Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tu się gada


Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dzięki :) Oświeconym być 8) Zajefajne uczucie :D

 

A co do zasypania to - a jakże - zasypało. Co by miało nie zasypać :wink: I nam się należała godziwa porcja białego goowna :evil: :wink: Z uwagi na położenie geograficzne i wysokość nad poziomem morza - porcja była z dokładką :evil: :wink:

 

Ale wiosna już idzie, w rozpiętej kurtce chodzę, co by jej nie wystraszyć :wink: :lol:

 

pozdróweczki :)

M.

 

PS Jak maluszek się sprawuje? Śpisz coś czy na rzęsach głównie się przemieszczasz? :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dziękować :D Dziękować :D Tylko dlaczego Ty mojemu buty chcesz oglądać? :wink:

A serio - również masz ukłony od ślubnego mego. :lol: Dostałaś od niego zaszczytny tytuł jedynej rozsądnej kobiety w tym gronie wariatek :wink: :lol:

 

:lol: :lol: :lol: To chyba przegięłam... :roll: :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może najwyższa pora, żeby się przywitać.

Od kilku dni (dokładnie cały weekend... no prawie cały), czytałam od początku twój dziennik budowy, łącznie z komentarzami na przemian, coby wszystko jakoś mi się chronologicznie ułożyło w powiedzmy jedną całość. Czytałam, ponieważ od kilku lat moim (naszym :wink: ) marzeniem jest posiadanie własnego małego domku z ogródkiem, a ponieważ nie posiadamy góryyyyy pieniędzy, więc znaciskiem na "małego domku". Uwielbiam oglądać projekty i odglądać zmagania budowlane innych ludzi, a twoje są tak wciągające, że zaniedbałam troszkę swoje obowiązki, ale cóż to... nie samą pracą człowiek (znaczy się ja :D ) żyje. Przy fragnmentach o słynnym już Maestro, aż zgrzytałam zębami ze złości, nie wspominając już o sołtysie :evil: . Zazdroszczę ci twojego Skrzacika, ale tak po ludzku bez nutki zawiści, bardzo mi się podoba i mam nadzieję, że jak już w końcu uda nam się znaleźć swoje miejsce (czyt: działkę), pod budowę domu, to też spełnię swoje marzenia...

a, że należę do osób "normalnych inaczej" :lol:( tu: blond włosy, ale raczej sztuczna inteligencja jak to nazwalas :lol: , lata swoje, ale jakoś dusza za tym nie nadąża, z tyłu liceum z przodu muzeum... :-? :-? , upss :o , tu się chyba zagalopowałam, tak źle jeszcze nie jest :wink: ) w każdym bądź razie, mam nadzieję, że uda mi się to bez większych kredytów (bo tak zupełnie bez to się chyba nie obędzie :-? )

Pozdrawiam Cię cieplutko i czekam na dalsze fotorelacje z budowy :D .

 

Ps:

Gdzieś zdążyłam zuważyć, że masz urodziny w tym samym dniu co mój starszy syn :D , tzn. on ma urodziny w tym samym dniu co ty bo jest troszkę młodszy..., ale niewiele... jakieś 3 lata, bo ty przecież 18-tkę obchodziłaś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasia - spoko spoko :D Dobrze jest! :lol: Co ma wisieć nie utonie 8)

 

AGP - żałuj, córko, żałuj :wink:

haneczkakrk - no dziołszka :lol:, to żeś kawał roboty odwaliła. Przeczytać wszystko od deski do deski, ze zrozumieniem do tego :lol: Podziwiam z całego serca :D :D

Serdecznie Cię witam w tych zwariowanych progach 8). Wierzę, że z Twoim entuzjazmem i samozaparciem oraz systematycznością masz ogromne szanse na zbudowanie w szybkim tempie ślicznego domku. :) I to niekoniecznie małego :D

Skoro mnie, takiej popyrtanej kobicie wyszło (może nie do końca... ale coś tam już na tej budowie widać :wink: ) to Tobie uda się na pewno :lol:

 

PS. pozdrowienia dla 3 lata młodszego ode mnie Twojego syna 8) :wink:

PPS. Widzisz... już Cię lubię :D

 

------------------------------------------------------------------------------

 

pozdrawiam wszystkich cieplutko i wiosennie :D

wogóle głupio mi, że do nikogo nie zaglądam :oops: , zarobiona jestem po pachy :(

Jeszcze tylko muszę przetrzymać kwiecień i w maju powinno być już troszkę luźniej... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze madmegs, o kurna właśnie pierwszą w tym roku muchę, na dodatek utopioną w winie połknęłaBYM, czyli wiosna w pełni :-? :D

ale ja nie o tym :roll: :D , przyszłam zapytać co u Ciebie? byłam w dzienniku, a tam króluje sceneria zimowa, wiosny u Ciebie nie ma czy co? Ale trzeba przyznac że Skrzacik świetnie wygląda otulony tą puchowa kołderką:D Kiedy ruszacie z robotą i czym Ty taka zarobiona w tym kwietniu będziesz że na forum nie chcesz zaglądać?:D

Ja cały wczorajszy i dzisiejszy dzien spędziłam na dworze i krzyża nie czuję, ale te dwadzieścia pare stopni wynagradza mi wszystko :D

Pozdrawiam Cie wiosennie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...