Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tu się gada


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hej Marta! :D

 

Jeśli czytałaś mój dziennik "od deski do deski" :wink: to wiesz, że u mnie wytyczyli fundamenty 17 lipca, a kopali 24, czyli dokładnie tydzień później. Ale prawdziwą polkę z przytupem miałam w okresie od 24 lipca do 4 sierpnia - całe 11 dni udręki i użerania się, :evil: zanim łaskawcy dotarli na budowę. O przerwach w pracy później nie wspominam... :x

No, ale nie o licytowanie sie tutaj chodzi - kto miał większe obsuwy... :oops:

Kochana, wiem że to jest dla Ciebie nerwówa na potęgę i człowieka szlag trafia w takich sytuacjach, ale pragnę Cię pocieszyć :D - mimo pierepałów w końcu zrobiły chłopy co miały zrobić. :lol: 8) Jakbym wtedy wiedziała, że i tak dociągną do końca, to bym się nie denerwowała tak strasznie po drodze. :roll: Co Ci poradzić: :roll: uzbrój się w cierpliwość, cierpliwość i jeszcze trochę cierpliwości. :D I bądź dobrej myśli :lol: - co się odwlecze to nie uciecze. :lol: Skończą fuchę gdzie indziej , albo wytrzeźwieją :roll: :o to przyjdą robić do Ciebie :wink: :lol:

Trzymaj się i nie daj się! :D

M.

PS. jak widzę na zdjęciach, to Twoje chłopy :wink: może i robią z przerwami, ale ładnie i równiutko im to wychodzi. :D Moi to paproki okropne. :evil: Jak tak patrzę na moje mury na przykład i innych inwestorów to normalnie mi wstyd. :oops: :oops: :oops: Dzięki bogu kiedyś to wszystko zniknie pod tynkiem.... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mcz, kasia w - dzięki za troskę :) na budowie był dwutygodniowy przestój - kraina deszczowców, się u nas zrobiła, karramba! :evil: Poza tym ostatni tydzień chora byłam i mam tygodniową przerwę w życiorysie... :wink: Ale już jestem i postaram się nadrobić zaległości. Teraz skoczę popatrzyć co u Was słychać :lol:

 

Pozdróweczki

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka :lol:

Pogoda faktycznie była do du....., ale dzisiaj piękne słoneczko, więc pewnie roboty ruszą...

A jak ten strop - na ile wam wycenili???

 

Ponieważ mojemu małżonkowi tak dobrze idzie zawiadowanie budową, postanowiłam sobie, że pojadę tam dopiero gdy strop będzie gotowy. Nie wiem tylko, czy tyle wytrzymam...

 

No co Ty!!!!!!!! Nie wytrzymasz :wink: :lol:

W życiu - daję sobie głowę uciąć, że przed stropem to jeszcze duuużo razy będziesz na działce....

 

Buźka, kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze że wreszcie się coś u was ruszyło. U nas powoli jakoś idzie. Obiecują że będą codziennie, później się wykręcają że mają inną budowę i tak w kółko. Pogoda ładna a mimo to pracują u nas góra 3 dni w tygodniu. Też mam teraz czas wybierania stropu. Jaki kupujecie? Terive czy Porotherm ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka wszystkim! :)[/b]No, u nas kolejny :evil: tydzień się nic nie działo, bo fachmani nie pojawili się przez cały tydzień na budowie. Dzisiaj mają znowu zacząć.... :roll:

 

kasia - na razie nie byłam na budowie po primo nie ma po co, a secundo kolejny tydzień przeleżałam w łóżku. W życiu tak długo nie byłam chora! :o Teraz pewnie z miesiąc będę odgruzowywać mieszkanie :wink:

Strop mamy zamówiony, ale nie wiem ile dokładnie będzie kosztował, bo to załatwiał Sopelkiewicz, więc dopowiedz sobie resztę. :wink: Dowiesz się to co od własnego chłopa? :wink: Jak dostanę fakturę to Ci powiem :)

 

kropecka - współczuję Ci tej nerwówy z budowlańcami. Ja mam tak samo - mają być i ich nie ma. :evil: U mnie to już trzeci z rzędu poniedziałek.... :cry:

 

kotecek - wykopki są przynajmniej raz w roku, a poboczne fuchy - bez przerwy :cry:

 

bungo, naleśnik - ziemniaki pycha, fakt, tylko czy trzeba mleczarnię kupować, żeby się mleka napić :roll: :wink: :wink: :wink:

 

ściskam was wszystkich - fajnie, że jesteście! :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojej, Madziu, to sobie wspólnie dzisiaj powspółczujemy. Ty mi włamania a ja tobie ekipy :evil:

 

Bo jeśli chodzi o moją ekipę to w ostatnim tygodniu spisali się na medal.

 

Jedynym plusem tego włamania jest to, że ekipa tak się wystraszyła że im zwiną betoniarkę że chyba stiwredzili że chcą jak najszybciej skończyć robotę, bo dzisiaj stawili się w tyle osób że Maciek podobno nie zdołał ich policzyć :o

 

Rozumiem twoją wściekłość, bo dla mnie to już przesadzają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Razem z stemplami wykorzystywałem belki 12x12 i dlatego potrzebowałem mniej stempli. Na mojej galeri widać prace przy stropie ....

 

 

pozdr

i to jest właśnie ważne czy pod strop podkłada się belki czy deski. ja użyłem desek wiec musiałem automatycznie wykorzystać więcej stempli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Razem z stemplami wykorzystywałem belki 12x12 i dlatego potrzebowałem mniej stempli. Na mojej galeri widać prace przy stropie ....

 

 

pozdr

i to jest właśnie ważne czy pod strop podkłada się belki czy deski. ja użyłem desek wiec musiałem automatycznie wykorzystać więcej stempli.

 

Naleśnik: ja deskowałem strop.... deski podtrzymywały belki 12x12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...