Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tu się gada


Recommended Posts

Dachówka dzisiaj nie dotarła :( Nie wiem, czy hurtownia zawaliła, czy też szefo kazał ją odłożyć na później. Głupio mi tak wydzwaniać z każda duperelą :oops: Zresztą, nie ma problemu, bo więźbę będą kończyć po świętach, więc w zasadzie ta dachówka jest tam teraz potrzebna jak łysemu grzebień :wink: Jeszcze by mi ją ukradli przez święta... :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

**___**

_**___**_________****

_**___**_______**___****

_**__**_______*___**___**

__**__*______*__**__***__**

___**__*____*__**_____**__*

____**_**__**_**________**

____**___**__**

___*___________*

__*_____________*

_*____0_____0____*

_*_______@_______*

_*_______________*

___*_____v_____*

_____**_____**

_______*****_______

 

 

Wesołego królika co po stole bryka,

Spokoju świętego i czasu wolnego,

Życia zabawnego w jaja bogatego

I w ogóle kurcze, wszystkiego najlepszego !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka :)

 

No, nie pisałam, bo w dyngusa tylko ja i (jak się okazuje kamlotek :wink: ) o budowie myślałam. :oops:

 

A od wtorku jazda bez trzymanki: w pracy, :evil: na budowie, :lol: i kolejny ranek przychodzi zaraz jak tylko się położę :o :wink:

 

Ostatnio byłam tak zaaferowana, że ze służbowego kopma posłałam jakieś posty i mi za karę magicy od netu stronę muratora zablokowali. :o :cry: :evil: :cry: :cry: :cry: :cry: Niedobre magiki :cry: 8) Zdaje się, że widocznie przegięłam pałę :oops: :oops: :oops: Tfu tfu psia d..pa, że mnie nie wywalili z roboty :-? :D TFU TFU!!!! 8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia, właśnie wróciłam z budowy. Ło jezusinku.... Jaką mam śliczną więźbę!!!! Jestem taka happy!!! :lol: :lol: :lol: Jutro wiecha ponoć. Znaczy się panowie przymawiają się o flachę, nie? :lol: :roll: Kupię dwie :wink: :lol:

 

Mam cały aparat zdjęć, i wściekam się bo nie mogę zgrać zdjęć z aparatu. Komputer ślepiec jeden nie widzi sprzętu wrrr

:evil:

Nic próbuję dalej....

 

pozdrówki :)

M.

 

PS a co tam u Was?

Jak skończę z tym aparatem to zaraz lecę zobaczyć co słychać u dobrych ludzi :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...