Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tu się gada


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj Magda w ten zimny dzionek,choć teraz u mnie temp -3,4,ale czujki od kilku godzin na słońcu,jak słońce zniknie,to przekonam się co bedzie :-? .

A Ty jak zwykle zajęta,znajdź chwilę i napisz co tam w ZE

W końcu udało mi się założyć wątek o moim ogródku

http://forum.muratordom.pl/post3975914.htm#3975914

Czekam na wszelkie uwagi i komentarze

Trzymaj się ciepło :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze Asia :)

 

W ogrodowym watku jak juz na pewno widzialas , rozpanoszylam sie :oops: :wink: Odmiany roz Ci przygotuje, tylko pozniej. :roll:

 

ZE na razie milczy upiornie ... :roll: :-?

 

na razie mam zalamke, bo finanse mi runely, bank sie wsciekl i wogole jest generalnie do doopy :cry: Do tego jeszcze ten ruski 20 stopniowy mroz. Pogielo calkiem te pogode :evil:

 

ide stad bo mam fatalny nastroj, a nie chce innych dolowac :roll: :cry:

 

sorry za literowki ale ALT mi cos wywala :evil:

 

poszukujac swiatelka w tunelu, pozdrawiam :)

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głowa do góry,to co za dół :o . ZE się odezwie i będzie ok,rosyjsko-syberyjskie mrozy od wczoraj dały sobie spokój. A guldeny to rzecz nabyta raz są raz ich nie ma( takich momentów jest najwięcej :evil:) Ja w poniedziałek też byłam wpłacić zaliczkę na ogrodzenie. Cholera czemu wszystko takie drogie :-? .

 

Ale będzie dobrze,na pewno. A na Twoje panoszenie się w wątku o ogrodzie bardzo liczę :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci wiersz o zimie:

 

 

 

 

 

 

zima...

 

 

 

 

 

 

zima....

 

 

 

 

 

 

 

spier...alaj! :evil:

 

 

koniec wiersza.

 

Wow, jestem pod wrażeniem. Myślę, że wiersz nadaje się na jakiś konkurs. Tyle przemysleń w nim... I popieram tezę w 100%

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Że ja wcześniej nie znalazłam tego forum to nie wiem jak to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to jest ale powierzchnia użytkowa lokali mieszkalnych wszelakich skurczy się odwrotnie proporcjonalnie do stażu zamieszkania... :o :roll:

 

To chyba przez ten cholerny dobrobyt :wink: Społeczeństwo z nas konsumpcyjno-gromadzące 8)

 

Z ciekawości - ile metrów na łebka Ci obecnie przypada? :roll: Jeśli wolno zapytać... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...