Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tu się gada


Recommended Posts

Co do aparatu - poświęciłam dzisiaj dwie i pół godziny :o i ściągnęłam kilkanaście fotek :) Właśnie pracuję nad postem. I kto powiedział, że pisanie dziennika jest takie łatwe? :wink: :roll:

 

Co do faktur - no, ja nie mam pretensji, że muszę je popłacić - w końcu na tym polega kupowanie :roll: 8) Chodzi o to, że zanim kupiłam cokolwiek, najpierw poprosiłam o wyliczenie materiałów i wycenę, potem zamawiałam i przygotowywałam na to kasę. A tu się okazuje, że wszystkiego brakło :cry: Proforma na dach na 10946 zł. Trzeba dopłacić ze dwa koła. Na rynny zdecydowałam się bo wyszło po wyliczeniu i wytargowaniu 8) 1700. Teraz trzeba dopłacić jeszcze 190 zł. Kominy były kompletne, tylu specjalistów je obliczało, a musiałam dokupić 10 pustaków wentylacyjnych i 4 worki keramzytu :0 . Więźby policzyli tyle i tyle, część została nie wiadomo po co, za to czego innego trzeba było dokupić. I tak ze wszystkim. Mój problem nie polega na tym, że muszę to kupić, bo przecież i tak musiałabym i tak, potrzebne było przecież, tylko na tym, że ja jestem na inwestorskim w tym roku finiszu i mam dość napięty kosztorys. Każdy odchył skutkuje bankructwem lub zadłużeniem ponad miarę :cry: :wink: I to mnie męczy :(

Ale jak skończę z tym dachem, będę miała przecież sso :) i mnóstwo czasu na koszenie trawy. I spłacanie długów. Więc spoko. Byle mieć za sobą już ten stres. Logiczne - jak skończą to nie będzie przybywało faktur do zapłacenia 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nikt,a tym bardziej ja ,nie mówi,że pisanie dziennika to łatwa sprawa :wink:

Posta przeczytałam,teraz czekam na zdjęcia,coby te 2,5 godziny nie przeszły bez odzewu :lol:

Gratuluje i podziwiam za umiejętne obsługiwanie kosiarki :lol: :o

Ja bym dobrze nie wiedziała jak ją włączyć :lol: ,bo choć ja ze wszi , to takowe urządzenia nigdy mnie nie pociagały i z koszenie musiałoby się odbyć za pomocą ostrej haczki :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jestem,zdjęcia super,ucieszyłam oko :lol: :o

Kolor słupów jak mówiłam bardzo ładny

A co do naturalnego nawozu zza płotu,nie boisz się,że popali Ci rośliny?Wiem,że świeży nawóz zawiera w sobie zbyt dużo kwasów,czy czegoś tam i moze popalić. Najlepiej gdy jest sezonowany,a jeśli nie masz to włóż pare placków do jakiegoś pojemnika zalej wodą i po kilku dniach możesz chyba podlewać bez obawy. Co prawda nie jestem ogrodnikiem i nie znam się za bardzo,ale lepiej spytaj się kogoś kto się zna,bo szkoda popalonych róż :cry:

aha zapomniałabym ,zasługujesz na pochwały za trud i szczere chęci zaspokojenia ciekawości niektórych :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh, dzięki Ci dobry człowieku za miłe słowo :)

 

Co do nawozu - też tak sądziłam, ale okazuje się że żrące jest kurze i świńskie. Krowie nie bardzo, poza tym ja to na górę na ziemię położyłam - troszkę, jak w końcu popada to tylko troszkę przesiąknie. Mam nadzieję że będzie dobrze. W zasadzie, tak na oko to taka przemielona trawa jest :wink:

 

pozdrówki :)

M.

 

PS jakby się człowiek nie starał i tak do gównianych tematów wróci, hyhy :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...