Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tu się gada


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no dobra hieny i szakale :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: zrobiłam właśnie tą obiecaną fotkę, cobyście nie mówili, że gołosłowna jestem. :-?

 

Zdjęcie kijowe jest i małopoglądowe, bo primo ostatnie półtorej godziny leżałam na sofie z książką i jakieś takie wymięte mam te hairy, a secundo, to zdjęcie z flashem i od góry (od tyłu za Chiny Ludowe nie umiem sobie samej cyknąć :o :wink: ), tak więc i kolor przekłamany i jakieś takie prześwity dziwne wyszły... wygląda jakbym łysiała albo co :roll: :cry:

 

http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/w/8/9/9/48562038_d.jpg

 

Oświadczam zatem, że :

a) wcale nie łysieję :-?

b) pasemka są bardziej czerwone, taki tycjan, niż rude,

c) i wogóle jakaś piękniejsza jestem w realu 8) niż na tej fotce... mam nadzieję - :roll: 8) :lol:

 

No...musicie mi wierzyć na słowo i tego się trzymać :D 8)

 

s konsomolskim priwjetam

 

Wasza Nieustająco

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że nie próbowałam? :cry: za ciemne wychodzi :(

ale dajmy już spokój z tym moim łbem. Wkleiłąm bo mnie molestowali i to w kilku wątkach okropnie :-? :wink:

Musicie uwierzyć na słowo że piękna jestem niesłychanie 8) :wink: :wink: :wink: No... w każdym bądź razie Sopelkiewiczowi się podobam, a to najważniejsze 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra hieny i szakale :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: zrobiłam właśnie tą obiecaną fotkę, cobyście nie mówili, że gołosłowna jestem. :-?

 

Zdjęcie kijowe jest i małopoglądowe, bo primo ostatnie półtorej godziny leżałam na sofie z książką i jakieś takie wymięte mam te hairy, a secundo, to zdjęcie z flashem i od góry (od tyłu za Chiny Ludowe nie umiem sobie samej cyknąć :o :wink: ), tak więc i kolor przekłamany i jakieś takie prześwity dziwne wyszły... wygląda jakbym łysiała albo co :roll: :cry:

 

http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/w/8/9/9/48562038_d.jpg

 

Oświadczam zatem, że :

a) wcale nie łysieję :-?

b) pasemka są bardziej czerwone, taki tycjan, niż rude,

c) i wogóle jakaś piękniejsza jestem w realu 8) niż na tej fotce... mam nadzieję - :roll: 8) :lol:

 

No...musicie mi wierzyć na słowo i tego się trzymać :D 8)

 

s konsomolskim priwjetam

 

Wasza Nieustająco

M.

 

zgadzam się z a i b,co do c) to na pewno jesteś piekniejsza niż na fotce bo na zdjeciu widać tylko fryzurę .Więc co najwyżej mozemy ocenić tylko ją,a nie Twoją urodę :wink: :roll: :lol:

 

ale fryzura ładna,choć trzeba z początku jej się przyjrzeć,w pierwszej chwili dostałam oczopląsów :o :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...