Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tu się gada


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dobra, już dobra, podwijam kiecę i lecę szybciutko się wpisywać :wink: :oops: :oops: :oops:

 

Kamlotek, kasia w, naleśnik - sorki, że tak Was w niepewności trzymałam :oops:

prawidłowa odpowiedź to c).

 

A nagrodą miało być...: :wink:

http://zdjecia.swistak.pl/04/609/4609036_1.jpg

 

Skoro nikt nie trafił, to nie mówię, co jest w worku, bo będzie Wam żal :wink:

 

Za wytrwałość i troskę wszystkim funduję nagrodę pocieszenia: :lol: :lol: :lol:

 

dla kamlotka: :D

http://www.alegloria.pl/uploads/Image/welcomdrink_500.jpg

 

dla kasi: :D

http://ugotuj.eu/img/recipes/7.jpg

 

i dla naLeśnika: 8) (nie żywiec, ale kole chałupy może być, nie? :wink: )

http://www.gazdowokuznia.pl/modules/content/menu/Golonka.jpg :D

 

Smacznego :lol:

 

To, w czasie, gdy Wy będziecie się delektować, to ja szybciutko, z prędkością kałacha :wink: powiem co i jak u mnie:

 

Jak pisałam, odpowiedź c), chwilami mam wrażenie, że nie wiem jak się nazywam. A że nadal słomiana jestem, więc doba okazuje się stanowczo za krótka. :cry: :o Biegam jak kot z pęcherzem :wink: , żeby ze wszystkim zdążyć. Praca, dom, dzieci, druga praca, trzecia, ku chwale ojczyzny i niestety za free ( jakbym miała za dużo czasu :-? ale znacie mnie - robota kocha głupiego :wink: ). Jedyne co mnie trzyma przy zdrowych zmysłach, to wspomnienie wymarzonego dachu ( dwa tygodnie chyba nie byłam na działce :roll: ) i świadomość, że to tylko tymczasowa sytuacja i jak nadrobimy już te straszne tyły, to będzie jakoś powolutku, ale normalnie do przodu... :lol: :lol: :lol: ( mam nadzieję, że kumacie moje nieoczekiwane skróty myślowe? :wink: )

Spać chodzę koło trzeciej - czwartej a wstaję o szóstej. Rano do roboty biegam na piechotę ( ciągnąc niemiłosiernie zaspane dzieciaki za sobą ), bo nie mam odwagi tak wcześnie prowadzić auta. Bardziej chyba przypominam zombie niż kobietę. :o Zresztą przestałam już być z tego powodu podobna do jednostki uwiecznionej na zdjęciu w posiadanym prawie jazdy. Jeszcze mnie przy jakiej kontroli zamkną za posługiwanie się cudzymi dokumentami :wink: To karalne jest...

Dobra, nie marudzę, żeby była jasność, tylko się tłumaczę :oops: 8) :wink:

 

Teraz daję Wam już buziaki tutaj, idę jeszcze szybciutko looknąć co się u każdego z Was działo :roll: :lol: i biorę się za robotę. :cry: Arbeit macht frei, nie? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŻĄDAM NOWYCH WIADOMOŚCI

 

a votre service, kochana! :lol: VOILA! 8)

 

wystarczy kliknąć tu:

 

http://forum.muratordom.pl/dziennik-budowy-sopelkiewiczow,t127736-120.htm :)

 

pozdróweczki :lol:

M.

 

Witam w końcu :lol: :lol: :lol:

Nie było dnia,żebym nie wpadała do Ciebie,aby zobaczyć co nowego, ale niestety tylko" po i przed" i nasze wpisy,wiernych czytelników. Gdybyś wcześniej wyjaśniła brak Twojej nieobecności ,to byśmy Ci pomogli,chociażby myslami,a już byłoby Ci lżej z nami na karku :wink:

 

Dziękuję za poczęstunek :lol:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Asia, przestań już się na mnie boczyć :wink: :lol: Naprawdę nie miałam czasu. :cry:

To bardzo ważne dla mnie że jesteście tu ze mną. Doceniam to, nawet jeśli tego być może nie okazuję :oops:

Jeszcze kilkanaście dni, może do końca czerwca i mam nadzieję, że wszystko wróci do normy. :D Znowu będę o północy siedzieć w waszych komentarzach i wołać: "halloooo, jeeeeest taaaam ktooo? " :wink: :wink: :wink: 8)

 

Tymczasem buziaki i miłego weekendu. :lol: Mnie tu nie będzie bo pracuję poza domem :cry: - z góry uprzedzam, żebyś na mnie krzyczała :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Asia, przestań już się na mnie boczyć :wink: :lol: Naprawdę nie miałam czasu. :cry:

 

Ja na Ciebie NIGDY

 

To bardzo ważne dla mnie że jesteście tu ze mną. Doceniam to, nawet jeśli tego być może nie okazuję :oops:

Jeszcze kilkanaście dni, może do końca czerwca i mam nadzieję, że wszystko wróci do normy. :D Znowu będę o północy siedzieć w waszych komentarzach i wołać: "halloooo, jeeeeest taaaam ktooo? " :wink: :wink: :wink: 8)

 

Czekam i rozumiem, wszystko ma swoją cenę, coś za coś :roll:

 

Tymczasem buziaki i miłego weekendu. :lol: Mnie tu nie będzie bo pracuję poza domem :cry: - z góry uprzedzam, żebyś na mnie krzyczała :wink:

 

Sama próbowałam sprzątać na budowie w piątek,ale deszcz pokrzyrzował nam plany :evil: , w sobotę było pracowicie, a niedziela była rodzinna

pozdrawiam i do szybkiego :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Asia, jakie masz typy i ceny na ona i drzwi wejściowe? :roll: :roll: :roll:

 

Mam 4 wyceny okien od 4.500 do 12.000 :o

Te z najwyższej półki są od Urzędowskiego 3 szybowe z ciepłym montażem , zapewne będą to okna z umiarkowanej półki,coby nasza kieszeń wytrzymała :lol: . Okna z jednostronną okleiną złoty dąb. Co do drzwi to już jazda bez trzymanki :cry: , z winy tego doświetla :evil: Jaka jestem zła na siebie,że zdecydowałam się na nie i to jeszcze przy 2 drzwiach :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...