Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tu się gada


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja niestety wczoraj musiałam zająć się moim mężem, bo dopadła go tak potworna jelitówka, że był panem absolutnym w łazience, wziął kibel w posiadanie niepodzielne:cool:

a dzisiaj siadam sobie ze śniadankiem na które mam ser złocisty LAZUR, do kompa, a tam wczoraj taka uczta serowa:p

cudze chwalicie, swego nie znacie

oto pyszności którymi się zajadam

jak ktoś nie zna - polecam

 

http://www.opinie.senior.pl/zdjecia/Sery-twarde-i-plesniowe/Ser-plesniowy-Lazur-Zlocisty-56199-big.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wogóle to:

 

Martuśka - jak sie wyspisz to se profilaktycznie pampersika załóż :) Przyda sie przy stronie drugiej ;)

 

Małgos - TWÓJ P. będzie występował w Suchej? :D

 

Rasia, nawet nie wiesz jak się ciesze że nie jesteś w ciąży :D Ostatnio wśród znajomych wysyp taki :o że nie ma z kim pić :(

 

Madzia - Żyrafa - lubię pleśniaki ale nie tak z rańca i nie saute :o Rano to ja ewentualnie croissancik z dżemerem ;) albo owsianka :D

A co twojego chłopa - po cos ty mu tam w tym kiblu była potrzebna? Głowę trzymać czy jak? :D

Edytowane przez madmegs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamlotku - rozumiem, może i lokata jestem ale przegrałam w konkurencji z wełną ;) Dobrze ze zawsze istnieja jakies "następne razy" :D

 

Nelluś - sarkazm słyszę, czy szczery żal? ;) :D

 

Anusia(hubi) - hejka :) Szkoda, że nie zdażyłaś, jutro czyli dzisiaj nie będzie nic, służba mnie wzywa. I nie Józefinę z kuchni, czy Bronka ze stajni mam na myśli ;)

Wróce w przyszłym tygodniu. Jak mnie Rasine komary nie zjedzą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anusia(hubi) - hejka :) Szkoda, że nie zdażyłaś, jutro czyli dzisiaj nie będzie nic, służba mnie wzywa. I nie Józefinę z kuchni, czy Bronka ze stajni mam na myśli ;)

Wróce w przyszłym tygodniu. Jak mnie Rasine komary nie zjedzą :D

Mam nadzieję, że komary cię nie pożrą i jeszcze nie jedno winko wypijemy (wirtualnie)...

Udanej podróży :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...