Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tu się gada


Recommended Posts

kurde, szkoda gratów, ale jak sama mówisz,dobrze,ze tylko tyle.

Sie serio martwiłam

 

jesuuu, no aż mi głupio :oops: Wiesz co, ja Ci na priva telefon mój pośle co? Będziesz miała nade mną stała kontrolę :D

 

,bo u teściowej basen mają i to raczej nie planowany :(

 

a u nas właśnie tam gdzie jeszcze chwile temu była ulica....mamy rzekę....

 

Ałaaaa, współczuję. A tu znowu pada :evil:

 

ps. i tak Ci skopię dupsko za to milczenie

 

okejos, tylko jakie ładne buty załóż :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mam jedne takie 10 cm szpilki z czubem, co to zanabyłam w jakimś akcie niepoczytalności , moga byc ;)

 

A ten telefonik to ja bardzo chetnie poznam, choc nie śmiałam proponować, tym razem moja wrodzona chęć kontrolowania wszystkiego i wszystkich,przegrała z równie genetycznie zaprogramowaną skromnością :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, co to za znikanie, bez ciebie sa takie smuty na forum :D

 

pojawiam się i znikam...i znikam... i znikam....

 

Mam jednak nadzieję, ze zostanie mi darowane? ;) :D

 

poza tym, tam od razu smuty... U naszych :D dziewczyn na pewno jest jak zwykle ubaw po pachy :D Żałuję tylko że chwilowo nie mogę pośmiać się z Wami...

 

buziaki :)

PS

Przez Twoje andruty zrobiła mi się w pasie opona. :mad: Hmmm... pozytywna strona to taka, że jak się całkiem wykoleję to będę miała zapas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odbiór odbiór :)

Badam sytuacje powodziową, bo z tego co wiem to miedzy Nelli a mną wody miejscami jest już po pół koła na drodze :o podobno. może to tylko złośliwe plotki...:p

Jak co się więcej dowiem to dam znać...

 

tymczasem buziaki dziołszki :)

 

I módlcie się o słońce bo nie zeżrę sama 2 kilo śledzi :p

I takie tam... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź to duże czarne Księciunia Twego Ślubnego Jedynego (Markocia - żeby nie było :p) co w gerydżu stoi, a dasz radę. Mojemu woda sięga tylko do połowy kół :) No chyba że z Dworca Zachodniego chcesz jechać :p

 

Ale spoko, coś na kształt słońca przez chmury się pokazuje, damy radę :) Zresztą to już taka nasza nowa świecka tradycja ;) ze stolicy w powodzi na południe jechać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...