Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tu się gada


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

yuhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Gratulacje Magduśka!!!!!

Bardzo się cieszę razem z Wami!!!!!!!!!!!

Domek jest piękny, zgrabny i ogólnie prezentuje się cuuuudnie!!!!!!!

Zbudowaliście swoje gniazdko, mimo przeszkód i różnych przygód podczas budowy.... Kierownik odebrał bez zastrzeżeń, więc jest super :lol: :lol: :lol:

 

Tak poza wszystkim..... JESTEŚ WIELKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jeszcze raz gratuluję i posyłam moc uścisków dla wszystkich inwestorów!!!!!!!!

 

pozdróweczki, kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia, zastanawiam się nad ociepleniem mojego fundamentu. Widziałam u Ciebie, ze nie ocieplałaś styropianem fundamentu. Dlaczego?

Bo u nas ściana fundamentowa ma 38cm grubości , a ocieplanie ściany fundamentowej ma sens,gdy ma standartową grubość 24cm.

 

:o :lol: :o :lol: :o

 

U mnie też ściana fundamentowa ma 38 cm!!!! Bo murowali ją z bloczków betonowych układanych w poprzek a nie wzdłuż :roll:

http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/p/8/7/0/35522680_d.jpg

 

A swoją drogą ładnie krzywo to murowali. :0 Jakoś nie mam złudzeń, że ta fala dunaju to przekłamanie aparatu :evil:

 

To co? Znaczy, że nie muszę ocieplać? :roll: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję SSO! Dom się dobrze prezentuje.

To co, znowu się ścigamy? :p Humus chyba jednego dnia zdejmowaliśmy. Moi istalatorzy póki co trochę nieruchawi, więc możemy spotkać się także na finiszu :D

 

A w ogóle obmurowanie więźby to fajna sprawa. Nasi murarze nawet mieli to w umowie, ale się wykpili i nie zrobili. Majster tłumaczył się, że nie wie jak, że się nie da, blablabla - ściemniał jak zawsze. Musiałem potem deskami dziury zabijać aby wichry i wróbelki alarmu nie załączały.

 

Marta, Maciek, dziękuję za gratulacje i Wasze wsparcie :lol: Fajnie było "na bieżąco" wymieniać się doświadczeniami :lol:

 

Co do humusu - dokładnie tak :lol:

Natomiast odnośnie finiszu - raczej się tam nie spotkamy ( w tym samym czasie 8) ). Ja na ten rok zakończyłam inwestycje budowlane. Teraz muszę się trochę odkuć finansowo :cry:

 

Ale będę trzymała kciuki za Was! :lol: :lol: :lol:

 

Obmurowanie więźby - zadowolona jestem strasznie!!!!! :lol: :lol: :lol: Nic mi nie wieje ani nie wlatuje :wink: :D

 

Pozdrówki

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a, jeszcze jedno... Tak bardzo chciałabym się podzielić moja radością... Ale nie mam tych p...przonych fotek, na poparcie faktów :cry:

.......

nic nie szkodzi, że na razie brak fotek

 

Gratki za SSO :) :)

 

i dalej do przodu w kolejnych pracach!!....trzymam kciuki.

 

Fotki już są. :D No...jedna fotka. :oops: Ale jak już dorwę urządzenie do zrzucania fotek, to się Wam wszystkim kompy pozawieszają od moich zdjęć :wink: 8) :wink:

 

Dziękuję za gratki :lol: :lol: :lol: i liczę na dalsze wsparcie. Nie ma to jak męski rzeczowy punkt widzenia :lol:

 

pozdro M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Madzia :D :D :D

No no no :lol: :lol: :lol:

GRATULUJE STANU SUROWEGO OTWARTEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Piekny Skrzacik :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Hej Anetka, dziękuję :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Mnie też mój domek podoba się strasznie bardzo okropnieeee!!! :oops: :lol: :oops: :lol: :oops: :lol:

 

Dziękuję Ci za to, że jesteś tu ze mną i za wszystkie rady :) Nie odchodź 8)

 

Pozdrawiam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yuhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Gratulacje Magduśka!!!!!

Bardzo się cieszę razem z Wami!!!!!!!!!!!

Domek jest piękny, zgrabny i ogólnie prezentuje się cuuuudnie!!!!!!!

Zbudowaliście swoje gniazdko, mimo przeszkód i różnych przygód podczas budowy.... Kierownik odebrał bez zastrzeżeń, więc jest super :lol: :lol: :lol:

 

Tak poza wszystkim..... JESTEŚ WIELKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jeszcze raz gratuluję i posyłam moc uścisków dla wszystkich inwestorów!!!!!!!!

 

pozdróweczki, kasia

 

Kasiu, dziękuję za gratulacje, ale to głównie TWOJA zasługa! :lol: :lol: :lol:

Gdyby nie TY, nie byłoby tu ani mnie, ani mojego domeczku :oops: 8)

Dziękuję Ci za pomoc udzielaną mi o każdej porze dnia, cierpliwość dla moich dociekliwych pytań :oops: , za rady, wszystkie co do jednej bardzo pożyteczne i za wielką życzliwość. :lol:

Budowa domu to dla mnie przygoda życia, poznanie Ciebie i Twojej przeuroczej rodzinki to jedna z fajniejszych rzeczy, jakie mi się w życiu przytrafiły. Buziaki wielkie!!!!

 

Twoja szalona i zakręcona cokolwiek

M. z resztą skołowanych ( przez mnie :oops: ) Sopelkiewiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia, zastanawiam się nad ociepleniem mojego fundamentu. Widziałam u Ciebie, ze nie ocieplałaś styropianem fundamentu. Dlaczego?

Bo u nas ściana fundamentowa ma 38cm grubości , a ocieplanie ściany fundamentowej ma sens,gdy ma standartową grubość 24cm.

 

:o :lol: :o :lol: :o

 

U mnie też ściana fundamentowa ma 38 cm!!!! Bo murowali ją z bloczków betonowych układanych w poprzek a nie wzdłuż :roll:

http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/p/8/7/0/35522680_d.jpg

 

A swoją drogą ładnie krzywo to murowali. :0 Jakoś nie mam złudzeń, że ta fala dunaju to przekłamanie aparatu :evil:

 

To co? Znaczy, że nie muszę ocieplać? :roll: :lol: :lol: :lol:

Trochę zbiłaś mnie z pantałyku :roll:

 

Mój wykonawca ,kierownik budowy i nadzór budowlany zapewniali mnie,ze nie trzeba :roll: Podobno,te mrozy które panuja na Warmii,nie przejdą przez 38cm scianę fundamentową ,wypełnioną wewnątrz pospólką i obsypaną na zewnatrz też pospółką. Mam nadzieję,że się nie mylą i wiedzą co mówią :roll: :lol: :wink:

Pozdrawiam właścicielke domu SSO :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Anetka, dziękuję :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Mnie też mój domek podoba się strasznie bardzo okropnieeee!!! :oops: :lol: :oops: :lol: :oops: :lol:

 

Dziękuję Ci za to, że jesteś tu ze mną i za wszystkie rady :) Nie odchodź 8)

 

Pozdrawiam M.

 

Nie wiem jak Ty Madzia ale Ja to sie nigdzie nie wybieram :D :lol: :D :lol: 8) 8) 8)

Pozdr. A.

 

Na to liczyłam :lol: 8)

 

A jak sprawa zielonej łazieneczki? :)

I jak urządzisz na górze pokoje? Jakieś pomysły? :roll: :lol:

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia, byłam, zobaczyłam... Suuper! :D Był "bunkier" :wink: robi się "domek" :lol: :lol: :lol: Jedź i dopilnuj wszystkiego :lol: Będzie super :lol:

 

A to z kluczami w torebce? :roll: Jakbym siebie widziała 8) 8) 8) My blondynki tak zdaje się mamy... :wink: Ale gdyby nie to, to nie miałabyś pretekstu, aby w środku tygodnia urlop sobie robić i na budowie kibicować 8) :lol: :lol: :lol:

 

Buziaki M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...