Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tu się gada


Recommended Posts

A zapraszam :D Gosia jesteś tak?

 

 

Witam i palących i niepalących :) Bo ja tolerancyjna jestem :) I od czasu do czasu paląca 8)

 

A powiem ze nie przeszkadza mi jezeli ktos pali przy mnie :wink: nieraz specjalnie idę z tymi co palą posiedziec zeby sie sprawdzic czy skusi mnie czy tez nie :wink: i nieprzeszkadza mi dymek absolutnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no widzisz :D Teraz jakieś takie polowanie na czarownice zrobiło się z tym paleniem. A przez ostatnie stulecie paliły damy, aktorki, żony, Pierwsze Damy i takie tam. Szkodzi? Owszem. Dorośli jesteśmy...

ŻYCIE generalnie jest nieuleczalną chorobą kończącą się śmiercią. To co będę pyskować? :wink:

 

Dla mnie liczy się człowiek. To co sobą reprezentuje. Nie mnie oceniać jego wady i nałogi.

 

PS W głębi duszy czuję że pokrewną duszą jesteś:) Mylę się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli czytałaś mój dziennik, to już wiesz że jestem ekstremalnie szalona 8)

Dzisiaj posadziłam 11 róż na tym moim ugorze :D Wbijanie sztychówki mniej więcej wyglądało tak: ja balansująca z obiema nogami na łopacie... Ważę niemało, ale glina jest lepsza. Nie daje się :cry: Odysprobitowałam trzy ściany, ciekawe jak jutro taka umazana smołą póję do pracy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie spojrzałam na OZ : rozumiem że miała mi szczęka opaść :) Na widok wyhaftowanego zdjęcia dziecka faktycznie mi opadła :o :lol: Ja haftowanie opanowałam na +3 w podstawówce. Zdaje się że miałam krzyżykami ozdobić płótno harcerskie na oprawie zeszytu A4 :wink:

 

 

Co do imprezki :) Ja akurat winko wolę. Latem różowehttp://1.bp.blogspot.com/_bb9MlyJfScU/Rje4PCqvd5I/AAAAAAAAAFQ/XPdMx7UuIo4/s320/r%C3%B3%C5%BCowe+2.jpg

 

Każdemu co lubi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...