Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

okuchnia! (i łazienka) - czyli kto kogo wykończy....


Recommended Posts

spakowana? Ja trochę ślęczę nad budową stronki (moje nowe hobby ;) )

 

Foty będą, choć wolę je dać jak już wszystko się ladnie zgra. Ale moze tak poglądowo...

moge już teraz zdradzić, ze meble znaleźliśy niedrogie, tak akurat,żeby za jakiś czas je wymienić,jeśli się nie sprawdzą. kOlor jest OK, jakość taka sobie, jedne drzwiczki już poszly do reklamacji, przy okazji dokupiliśmy otwarty regal na książki, bo za przeszkolnymi drzwiami półki sa szklane i książek nie udźwigną. Jeszcze tylko jakaś stojąca lampa, dywan, fotele i wystarczy. Zauważylam,że nie zależy mi specjalnie na stanie posiadania - ot, żeby bylo i jakoś łądnie wszystko gralo - a firmy, marki to już sprawa podrzędna... Fotele najchętniej kupię w IKEi bo mi ten prosty klsztalt pasuje, chyba że sie zdecyduję na finki (wyższe moga lepiej w tym dużym pokoju pasować i może są trochę wygodniejsze?

 

Aaa, nie podałam nazwy mebli - Meble Dąb, seria Nevada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

dzień dobry.

Ja ju po śniadanku i kawce, kwiaty podlane, pranie wlączone, powoli ogarniam szaleństwo ;) Plan jest taki,że codziennie rozpakowuję jedno pudło i sprawdzam co tez tam mamy ;) Większośc do utylizacji pewnie będzie, a co sie da to posegreguję. Jak skończe w domu to zostanie jeszcze piwnica z róznymi skarbami - widać niepotrzebnymi skoro od roku tam leżą ;)

Podejrzewam że w przyszlym tygodniu będzie już pawlacz i część meblową mamy wreszcie z głowy.

nelly, nie ma za co :) Myśłalam,że chodzilo o inne płytki ale zajrzalam do Ciebie i już wiem. Rzeczywiście o tych też myśłaląmale tyle ich jest że trudno sie połaopać. Choć mój mąż się śmieje,że teraz jak do kogoś pójde to mu potrafię powiedzieć jakie ma płytki tyle ich oglądałam ;)

Ania, stronka zupełnie niezwiązana z budowaniem, bynajmniej i nie moja. Mąz pomagal znajomym w aktualizacji więc chcąc sie co nieco nauczyć postanowilam go zastąpić. Znaczy uczę sie fachu webmastera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie wykańczania domku i chyba też siebie ...

Przydałby się fajny program do wizualizacji i mam prośbę do "onna", która używała na początku wątku programik do projektowania kuchni i wizualizacji.

Mogę prosić o nazwę programu ?

 

Dzięki.

Nie wiem jakiego używała Onna - ale ja polecam Pro100 (99% forumowiczów go uzywa :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na pewno we dwoje troche zamierzamy uszczknąć :) Ale też takie spóźnione odwiedzanie grobow rodzinnych. Pogoda troche sie poprawila, choć nadal zimno, brrrrrrr...

 

zdjęcia będą po powrocie i jak już troche posprzątamy. Póki co zakupiliśy dywaniki do sypialni i do pokoju :) Coraz mniej rzeczy zostaje potrzebnych.

 

KrzysiekP, nie pamiętam jaki to był program, chyba kuchnia byla robiona w innym a lazienka w innym. Mam go w komputerze, ale jestem poza domem przez dni kilka. Na pewno byl darmowy (albo testowy) i sciągalam go z internetu, z dobrych programów chyba. Obsluga trudna nie była, problem miałam tylko z płytkami w lazience i dlatego ich nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtedy jeszcze nie wrocili, ale teraz już :)

 

Trochę się zmęczyliśmy,pospacerowaliśmy pojeździliśmy po Podkarpaciu. Po powrocie poszliśmy jeszcze na obiadek do knajpki i taka jestem ociężała, że tylko łóżeczko.

musze sie pochwalić - po długiej przerwie przejechałam ponad 100 km samochodem ;)

Ale powiem tak- wyjazd i oderwanie na troszkę od domu przywróciły mi zapal do upiększania - tak więc ten ostatni etap jeszcze wytrzymam :) Już prawie wszystko mamy, teraz jeszcze trochę pokombinowania, pracy i już mamy wszystko. Myśłę że na Boże Narodzenie sie wyrobię :)

 

a co tam u Was????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...