Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tu się gada


Recommended Posts

Witam Cię TomKa gorąco! :D

Miło mi, że ktoś mnie tu czyta :)

 

Co do entuzjazmu, to umówmy się, nic nie trwa wiecznie, :wink: ale póki jeszcze coś we mnie z niego pozostało - chętnie się podzielę :D

 

Komentuj proszę ile wlezie, proszę też o krytyczne uwagi - warto korzystać z czyichś doświadczeń :p

 

pozdrawiam M. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gratulacje, ostro ruszyliście, oby tak dalej.

 

Trzymam kciuki żeby się wam budowało bez żadnych niemiłych niespodzianek a terminy zmieniały się tylko na bliższe ;)

 

Hejka Bungo! :D

Dzięki za wsparcie i dobre słowo!!! :lol: :lol: :lol: Tego nam trzeba! :p

 

U Was też, widzę, ruszyło się :D " To już chyba jest końcówa..."? :wink:

 

 

pozdrawiam M. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdusia zapraszam jak zwykle; jak będziesz miała chwilkę to dzwoń i możemy się spotkać :lol:

A folie to mieliśmy Tyvek.........pojedyńczą :roll:

 

Pozdróweczki :)

 

Hejka Kasiula! :D

 

No jasne, że z przyjemnością wpadnę kiedy na jaką kawę :D , straaasznie mi miło, że mogę czuć się zaproszona i wogóle! :lol: :lol: Doceniam! :D

 

Co do folii - to może ta pojedyncza wystarczy? Skoro dla Was jest dobra, to i dla nas też, nie? :roll: Jak myślisz, chłop nam wciska kit, czy coś w tym jest? :roll:

Wogóle to nie mogę doliczyć się metrów ścian 25 i 11,5 i ilości dachu. Jedni nam policzyli 184, inni 200 m2 :o Co do gąsiorów to są raczej zgodni - 107 szt.

 

Co do pustaków to wychodzi nam 144 m2 dwudziestki piątki. W projekcie jest 104 m2. Przecież nie powiększamy domu o 40% :o :roll:

 

Kochana, nie looknęłabyś tam w swoje fakturki? :p No chyba, że już jesteś częściowo spakowana albo co, to nie rób sobie kłopotu.

 

Buziaczki M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Leśniku w moich skromnych progach! :D

 

Mam nadzieję, że oprócz "zaglądania" odezwiesz się czasem, zapytasz, albo sam posłużysz jakąś radą? :lol: I vice versa! :D

 

PS. Bardzo ładny domek budujesz. :D I zdradzę Ci, że idziemy pysk w pysk. :wink: Jeszcze nie oficjalnie, bo nie zdążyłam napisać w dzienniku i zrzucić fotek, ale od wczoraj też mam stan zero. Yuuuuhuuuu!!! :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany!!! Tak na marginesie - to ruch tu u mnie w komentarzach dzisiaj jak na Marszałkowskiej w południe! :wink: To znaczy, żeby sobie kto nie pomyślał :wink: - ja się BARDZO STRASZNIE OKROPNIE CIESZĘ, że wszyscy jesteście tutaj, :lol: :lol: to tak miło, że czytacie, zaglądacie do mnie - czuję się zaszczycona. :lol: :D :lol: Jestem tylko oszołomiona chwilowo, człowiek "widac taki njezwyczajny" takiego zainteresowania :oops: :wink:

 

Pozdrawiam wszystkich gorąco, z przyjemnością będę wpadać na re-wizyty :D

U mnie nadal drzwi otwarte :D :lol:

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Magduśka :)

A co Ty się tak dziwisz, że ludziska do Ciebie zaglądają, skoro Twój dziennik jest niesamowity. Każdy wpis czytam z uśmiechem na ustach, już Ci mówiłam....pisarką powinnaś zostać :lol:

 

A co do ilości to sprawdziłam :)

Dach na pewno ma 180 m2, a na ściany poszło nam około 30 palet porothermu (tj 1800szt)....

I jak kurna patrzę na tą cenę za sztukę na fakturze 10,68 bruto to mnie normalnie skręca :evil:

 

Buźka

kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Kasia! :D

 

No dzięki za miłe słowa :oops: :)

Dziękuję też za ilości materiałów :lol:

 

Pamiętasz co mówilam Ci o moim kominku?

Mam milion myśli w głowie, ciągle kombinuję co by tu jeszcze ewenualnie zmienić, póki jeszcze można. 8)

 

Czy ja jestem normalna? :o :roll:

 

Buziaki! :D Trzymaj się i nie daj się! Super Wam idzie! :lol: :lol: :lol: Jeszcze tylko ten ostatni wysiłek związany z finiszem i ....luz w ramionkach :wink: :D

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że madmegs mnie nie przegoni za pytanko niedotyczące jej budowy ale w jej komentarzach ?;)

 

Jasne, że nie! Luzik :D A ceny faktycznie były w zeszłym roku nie do opisania. Po prostu horror inwestorów! :o :evil: Wszystkim, którzy musieli przez to przejść szczerze i głęboko współczuję! Teraz też nie ma miodów, kruszywa, stal i takie tam osiagnęły zawrotne ceny, ale pustaki przynajmniej potaniały. No i można je dostać bez problemów. :) Poczytaj sobie, jak w 2007 roku ludzie kupowali po 100- 200 sztuk w różnych miejscach! Jak za komuny! :o :o :o

 

to na razie :)

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....I jak kurna patrzę na tą cenę za sztukę na fakturze 10,68 bruto to mnie normalnie skręca :evil: ....

upssss, a kiedy to takie ceny były?? ...w tamtym roku??...szaleństwo

 

mam nadzieję że madmegs mnie nie przegoni za pytanko niedotyczące jej budowy ale w jej komentarzach ?;)

 

Hej naleśnik :D

No to ceny z maja 2007.

Super prawda????

No i trzeba było zamawiać wcześniej :roll:

 

Normalnie istna komuna :wink: :lol:

 

Pozdrawiam kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szok z tymi cenami. My mamy prawie 2 razy taniej :o W sumie to chyba nawet lepiej że nam się przedłużyło to wszystko o rok i budujemy dopiero teraz :)

 

Na pewno lepiej :)

My trafiliśmy na najgorszy okres w budownictwie, no ale przecież się nie potnę, żyć trzeba, dzieci chować, o złym zapomnieć :wink: :lol:

Pozdróweczki

kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magduśka :lol:

Twój Sopel to faktycznie "złota rączka" - i te kanapeczki pewnie pychotka :lol:

Kibelek pierwsza klasa :D

 

No i dla Dominiczka wszystkiego najlepszego - DUŻA BUŹKA od parkingowej :wink: :lol:

 

Pozdróweczki kasia

 

hejka Kasia! :lol:

 

kanapeczki faktycznie były pychotkowe - pani we wsiowym :wink: sklepie nie miała krajalnicy :o i pokroiła szynkę i żółty ser nożem. Widać było, że dziewucha dotąd kroiła zapewne tylko grube pajdy chleba... Dzięki temu w każdej kanapce było jakieś... dwa miliony kalorii :wink: od tego sera. to jak nie miały być pycha? :D

 

Dzięki za życzenia dla młodziaka. :lol: Przekażę. Parkingową na pewno pamięta :wink:

 

Buziaczki

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...