Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tu się gada


Recommended Posts

Mazo - serdecznie witam u mnie :) Zawsze mam strasznego stresa jak ktoś mówi, że wydawałam się mu taka czy siaka... Bo co jak nie podołam? :o Pozwolisz zatem że tylko się zarumienię :oops: "D No i będę na przyszlość pamiętać, że jak się w gościach kłapie pyskiem, to można zostać usłyszanym... ;)

 

Nie no, fajnie piszesz po prostu, ale może jest strasznie wredna... chyba tak... :) :) :) Temu łatwo podołać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:lol2::welcome: w końcu jesteś! Ja wczoraj prawie samotna byłam na fm :cry:. Czy to prawda,że przypilnuje fakt przypilnuje,ale rozmowy z wykonawcami,zamawianie materiałów, opieprzanie partaczy, to ja przez telefon. Bo zawsze jest gadka -zaczełaś to dokończ. Kamlot wchodzi w sytuacji kryzysowej,ostatecznej. Coś ma, pozostałości po pracy;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no też dołaczę się do spóznionych juz życzeń dla męża

dziewczyny, sama nie wiem co pisać , jesteś już tak daleko, że aż strach sie odezwać.

u mnie nawet nie ma sufitu a wy o wylewkach tynkach i gładzi rozmawiacie.

Dlatego pozostanie mi tylko czytać i ewentualnie o rady na kolejnych etapach pytać.

nic to będę śledzić wątek i może jednak uda mi się wciubić trzy grosze - bo z natury gadatliwa jestem.

 

kto pyta nie błądzi,czasami jak za mało pyta i dopytuje się są ewentualne wpadki na budowie. Mówię tu o budowaniu,a nie o partaczeniu przez wykonawców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2::welcome: w końcu jesteś! Ja wczoraj prawie samotna byłam na fm :cry:. Czy to prawda,że przypilnuje fakt przypilnuje,ale rozmowy z wykonawcami,zamawianie materiałów, opieprzanie partaczy, to ja przez telefon. Bo zawsze jest gadka -zaczełaś to dokończ. Kamlot wchodzi w sytuacji kryzysowej,ostatecznej. Coś ma, pozostałości po pracy;)

 

A nie mów mi :evil: Zaczęłas to skończ. wrrr.... jakbym nie zaczela to nikt by nie zaczął - nie masz tak?

Szlagen mnie trafen i tyle :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no też dołaczę się do spóznionych juz życzeń dla męża

dziewczyny, sama nie wiem co pisać , jesteś już tak daleko, że aż strach sie odezwać.

u mnie nawet nie ma sufitu a wy o wylewkach tynkach i gładzi rozmawiacie.

Dlatego pozostanie mi tylko czytać i ewentualnie o rady na kolejnych etapach pytać.

nic to będę śledzić wątek i może jednak uda mi się wciubić trzy grosze - bo z natury gadatliwa jestem.

 

wścibiaj, wściubiaj :) czemu nie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto pyta nie błądzi,czasami jak za mało pyta i dopytuje się są ewentualne wpadki na budowie. Mówię tu o budowaniu,a nie o partaczeniu przez wykonawców

no to będe was zarzucała całymi tonami pytań, ale dopiero jak mi majstry przyjdą na budowę, bo na razie zwiali i nie wiedomo kiedy wrócą.

teoretycznie twierdzą, że nadlewka musi związać

praktycznie mają jakąś elewacje do dokończenie i nie spieszy im się na tą budowę z wiszącym nad nią fatum - jak to majster stwierdził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obsobaczyłam chłopa tak, że poleciał na budowe pomierzyć....i ufff jest na styk 19 cm :) Znaczy że styropian 10 cm, jastrych 7 i 2 na płytki wejda :D Gwałtem moze ale wejda :D

A nota bene w projekcie napisane jest 10 cm styropianu + 4,5 cm wylewka + 1,5 cm okładzina podłogowa...

 

Ale co sie zdenerwowałam to moje :evil:

 

czy ktoś mi może przypomniec dlaczego u diabła ja się chciałam budować? :evil: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lenaM - nie marudź. :) Mogłas trafić gorzej... jesli Ci sie wydawało że budowa to radosc i sielanka, to zdecydowanie jestes w błędzie :( To orka na ugorze i syzyfowe prace. Tyle że większość z nas jest nienormalna i im bardziej sie utyra, tym bardziej sie potem z efektu cieszy.... 8);)

 

Ale spoko, ja tak tylko sobie gderam, bom wkurzona trochu. Uszy do góry ! :) BYDZIE dobrze, łaski nie robi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka

szaleć miałyście a tu nic

tylko moje wpisy

 

a teraz informacja o wylewce

u mnie w projekcie mamy 10cm styropianu w podłodze, ale chcemy uniknąć dużych strat ciepła więc postanowiliśmy nie oszczędzać na tym etapie, a tu ... i może jednak przyoszczędzimy

odnośnie jastrychu (jak to mój slubny nazywa) mamy 7cm bo

- standardowo to 5cm

- my mamy 7cm bo planujemy podłogówkę a wtedy musi być 2cm wylewki więcej

nie wiem dlaczego, to działka mojego ślubnego, ale wiem że ma być i już

 

mam nadzieję, że ta informacja będzie pomocna dla was dziweczyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko możliwe, nie zdziwię się jak będziesz nawet uwertury wykonywała;), widać po wpisach,że masz niespożytą siłę,a ja nie mogę się doczekać,kiedy zaczniesz swoją wykończeniówkę,aż nogami już przebieram:yes:. Wtedy dopiero oczy będę mi wychodziły na te wszelkie szarości i nie tylko:D. A już chciałam rozdziawę wstawić,ale się powstrzymałam;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...