Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tu się gada


Recommended Posts

jaki podstęp??!!! :o :wink:

 

o co Ty mnie podejrzewasz? :wink: Taki (mniej więcej) mam łeb i żadnych zdjęć już nie wklejam :-?

I wogóle, ja bardzo posze możemy zleźć już z mojego łba? Tyle różnych fajnych tematów...

 

Na przykład okna :) O i instalacja elektryczna :) Skok na bank... W zasadzie taki mały skoczek.... :wink: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

madmegs, przeczytałam Twój dziennik. Od deski do deski. I chociaz do tej pory myślałam, że do małomównych raczej nie należę i zwykle na jedno słowo mam własne dwa, teraz... nie wiem co powiedzieć. Zaczarowałaś mnie. Prześlij numer konta. Wpłacam wpisowe i przystępuję do Twojego fanklubu :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGP - miło mi niezmiernie :D

 

Co do wpisowego, to póki co członkostwo jest darmowe :lol: :lol: :lol:

Są inne koszty, pozaoperacyjne 8) , takie jak znoszenie bez kwękania mojego gadulstwa 8), chodzenie do pracy z zapuchniętymi od niewyspania oczami, :o czy konieczność przymykania tychże zapuchniętych na bzdury, jakie czasem wypisuję... :roll: :oops:

 

Witaj w Klubie :)

 

PS może powiesz jak mam się do Ciebie zwracać. Nie musi być od razu imię, nazwisko i nr pesel :wink: ale AGP to tak jakoś ...sucho :roll: (może Ania? :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!

RATUUUNKUUU!!!!

wlazłam na Komentarze Kasi w i avast zaczął mi wyć straszną syreną że znalazł wirusa. Kazał przerwać połączenie. Przerwałam. Ale blondynka, nie uwierzyłam w to co widzę i wlazłam drugi raz. I znów to samo. :o :cry: To zaraz znowu przerwałam, jak system antywirusowy kazał. Co to znaczy??? :roll: :o

a) wirus jest na stronie Kasi? I wlazł do mnie?

b) wirus jest na stronie Kasi? I avast go nie wpuścił, tylko powiedział, że tam jest?

c) avast kłamie i straszy mnie bo takie dziwne poczucie humoru ma? Północ...dobra pora na straszenie... :wink:

 

Kto się zna i mi wytłumaczy o co biega? :roll:

 

Kto się nie zna i ma tyle odwagi by spróbować wleźć na te komentarze i sprawdzić, czy jemu też będzie wyć? 8) :roll: :lol:

 

Nie zasnę normalnie! :o Boję się wirusów. Komputerowych. Bo do takich Zaraz, jak monah, to sama dobrowolnie łażę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja względem kosmicznego zielska 8)

Coprawda sie nie znam :wink: ale liście toto ma takie jakieś szeflerowate (miewałam kikakrotnie szeflerę w doniczkach, ale zawsze ją w końcu wykańczałam, nigdy nie zakwitała i tymbardziej nie owocowała, więc porównania nie mam w pełni, ale liście takie jakby podobne...).

Co do rozmnażania, to czytałam kiedyś o metodzie robienia "odkładu" na łodydze (bo chciałam rozmnożyć krotona), może to by poskutkowało?

Powodzenia w każdym razie, a Twój dziennik przeczytałam już dość dawno i miejscami turlałam się z radochy (a śmiech to zdrowie przecież), my póki co przeżywamy jeszcze ciut wcześniejszy etap zmagań z materią, Twoje poszukiwania w sprawie "membrana dachowa a impregnacja więźby" były dla nas cenną wskazówką, dzięki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj gaelle - fajnie, że się ujawniasz - czasem zastanawiałam się skąd tyle (ile jest napisane na stronie głównej) osób czyta moje wypociny.

I kto :D

 

Co do roślinki - też mi się wydawało, że liście ma jak szeflera ( która nota bene tez mi słabo rośnie - co wybuja to traci liście :cry: ). Ale to wielkie cholerstwo, o którym rzecz, z 7 metrów już ma i nie chce przestać! :o

 

Metodą odkładów rodzicielka próbowała. Nic. :( Znaczy u niej rośnie u mnie ni chu chu :roll: :cry:

 

Ale dzięki za odpowiedź :)

 

PS zajrzałam do Ciebie - domeczek śliczny rośnie. :lol: Wkrótce, jak przeczytam porządnie, to przyjdę z rewizytą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje poszukiwania w sprawie "membrana dachowa a impregnacja więźby" były dla nas cenną wskazówką, dzięki :D

 

w sprawie membrany - wszyscy mają mnie za wariatkę 8) Budujący, wykonawcy, sprzedawcy. Ale co mi tam! 8) Może jestem wariatka, ale śpię spokojnie :lol:

 

pozdrawiam i również życzę powodzenia wszelakiego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGP - miło mi niezmiernie :D

 

Co do wpisowego, to póki co członkostwo jest darmowe :lol: :lol: :lol:

Są inne koszty, pozaoperacyjne 8) , takie jak znoszenie bez kwękania mojego gadulstwa 8), chodzenie do pracy z zapuchniętymi od niewyspania oczami, :o czy konieczność przymykania tychże zapuchniętych na bzdury, jakie czasem wypisuję... :roll: :oops:

 

Witaj w Klubie :)

 

PS może powiesz jak mam się do Ciebie zwracać. Nie musi być od razu imię, nazwisko i nr pesel :wink: ale AGP to tak jakoś ...sucho :roll: (może Ania? :) )

 

Wróżka jakaś??? A może czarownica, co??? :wink:

Oczywiście, że Ania. AGP to nasze "małżeńskie" inicjały - Ania, Grześ Pawliczak

 

Dzięki za przyjęcie do Klubu. Szkoda, że tak daleko budujesz z jakim ciachem bym wpadła. Upieczonym przez TŻ-ta oczywiście, bo ja kuchenna niedojada jestem, inaczej - jestem stworzona do "wyższych" celów. Tego sie będę trzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...