Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tu się gada


Recommended Posts

A jesteś naturalnie black?

 

ja jestem naturalna czarnula ale powiem ze trochę zjasniały po tych perypetiach z farbowaniem :roll: i trochę brązem zalatują :roll:

NO to przynajmniej jedna "mądra" z natury się tu pojawiła :D Bo my generalnie wszystkie blondynki.... (tak, Asia, nawet Kasia_w - ona jest sztuczna inteligencja :wink: :wink: :wink: )

hahahahhaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Magda ,a ja tak z "innej" beczki,bardziej prozaicznej,zastanawiałaś się nad wielkoscią swojej spizarki i to z której strony dasz do niej drzwi?

Tak, zastanawiałam się. :) Mam to przemyślane :D

 

Drzwi będą zewnętrzne prawe. Pod oknem będzie blat z maszyną do szycia. Na wprost płytkie półki na podręczne przetwory, oleje, octy i takie tam. Plus koszyki na dole na ziemniaki , cebule i inne..

Na prawo jest GŁĘBOKA wnęka. Tam będą tzw "harapucie" czyli rzadko używane utesylia kuchenne, słoiki z zaprawami, na dole segregacja odpadów ( czytaj skład moich butelek po winie i wodzie mineralnej , Sopelkiewicza puszek po piwie i śmieci z wytwórni papierów dzieci :) Na drzwiach od wewnątrz będą płytkie półeczki-koszyki na tabasco, wurstel, maggi, ketchup. musztard ę i inne przyprawy...

 

A co? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda ,a ja tak z "innej" beczki,bardziej prozaicznej,zastanawiałaś się nad wielkoscią swojej spizarki i to z której strony dasz do niej drzwi?

Tak, zastanawiałam się. :) Mam to przemyślane :D

 

Drzwi będą zewnętrzne prawe. Pod oknem będzie blat z maszyną do szycia. Na wprost płytkie półki na podręczne przetwory, oleje, octy i takie tam. Plus koszyki na dole na ziemniaki , cebule i inne..

Na prawo jest GŁĘBOKA wnęka. Tam będą tzw "harapucie" czyli rzadko używane utesylia kuchenne, słoiki z zaprawami, na dole segregacja odpadów ( czytaj skład moich butelek po winie i wodzie mineralnej , Sopelkiewicza puszek po piwie i śmieci z wytwórni papierów dzieci :) Na drzwiach od wewnątrz będą płytkie półeczki-koszyki na tabasco, wurstel, maggi, ketchup. musztard ę i inne przyprawy...

 

A co? :)

 

czyli nie zmieniasz ustawienia drzwi,tzn do spiżarki będziesz wchodziła od kuchni,tak jak jest w projekcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

 

Kurcze takie bebskie spotkanie mnie ominęło... :cry:

 

Ja tam na kolejny raz zamawiam winko :wink: ewentualnie drineczka :wink:

 

Raz poszłam do sklepu, a napisze, że najlepszy w winach jest Misiek - w ich wyborze... Ale ja jestem w sklepie, nu są różne..stoję i dumam, baba mi wzdycha już za plecami w kolejce a ja pytam pani eksedientki które dobre... Ale myślę, skoro te tez wiśniowe i za 10 zeta, 0,75 l - to kurcze zrobię jeszcze inetresa na tym zakupie...

Kupiłam wróciłam do domu dumna Miśkowi pokazuję zakup a ten chichra, że mogłam juz lepiej kupić te nalewki co piją :o :lol: No i faktycznie takiego interesa zrobiłam, że kupiłam niby wino -a siki Weroniki :wink:

Wremut to wermut, chociaż wiem, że jak nie kupi się winka za conajmniej te 20 zeta, to będzie bo będzie... Kjafa nawet mi smakuje...

Z piwem mam mniej problemu - bo Żywiec lubię... Chociaż inne też kupuję -czasami :wink:

 

Ja też brunetka naturalna... majtek nie będe ściagać na dowód tego :lol: :lol: :lol:

Gosiu mi tez od tego farbowania zjeśniały na taki ciemny brąz... Ale siwki wolę zatuszować... :wink:

 

:wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda ,a ja tak z "innej" beczki,bardziej prozaicznej,zastanawiałaś się nad wielkoscią swojej spizarki i to z której strony dasz do niej drzwi?

Tak, zastanawiałam się. :) Mam to przemyślane :D

 

Drzwi będą zewnętrzne prawe. Pod oknem będzie blat z maszyną do szycia. Na wprost płytkie półki na podręczne przetwory, oleje, octy i takie tam. Plus koszyki na dole na ziemniaki , cebule i inne..

Na prawo jest GŁĘBOKA wnęka. Tam będą tzw "harapucie" czyli rzadko używane utesylia kuchenne, słoiki z zaprawami, na dole segregacja odpadów ( czytaj skład moich butelek po winie i wodzie mineralnej , Sopelkiewicza puszek po piwie i śmieci z wytwórni papierów dzieci :) Na drzwiach od wewnątrz będą płytkie półeczki-koszyki na tabasco, wurstel, maggi, ketchup. musztard ę i inne przyprawy...

 

A co? :)

 

czyli nie zmieniasz ustawienia drzwi,tzn do spiżarki będziesz wchodziła od kuchni,tak jak jest w projekcie?

 

tak :) Drzwi do spiżarki będę miała zaraz obok kuchenki. A po drugiej stronie tych drzwi jeszcze nie wiem. Warianty są takie:

a) lodówka

b) mały stoliczek kuchenny

c)wyspa kuchenna przesuwana

d) kaloryfer na ścianie a nad nim półka na moją kolekcję młynków :)

e) kredens

f) całkiem możliwe że jeszcze coś innego, bo kobieta zmienną przecież jest, nie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...