Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tu się gada


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no to dajemy. Co prawda u Małgoś zaraz jest impra 8) ale ja mogę na dwa fronty ;) Dobrego wina i dobrego towarzystwa nigdy nie za wiele :D

 

http://imgtn2.ask.com/ts?t=7427995494070851059&pid=23184&ppid=22

 

muszę jeszcze popracować nad tym nowym fm, bo nie wszystkie zdjęcia mi wchodzą,część z nich pojawia się jako wkurzający krzeżyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę się nade mną nie znęcać:( jeśli to są zdjęcia budowlane,to ja też chcę zobaczyć:wave:. Ale strasznie muli mi się net:jawdrop:

 

Jak to powiedziec? Sa i nie sa... Jest tam beton, ale jestesmy tam tez my, wiec... Szlaban na pokazywanie publiczne. Ale zapraszam do KRK na macanie betonowej posadzki. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę się nade mną nie znęcać:( jeśli to są zdjęcia budowlane,to ja też chcę zobaczyć:wave:. Ale strasznie muli mi się net:jawdrop:

 

No ...jakby Ci to powiedzieć. Zdjęcia budowlane specjalnie nie są... Z budowlanych...to tylko słowa czasem padały. Głównie z moich ust :oops: ;)

 

Ale skoro Małgoś Cię zaprasza na macanie, to ja bym na Twoim miejscu się nie wahała :) Uwierz mi, warto. Jest co zobaczyć i co powspominać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to powiedziec? Sa i nie sa... Jest tam beton, ale jestesmy tam tez my, wiec... Szlaban na pokazywanie publiczne. Ale zapraszam do KRK na macanie betonowej posadzki. ;)

 

Małgosia z chęcią największą już dziś byłabym u Ciebie,aby osobiście wymacać te piękne betony:D. Uważaj tylko ,jak będzie zbyt dużo chętnych na ich macanie,to kto wie;) co z nich zostanie:D. Na razie nic nie zapowiada,abym w tym roku była w tamtych stronach, w lato standartowo morze,a ja już tak długo tęsknię za górami:(.

 

Ale o zaproszeniu ,nie zapomnę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ...jakby Ci to powiedzieć. Zdjęcia budowlane specjalnie nie są... Z budowlanych...to tylko słowa czasem padały. Głównie z moich ust :oops: ;)

 

Ale skoro Małgoś Cię zaprasza na macanie, to ja bym na Twoim miejscu się nie wahała :) Uwierz mi, warto. Jest co zobaczyć i co powspominać :lol:

 

Rozumiem,rozumiem,przecież ja wszystko rozumiem;):D

 

Wierzę Ci,że macanie tych szarych cudności jest niezapomnianym przeżyciem,ale na razie muszę to odłożyć, z zaproszenia ogromnie się cieszę:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wogóle Asia, to kiedy ty dziewczyno te posadzki zrobiłaś? :o No i jakie i za ile, i tak dalej, opowiadaj ze szczegółami :)

 

Posadzki wylewane były od 5-8 .04. Wcześniej był hydraulik który rozłożył wszędzie podłogówkę,popoprawiał hydraulikę przez nas schrzanioną, podokładał kilka rzeczy. Potem weszła nasza stara ekipa i wylała wylewki. Koszt wylewek to 3 palety cementu,90 kratek do wzmocnienia wylewek, chyba murplast i łódka drobniutkiego żwirku. Cena materiałów to ok 3.400,a robocizna to 2.250, czyli razem 5.650.

 

Muszę znależź czas i poprawić zdjęcia z podłogówką w dzienniku,nadomiar złego zostawiliśmy aparat w Skrzacie i nie mam zdjęć wylewek i części płotu:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgosia z chęcią największą już dziś byłabym u Ciebie,aby osobiście wymacać te piękne betony:D. Uważaj tylko ,jak będzie zbyt dużo chętnych na ich macanie,to kto wie;) co z nich zostanie:D. Na razie nic nie zapowiada,abym w tym roku była w tamtych stronach, w lato standartowo morze,a ja już tak długo tęsknię za górami:(.

 

Ale o zaproszeniu ,nie zapomnę;)

 

Nie takie macanie beton przezyl, nie martw sie. Zapraszam w kazdej chwili. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Cześ madmegs

 

:rolleyes::rolleyes: powiem tak: dom jak dom, ale pisać to Ty potrafisz dziewczyno rewelacyjnie:yes::rotfl:

 

Tym samy informuję, że się wpraszam do komentarzy, do dziennika i sharey shayby;) :cool:

 

Witam się:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cze dziołuszki :D

 

o kurcze :o Mam dwie żyrafy - Magdy :D Rodzina jesteście, czy jak? ;)

 

tak czy siak, witam serdecznie :-D

 

Jak mówiłam, odrobiona już prawie jestem, po weekendzie majowym, mam nadzieję, ze wieczory będą moje i Wasze :lol: Do tej pory róbta tu co chceta jak macie ochota ;)

 

Buziaki tymczasem wiosenne i cieplutkie

M.

 

PS Jaka ja jestem stęskniona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...