Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tu się gada


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Będą Anetka, będą już wkrótce. Jutro , najpóźniej w sobotę, lecę jak kot z pęcherzem i cykam fotki. 8) Przy okazji skoszę trawę, bo wielka ponad kostkę :o Nie będę kleszczom życia uprzyjemniać :evil: :wink:

 

pozdrówki M.

PS Dolna łazieneczka śliczna! :) Jak mają się sprawy z górną? :)

 

No no rób rób fotki szybciutko bo my tu już z niecierpliwości nie możemy wytrzymać. Chcemy zobaczyć co ty tam za cudo masz już na tej swojej działce :D :D :D

Miło, że ci się podoba moja skromna łazienka :oops: Co do górnej dalej czekamy na glazurników - mają pojawić się na poczatku maja :) i lepiej zeby się pojawili hihi :p

Mnie jutro czeka wielkie koszenie tej mojej działkowej dżungli 8) 8) :lol:

pozdrawiam

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę to dać, bo jest BARDZO na czasie :

 

Na pustym jeszcze placu budowy brygadzista staje przed robotnikami i mówi:

 

- Panowie rozpoczynamy i pamiętajcie: budujemy solidnie, bez fuszerki,

wynoszenia na lewo materiałów. Budujemy najlepiej jak umiemy, bo

budujemy dla siebie.

 

- A co to będzie? - pyta się jeden z robotników.

 

- Miejska Izba Wytrzeźwień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą Anetka, będą już wkrótce. Jutro , najpóźniej w sobotę, lecę jak kot z pęcherzem i cykam fotki. 8) Przy okazji skoszę trawę, bo wielka ponad kostkę :o Nie będę kleszczom życia uprzyjemniać :evil: :wink:

 

pozdrówki M.

PS Dolna łazieneczka śliczna! :) Jak mają się sprawy z górną? :)

 

No no rób rób fotki szybciutko bo my tu już z niecierpliwości nie możemy wytrzymać. Chcemy zobaczyć co ty tam za cudo masz już na tej swojej działce :D :D :D

Miło, że ci się podoba moja skromna łazienka :oops: Co do górnej dalej czekamy na glazurników - mają pojawić się na poczatku maja :) i lepiej zeby się pojawili hihi :p

Mnie jutro czeka wielkie koszenie tej mojej działkowej dżungli 8) 8) :lol:

pozdrawiam

A.

 

Ja dziś skosiłam swoje 17 a. Tzn, gwoli ścisłości - część łąkową - będzie może 12 a. Reszta zasypana gruzem i zajęta domem. Za to brakło mi kosiarki na jakieś 30 m2 od frontu, bo mi kółko odleciało :( Ale u nas to jest pastwisko. Trawa do pół łydki i wądoły po orce... Ale i tak jestem z siebie dumna niezmiernie :) Na obu dłoniach mam odciski :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki z okazji więźby !! :lol:

 

czyli teraz już z górki.

Okna już wybrane??

 

Widzę że u Ciebie wiosna także w pełni :)

 

Dzięki za gratki :) Ale nie moja, tylko budowlańców zasługa :) :oops:

 

A z górki to mam. POŁOWĘ koszenia. Reszta pod górkę :( Nie będę przecież pod grapę zasuwała na sucho, nie? :wink:

 

Co do okien, do daleka przyszłość. Przez następne kilka lat będę biedna jak mysz kościelna :cry: Ale chcę plastiki z okleina a la złoty dąb. Coś jak Twoje. Cudne masz!:) Okna 8) :lol:

 

pozdr M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze dziś inny tartak dostarczył 500mb łat i 60mb deski okapowej 4x22cm

po znajomości 1.100 :lol: :lol: :lol: . Dawno nic mnie tak nie ucieszyło jak dzisiejsz zakup :lol:

 

Jejku, nie wiem czy Ci styknie :( Ja zamówiłam 600 mb i musiałam jeszcze dokupić 100 mb łat i 50 mb kontrłat :roll:

hej :lol:

ale już 300mb lleżało wcześniej na budowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana,co ja biedna inwestorka innego Skrzata,mam powiedzieć :roll: :wink: :roll: :wink:

Widok Twego domku rzuca na kolana :lol: :lol: :lol: , pięknie wyglądają słupy i deska okapowa pomalowana tą czereśnią,naprawdę ładny kolor :lol: . I masz już okna dachowe,ale powiedz mi gdzie podziało się okno z pokoju nad byłym garażem :roll: . Masz je z drugiej strony? Ale mimo to, proszę o więcej zdjęć.

I gratuluję postępów na budowie :p

Zapewne róże zasadzone,a jaka to odmiana pnące czy krzaki albo pojedyncze? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

 

Okna nad garażem jednak nie będzie. Trochę się panowie na mnie wkurzyli, bo musieli łatać dziurę ( wycięta już była :oops: :oops: :oops: ) Stwierdziliśmy, że dajemy jednak okno od północy, nie będziemy cudować. Sopelkiewicz tak uznał. Ok, skoro chce drugą resztę życia włazić do łóżka po mnie albo od nóg, jak do tej pory... Nie mam już siły użerać się... Lada dzień finish, ale ja jestem TAKA zmęczona, że odpadam. Do tego faktury z hurtowni mnie dobiły. :cry: A gdzie tu płacić wykonawcy??? Chyba muszę zmienić profesję, :wink: bo tam gdzie pracuję w życiu na ten dom nie zarobię :roll: :cry:

 

Ze zdjęciami problem, aparat je robi ale ni chuchu nie chce "oddać" ich na kompa. Czasem, po jednym dwa... Robota głupiego :evil:

 

Co do róży to nie wiem jakie to są, wszystkie 5 zdobycznych z przyjaciółkowego :) ogrodu. Jak mi je dała, to tak szybko je pakowałam (żeby się nie rozmyśliła :wink: ), że zapomniałam spytać jakie to... :oops: Jedna wygląda na jakąś wielkokwatowa, jedna to rosa rugosa na 99 % a reszta nie wiem. Zakwitną to się dowiem, i pomyślę gdzie je docelowo posadzić. Na razie zrobiłam tymczasową różana rabatkę za domem. Budowlańcy tam nie dotarli.

 

pozdrawiam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...