Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tu się gada


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

czekaj sprawdzę, a z jakiej firmy macie lakiero bejcę?

 

Sadolin extra jest tam napisane,że wystarcza na 12-15 m2,obliczyłam,że nasze słupy mają ok 25m2 i chciałam wziąść 2 opakowania,jednak pan doradca w Praktikerze upierał się,że piszą nie na całe opakowanie tylko na 1litr :o ?Zobaczymy,jak zaczniemy malować na ile wystarczy te 2,5 litra :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za ulotnienie się w angielskim stylu ale.....mój demon prędkości.....blue connect ....... zastrajkował dziad jeden

 

Nie ma sprawy. Z siłą strajku nie wygrasz :wink:

 

Naleśnik, jaki kabel ziemny do prądu się daje? I dawałeś bednarkę? I czym zasypywałeś? Piaskiem i ziemią czy tylko ziemią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za ulotnienie się w angielskim stylu ale.....mój demon prędkości.....blue connect ....... zastrajkował dziad jeden

 

Nie ma sprawy. Z siłą strajku nie wygrasz :wink:

 

Naleśnik, jaki kabel ziemny do prądu się daje? I dawałeś bednarkę? I czym zasypywałeś? Piaskiem i ziemią czy tylko ziemią?

 

Witammmmmmmmmmm :wink:

 

Ja sorry, że się wtrącę, ale u nas dawalismy do budynku kabel 4x10 (ten czarny i gruby ahahahaaaaaaaaaa niczym wibr... ahahaaaaaaaaa). nie dawalismy bednarki, zaś zasypywalismy ziemią. wiem, że jak są kamienie w ziemi to wtedy zasypuje się wrastwą piachu żółtego z 20 cm - i potem ziemią. Biały piach ma drobne kamyki dośc ostre więc odpada... :wink:

No to tam mąż zapracowany...

To czekam na fotki z dalszych postepów i pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...