Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

jaka papa na chudziak


Recommended Posts

dawałam papę termozgrzewalną. Taką, jaka była na składzie. Zgrzewaliśmy ją z izolacją fundamentów (poziomą). Na to folia

Mi wlasnie chodzi o konkretny typ, albo chociaz grubosc i z czego. Na marginesie to tych rodzajow pap jak i cen jest od groma.

Kładź pape termozgrzewalną i to jest najważniejsze.

Droższa nie będzie lepsza.

Jak położysz na pape jeszcze folie i podłoge to pamiętaj ze tam już nikt nie będzie zaglądał i grzebał, będzie stała temperatura.

Troche rozsądku. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawałam papę termozgrzewalną. Taką, jaka była na składzie. Zgrzewaliśmy ją z izolacją fundamentów (poziomą). Na to folia

Mi wlasnie chodzi o konkretny typ, albo chociaz grubosc i z czego. Na marginesie to tych rodzajow pap jak i cen jest od groma.

Kładź pape termozgrzewalną i to jest najważniejsze.

Droższa nie będzie lepsza.

Jak położysz na pape jeszcze folie i podłoge to pamiętaj ze tam już nikt nie będzie zaglądał i grzebał, będzie stała temperatura.

Troche rozsądku. :wink:

Z tym rozsadkiem to czego tyczy ?

Ja chce dac jak najtansza i wiem ze termozgrzewalna, z wypowiedzi wynika ze brac kazda jaka dadza. Sadze ze sa jakies specjalne do hydroizolacji podlogi stad te pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kładziesz termozgrzewalną łączoną dokładnie z izolacją pod ścianami dlatego ze masz wysoko wode.

Ci co nie mają problemu z wysokim poziomem wody mogą sobie kłaść zwykłą pape, samą folie lub nic.

A Ty i ja musimy płacić za termozgrzewalną :wink:

Jaśniej sie nie da.

Czy daje sie jakies zaklady na sciane ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...........

Dodam ze u mnie jest wysoki stan wod gruntowych.

 

A co to znaczy wysoki poziom wód gruntowych? Sam się nad tym zastanawiam, bo wodę mam jakieś 80cm-1m ppt., budynek wyniesiony na jakieś 60cm ppt. To ma znaczenie, w sensie, czy w takim przypadku także powinno się dawać papę? Sama folia nie wystarczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dodam ze u mnie jest wysoki stan wod gruntowych.

 

A co to znaczy wysoki poziom wód gruntowych? Sam się nad tym zastanawiam, bo wodę mam jakieś 80cm-1m ppt., budynek wyniesiony na jakieś 60cm ppt. To ma znaczenie, w sensie, czy w takim przypadku także powinno się dawać papę? Sama folia nie wystarczy?

Podpowiem.

To znaczy że poziom wód gruntowych lubi zmieniać swój poziom.

Przekonasz sie o tym gdy zrobisz sobie kontrolny wykop.

W moim przypadku zmiana poziomu wynosi 1m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...