jeszcze pomierzyć. To na szczęści jest meble w okleinie, więc już nie boimy się że w następnej dostawie będzie inny kolor Wczoraj przestraszyliśmy jedną panią sprzedawcę w sklepie , bo zamowiła dodatkowe elementy z Onyksa dla klientów i zaczęła się za nasza sprawą bac że przyjda w innym odcieniu..... BO ona nie wiedziala, mmmm A u nas sprawa Onyksa upadła jak dokladniej przeanalizowaliśy jakość tyc h mebli. Do drewnianych fronto to już mogli się postarac i dac ładne uchwyty, a nie takie ordynarnie plastikowe i to jeszcze montowane na wpust nie na śruby, żeby sie nie dalo na inne zamienić przypadkiem :( Te plastikowe elementy to był gwóźdź do trumny, ja nie znosz eplastiku i coraz mniej mi sie to podobało, a jak sie dowiedziałam,że nie da sie wymienić uchwytow.... to już po sprawie. Chociaz same meble mi sie dość podobają to jednak za dużo było tych "ale" ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olga, chodzi o meble Onyks, które pokazałam na poprzedniej stronie :) Drewniane a dali tam takie badziewiaste plastikowe uchwyty, jeszcze żeby jakoś sensownie pomalowane a ten odcień jest jakby aluminum, strasznie razi przy reszcie i od razu widać że coś nie tak....

no nie pisałam jakie meble zamówiliśmy, dopiero teraz się przespałam po nocce w pracy. Meble mają być na teraz, jak ktoś radził, a nuż nam się niedługo znudzi a przecież musimy coś ustawić w tym pokoju jak już stamtąd ubrania zabierzemy :D

A jakie to zobaczycie jak już będą..... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowałam sie na inne, choć jakiś akcent podobny mają... ale sa niestety kanciaste i już bardziej nowoczesne. Widzieliśy jeszcze jedną serię mebli zaokraglonych ale były do sypialni :( No i te drogie meble drewniane też czasem robią ww tej stylistyce, ale niestety w jaśńiejszych kolorach. Więc nasza komoda będzie jak zabytek w tym pomieszczeniu...

 

Mam problem z lóżkiem. Babcia miała takie pojedyncze, ale szerokie łóżko, z fajnymi bokami, z trzema segmentami materaca, ciekawy mebel. Nie chciala się go pozbywać, mi sie tez coraz bardziej podoba, ale nie mam go gdie w tej chwili stawiać. Zdarliśmy z niego tapicerkę, bo tyle było kurzu że nie daloby się używać, ale nie mam motywacji,żeby je kończyć, no bo nie wiem czy z nami zostanie,. Jeśłi bylby jakiś pokoj wolny to ten mebel fajnie mógłby się komponować, np w jakimś dziewczęcym wnętrzu. Nie wiem gdzie mogłabym to cholerstwo przechować, szkoda mi trochę go oddawać komukolwiek, ale co ja mam zrobić??? Może ktoś ma pomysł gdzie przechować taki tapczan wielkości 2,2 na metr???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...