Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tu się gada


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Słyszałam o tym,ktoś mi opowiadał,że swojej żonie woreczek do szkoły nosił :wink: :lol:

 

I o jakim kadłubie przywiędłym :-? tu mowa :roll: Ja właśnie dziś obmacywałam swoją szyję jak przeczytałam Twój wpis w dzienniku,i się zastanawiałam,o czym ona pisze :roll: Bez lustra jest ok,więc póki co nie będę do niego zaglądała i niech tak zostanie :wink: :lol:

 

Pozdrawiam :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu macałaś szyję? :o Na zasadzie wybranej próbki kadłuba do badania? 8) :wink:

 

"Przywiędły kadłub" to raczej taka przenośnia :roll: 8) jakby sie czepiać szczegółów, to mój bardziej...dorodny jest, niźli przywiędły, hyhy :wink:

 

No spoko spoko, luster się nie boję, przeszły próbę - żadne nie pęka na mój widok :wink: 8) A że na mnie zagląda z nich jakaś obca kobieta - to insza inszość :wink: Ja wewnątrz wciąż mam 21 lat i choćby skały srały :evil:, to się nie zestarzeję! :-? :lol: Umrę młoda, głupia i szalona. Tak sobie postanowiłam w wieku 15 lat :o No to sie tego trzymam 8) I dwudziestki jedynki juz nigdy przekraczać nie wypada... :oops: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać,że mamy coś wspólnego,ja zatrzymałam się na 33 wiosnach i jak mam policzyć ile dana osoba ma lat ,to dodaję lub odejmuję od 33ech :wink: . I nic tego nie zmieni,chyba :roll: :wink: . Poza tym też wychodzę z zasady,że człowiek ma tyle lat na ile się czuje,choć trochę się boję przekroczenia kolejnego progu, oczywiście podatkowego :wink: :lol:

 

A jak tam przygotowania do Świąt,każdy o tym mówi :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie doświadczam tego uczucia w związju z stacją meteorologiczną,Czy wszyscy musieli ją kupić wtedy,gdy ja chciałam,nie mogli kupić klocków,samochody tylko to co ja,chciałam kupuić i teraz nie ma żadnej stacji,która posiadałaby to coś do mierzenia prędkości wiatru i mierzyłaby opady deszczu :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie listy do pana M. funkcjonują i jak nie dostanę dokładnie tego o co prosili to mogą poczuć się zawiedzeni.:cry:

Natomiast na moich wszystkich dwóch chłopów w rodzinie koncepcji nie mam, oni sami też żadnych życzeń nie raczyli wyrazić. :evil: Normalnie jak się wkurzę to im Aniołek skarpetki przyniesie. 8)To może w kolejnym roku zmusi ich do wysiłku 8) :roll:

 

Dobra 7 godzin odpracowane z drobnymi przerwami 8) teraz jeszcze trzeba się sprężyć i kolejne siedem odbędbnić :o I to w podskokach co by nadrobić dopołudniowe spowolnienie :oops:

jak dożyję do wieczora to się odezwę. Tak koło 22giej, jak tylko wrócę do chałupy i wrzucę cos na ruszt. :roll: Miejcie się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o w mordę :roll: Mocno marudził? Dałaś sobie radę? Przeżył :lol: ?

Współczuję :cry: Ale będzie dobrze. Za nami chodziłi kiedyś stłuczkowe fatum. Małż wjechał w tyłek gościowi, tydzień później gościu wjechał w tyłek jemu w tym samym miejscu. Gdy samochód był w warsztacie, a my jechaliśmy zastępczym z podporządkowenej wyjechał polonez i wycelował w sam środek prawego boku.

 

Byle do wiosny :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

och, nie mów mi :evil:

przez to białe goowno miałam dzisiaj małą stłuczkę :cry: Zarzuciło mi dupą w jakiegoś gościa :-?

Uprzedzam złośliwe komentarze 8) : z żoną w aucie był... :wink:

Mam nadzieję, że nic ci się nie stało, a autko da się szybko naprawić.

 

Kiedyś miałam stłuczkę - też wjechałam w gościa i dzwonię do męża z tekstem:

- wrócę później bo wjechałam facetowi w dooopę :wink:

Na to ten facet:

- no wie pani... :o

Mąż darował sobie komentarze :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...