Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tu się gada


Recommended Posts

nie. Bednarka zaczyna się w skrzynce -łączy się z uziemieniem słupa czy jakoś tak... - potem idzie wraz z kablem - tym czarnym grubym i drogim 8) :wink: - do domu i tam się do tej bednarki przez dziurę w ścianie podłącza ten "trzeci" kabel prądowy czyli uziemienie. Tak to zrozumiałam... :roll: Mimo czerwonych pasemek nadal blondynka jestem i wiele rzeczy ciągle nie kumam :oops: :wink: 8)

 

teraz juz wiem bo mąż mnie uświadomił :oops:

my mamy takie cuśśśśśś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Houston mamy problem :o :roll: .Kabel gruby już dawno zakopany i przez otwór tzn.rurę dla niego nic więcej się nie przeciśnie,a poza tym my mamy póki co 4 szt bednarki na każdym roku przytwierdzone od ław,a z tego co piszesz i co wyczytałam ,to mniemam,że brakuje nam dodatkowej opaski z czegoś tam dookoła domu :cry: . Czyli co znowu odkopywanie i poprawianie baboli :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie. Bednarka zaczyna się w skrzynce -łączy się z uziemieniem słupa czy jakoś tak... - potem idzie wraz z kablem - tym czarnym grubym i drogim 8) :wink: - do domu i tam się do tej bednarki przez dziurę w ścianie podłącza ten "trzeci" kabel prądowy czyli uziemienie. Tak to zrozumiałam... :roll: Mimo czerwonych pasemek nadal blondynka jestem i wiele rzeczy ciągle nie kumam :oops: :wink: 8)

 

teraz juz wiem bo mąż mnie uświadomił :oops:

my mamy takie cuśśśśśś :wink:

 

no to masz szczęście :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie. Bednarka zaczyna się w skrzynce -łączy się z uziemieniem słupa czy jakoś tak... - potem idzie wraz z kablem - tym czarnym grubym i drogim 8) :wink: - do domu i tam się do tej bednarki przez dziurę w ścianie podłącza ten "trzeci" kabel prądowy czyli uziemienie. Tak to zrozumiałam... :roll: Mimo czerwonych pasemek nadal blondynka jestem i wiele rzeczy ciągle nie kumam :oops: :wink: 8)

 

teraz juz wiem bo mąż mnie uświadomił :oops:

my mamy takie cuśśśśśś :wink:

 

no to masz szczęście :D

 

a to o czym ona i ja mówimy to jest uziemienie pradu z domu. Ze środka :)

Chyba :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no :) Informatykom się chyba coś pokickalo i odblokowali stronę . Yuuuuhuuuuu :D Tylko nie mogę przeginać bo u nas to permanentna inwigilacja jest :( na razie będe czytać, nie chce sie wychylac za bardzo z pisaniem. Zresztą akutrat dzis tfu tfu od niepamiętnych czasów trochę luźniej, ale wiadomo, nie codzień swięto :cry:

 

Słuchaj odnosnie tej bednarki to mi wychodzi że sa dwa rodzaje. Ta co Ci pisała do uziemienia prądu z domu ( z gniazdek) i druga ( to chyba ta Twoja? ) do uziemienia piorunochronu czy jak mu tam ( no... te druty na dachu) Ja wogóle chyba tego nie będę robić... Nam kiedyś piorun walnął w chate i nic się nie stało poza tym że wywaliło korki. No zobaczę jeszcze... Masz juz plan kuchni i salonu? Wrzuć coś :) I jak urzadzisz górę, bo ciekawa jestem. Musze poszukac tez inspiracji na łazienki na razie jestem w proszku. :(

 

buziaki M.

 

PS Sorry za brak polskich liter ale alt mi sie zacina i wkyurza mnie to strasznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam na razie nic,żadnych projektów,póki co podglądam u innych,daję sobie czas.Na wiosnę ,jak będę wiedziała co chcę,to zacznę chodzić po sklepach i salonach. Choć po mału czuję coś ,że moga mi się plany zmienić w związku z moimi planami przeprowadzki. Zakładałam,że wprowadzimy się za 2 lata,a niedawno usłyszałam wiadomość ,która może to zmienić.

Nie wstawiam emotikonek,bo dowiedziałam się,że dziś dzień bez emotikonek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło matko! Dzień bez emotikonek! A ja myślałam że środa hyhyhy....

 

Wiesz, ja sie zastanawiam, czy mozna to planowanie tak odwlekac. jak ma sie projekt umeblowania to latwiej gniazdka umiejscowic , wneki i wykusze i takie tam... Chyba...

 

A co sie zmienilo w kwestii przeprowadzki? Opozni sie czy przyspieszy?

 

Jakbys miala jakas linkownie do fajnych stron z wykonczeniem wnetrz to ja Cie bardzo prosz, podziel sie z kolezanka.

 

PS dzieki za kawke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podzielę się oczywiście,a włączniki,gniazda już mam tak rozplanowane w kuchni,bo wiem co gdzie ma stać,nie jestem tylko zdecydowana jakie to mają być meble jasne czy ciemne, proste w kształcie czy w starodawne,najgorsze,że podobają mi się prawie wszystkie,

a kawka poczęstowałam,bo właśnie piję,jestem uzależniona od niej ,jak od fm i papierosów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tak jak ja. Chociaz od dzisiaj ograniczam palenie bo doszlam do zawrotnej ilosci fajek. Palilam po dwie, jedna po drugiej. szok!

 

Asia ile dokładnie dałas za okna? To sa jednostronne kolor zloty dab?

 

tak jednostronny kolor, na zew.złoty dąb w środku białe i kosztowały z 7% vat 6.200,są 6 komorowe i mają specjalną uszczelkę zapobiegającą parowaniu

 

a co do nałogów,to ja mówię,że palę coraz więcej,bo to wina kryzysu i koncernów,którzy wkładają coraz mniej tytoniu do fajek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tak jak ja. Chociaz od dzisiaj ograniczam palenie bo doszlam do zawrotnej ilosci fajek. Palilam po dwie, jedna po drugiej. szok!

 

Asia ile dokładnie dałas za okna? To sa jednostronne kolor zloty dab?

 

tak jednostronny kolor, na zew.złoty dąb w środku białe i kosztowały z 7% vat 6.200,są 6 komorowe i mają specjalną uszczelkę zapobiegającą parowaniu

 

a co do nałogów,to ja mówię,że palę coraz więcej,bo to wina kryzysu i koncernów,którzy wkładają coraz mniej tytoniu do fajek

 

coś w tym jest :( Za to jak pięk,knie bulona akcyzą dziure budzetową łatamy! patrioci ze hej, o żesz w mordę :cry: :wink:

 

Kochana, jakby tak ode mnie chcieli tyle za okna - to będę szczęśliwa. Akurat tyle mi zostało z pożyczki i ani zeta więcej :roll: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...