Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tu się gada


Recommended Posts

dzień dobry :D

 

Ale dzisiaj cieplutko :D

 

Po pracy idę wybierac okna. :) jeszcze szę waham między szarym średnim, a antracytowym... ten drugi to jednak chyba za ciemny jest... :roll:

 

a u mnie pochmurno i pogoda barowa :wink:

a co to za wymyślunki z oknami, :wink: :lol: to juz nie ma zwyczajnych okien,za prosto by było co :wink: :lol: :lol: :lol:

ale tak na serio,nie boisz się,że cena cię nadszarpnie,bo zapewne taki antracytowy kolor okleiny jest chyba droższy,bo żadziej używany :roll: ,

ale dla Ciebie Madziu powinien być w cenie zwykłych okien :lol:

użyj swojego czaru,na pewno Ci się uda :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Chyba wiem co to:

http://www.clematis.com.pl/wms/1144.html

Ja też to mam u siebie, ale celowo kupione i wsadzone. Owoce ma podobno rzadko... Często przemarza... :D

 

 

Witaj nastka79 :D

 

jesteś wielka!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

DZIĘKUJĘ ZBAWCZYNI :)

 

Akebia... ale ze to w tych owocach sie je? To wygląda obrzydliwie! :cry: jakby oślizgłe i zapleśniałe... :roll: :cry:

 

Ale i tak kupuję :)

 

pozdrawiam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi hi hi hi:) 8)

 

 

 

no dobra hieny i szakale :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: zrobiłam właśnie tą obiecaną fotkę, cobyście nie mówili, że gołosłowna jestem. :-?

 

Zdjęcie kijowe jest i małopoglądowe, bo primo ostatnie półtorej godziny leżałam na sofie z książką i jakieś takie wymięte mam te hairy, a secundo, to zdjęcie z flashem i od góry (od tyłu za Chiny Ludowe nie umiem sobie samej cyknąć :o :wink: ), tak więc i kolor przekłamany i jakieś takie prześwity dziwne wyszły... wygląda jakbym łysiała albo co :roll: :cry:

 

http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/w/8/9/9/48562038_d.jpg

 

Oświadczam zatem, że :

a) wcale nie łysieję :-?

b) pasemka są bardziej czerwone, taki tycjan, niż rude,

c) i wogóle jakaś piękniejsza jestem w realu 8) niż na tej fotce... mam nadzieję - :roll: 8) :lol:

 

No...musicie mi wierzyć na słowo i tego się trzymać :D 8)

 

s konsomolskim priwjetam

 

Wasza Nieustająco

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak na serio,nie boisz się,że cena cię nadszarpnie,bo zapewne taki antracytowy kolor okleiny jest chyba droższy,bo żadziej używany :roll: ,

ale dla Ciebie Madziu powinien być w cenie zwykłych okien :lol:

użyj swojego czaru,na pewno Ci się uda :lol:

 

No u mnie będzie na pewno rzadziej używany, dlatego że się nie brudzi i nie będę musiała tak często myć, hyhyhy

 

Ale serio, to boję się oj boję :cry: I całkowicie sie z Toba zgadzam, że dla mnie winien byc w cenie zwykłych okien 8) Nie wiem co prawda dlaczego :wink: ale nie mam nic przeciwko temu.

 

Co do czaru - wpadnę do sklepu z tym rudo-blond mopem na głowie i zawołam wielkim głosem: niezwykle uprzejmie proszę o niezwykłe okna dla niezwykłej kobiety w niezwykłej dla tych okien zwykłej cenie okien zwykłych :wink:

Jak sądzisz? Da radę? 8) :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tej roślinie - akebii mówiła ostatnio Maja Popielarska w programie Maja w ogrodzie - w kontekscie mało popularnych krzewów owocowych.

 

Moi sąsiedzi mają bardzo ładne szare okna, do tego białą elewację z grafitowymi narożnikami (boniami) i podbitką i czarną dachówkę. Wygląda pięknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGP - miło mi niezmiernie :D

 

Co do wpisowego, to póki co członkostwo jest darmowe :lol: :lol: :lol:

Są inne koszty, pozaoperacyjne 8) , takie jak znoszenie bez kwękania mojego gadulstwa 8), chodzenie do pracy z zapuchniętymi od niewyspania oczami, :o czy konieczność przymykania tychże zapuchniętych na bzdury, jakie czasem wypisuję... :roll: :oops:

 

Witaj w Klubie :)

 

PS może powiesz jak mam się do Ciebie zwracać. Nie musi być od razu imię, nazwisko i nr pesel :wink: ale AGP to tak jakoś ...sucho :roll: (może Ania? :) )

 

Wróżka jakaś??? A może czarownica, co??? :wink:

Oczywiście, że Ania. AGP to nasze "małżeńskie" inicjały - Ania, Grześ P(...)

 

Dzięki za przyjęcie do Klubu. Szkoda, że tak daleko budujesz z jakim ciachem bym wpadła. Upieczonym przez TŻ-ta oczywiście, bo ja kuchenna niedojada jestem, inaczej - jestem stworzona do "wyższych" celów. Tego sie będę trzymać.

 

oczywiście że czarownica :lol: Zła, podstępna, ROZCZOCHRANA. 8) Tylko brodawki na nosie nie mam i koscistych paluchów :cry: Ale to można jakoś podrasować sobie nie? :roll: :wink:

 

Co do wyższych celów - trzymaj się, trzymaj :lol - zadnimi i przednimi łapami najlepiej :D Ja, kiedyś gdy byłam głupia i młoda :wink: pokazałam co potrafię i teraz mam prze...chlapane 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tej roślinie - akebii mówiła ostatnio Maja Popielarska w programie Maja w ogrodzie - w kontekscie mało popularnych krzewów owocowych.

I co mówiła? Że to się je? Bo ja to kupiłam jako pnącze. Coby się rozrosło i zasłoniło sąsiadów...

 

Że można jeść, ale smak bez rewelacji :roll: Kurczę, mogliby robić jakieś podsumowanie w internecie, bo nie jestem w stanie zapamiętać wszystkiego jak oglądam :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak na serio,nie boisz się,że cena cię nadszarpnie,bo zapewne taki antracytowy kolor okleiny jest chyba droższy,bo żadziej używany :roll: ,

ale dla Ciebie Madziu powinien być w cenie zwykłych okien :lol:

użyj swojego czaru,na pewno Ci się uda :lol:

 

No u mnie będzie na pewno rzadziej używany, dlatego że się nie brudzi i nie będę musiała tak często myć, hyhyhy

 

Ale serio, to boję się oj boję :cry: I całkowicie sie z Toba zgadzam, że dla mnie winien byc w cenie zwykłych okien 8) Nie wiem co prawda dlaczego :wink: ale nie mam nic przeciwko temu.

 

Co do czaru - wpadnę do sklepu z tym rudo-blond mopem na głowie i zawołam wielkim głosem: niezwykle uprzejmie proszę o niezwykłe okna dla niezwykłej kobiety w niezwykłej dla tych okien zwykłej cenie okien zwykłych :wink:

Jak sądzisz? Da radę? 8) :roll: :wink:

 

wierzę w Ciebie :wink: :wink: :wink: :wink: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

oczywiście że czarownica :lol: Zła, podstępna, ROZCZOCHRANA. 8) Tylko brodawki na nosie nie mam i koscistych paluchów :cry: Ale to można jakoś podrasować sobie nie? :roll: :wink:

 

 

A miotłę masz?

 

Na głowie mam mopa :wink:

Poza tym w spiżarce i miotła się znajdzie i odkurzacz... Może ja nowoczesna czarownica jestem? :roll: :wink: XXI wiek w końcu mamy... :lol:

 

http://img.bazarek.pl/39572/6090/172224/551982666479bb2b52b044.jpg

 

Taki mi się marzy do podłóg :D Do latania też by się może sprawdził hahahahhahahahha :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tej roślinie - akebii mówiła ostatnio Maja Popielarska w programie Maja w ogrodzie - w kontekscie mało popularnych krzewów owocowych.

I co mówiła? Że to się je? Bo ja to kupiłam jako pnącze. Coby się rozrosło i zasłoniło sąsiadów...

 

Że można jeść, ale smak bez rewelacji :roll: Kurczę, mogliby robić jakieś podsumowanie w internecie, bo nie jestem w stanie zapamiętać wszystkiego jak oglądam :evil:

 

Kategorycznie odmawiam spożywania tego ochydztwa! :-? :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak na serio,nie boisz się,że cena cię nadszarpnie,bo zapewne taki antracytowy kolor okleiny jest chyba droższy,bo żadziej używany :roll: ,

ale dla Ciebie Madziu powinien być w cenie zwykłych okien :lol:

użyj swojego czaru,na pewno Ci się uda :lol:

 

No u mnie będzie na pewno rzadziej używany, dlatego że się nie brudzi i nie będę musiała tak często myć, hyhyhy

 

Ale serio, to boję się oj boję :cry: I całkowicie sie z Toba zgadzam, że dla mnie winien byc w cenie zwykłych okien 8) Nie wiem co prawda dlaczego :wink: ale nie mam nic przeciwko temu.

 

Co do czaru - wpadnę do sklepu z tym rudo-blond mopem na głowie i zawołam wielkim głosem: niezwykle uprzejmie proszę o niezwykłe okna dla niezwykłej kobiety w niezwykłej dla tych okien zwykłej cenie okien zwykłych :wink:

Jak sądzisz? Da radę? 8) :roll: :wink:

 

wierzę w Ciebie :wink: :wink: :wink: :wink: :lol: :lol:

 

Dzięki "kofana" :D Na Ciebie zawsze można liczyć! :lol: Normalnie skrzydeł mi dodajesz! :D Zaoszczędzę na red bullu... 8) :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...