Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tu się gada


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a to TY jesteś.ta szalona gaduła. kojarzyłam nicka ale nie kojarzyłam budowy. miło było poznac. pozdrawiam i pisz kobieto ten dziennik .

 

Tak, to ja :oops: In the flash... ;) buhahhahhaha

 

Mnie tez było miło Cię poznać, jesteś fajną i ciepłą osobą :) I masz cudnie przyciętą grzywkę :D

 

Co do dziennika - nie ma co pisać :( - w tym roku byłam może trzy razy na działce... jak nie zima to deszcz...sama wiesz.

Za to chętnie udzielę Ci lekcji prowadzenia własnego dziennika :p ;)

 

Nie bądź wiśnia ;), daj na swój domeczek popatrzyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki moja ty towarzyszko doli i niedoli ;)

Teraz musowo musimy spotykać się częściej, w końcu te 22 minuty do tego zobowiązują :) Co, nie?

Dzięki!!! [ATTACH=CONFIG]12578[/ATTACH]

:)

 

Nelluś -jeszcze raz dziękuję za zaproszenie. Jesteście arcycudni :)

 

A 22 minuty - jak w pysk strzelił. czasem dłużej na swoją działkę jadę... jak są korki.

Myślę że jak się już w końcu kiedyś zrobi ciepło i sucho to przyjadę z dziatwą na jakieś pogaduchy przy kawce, co? :)

Zresztą młody już tęskni za twoim, pianinem ;)

hyhyhy

 

A jak się udał festyn? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o rety,rety co ja mam powiedzieć, no tegooooooo lepiej było brew sobie rozwalić ;)

 

zawsze mogę cię zrzucić ze schodów. Trzeba tylko poprosić :p

 

Megs super bylo cie spotkac znowu Masz super ksiecia a wlasciwie dwoch

 

Martuś, U 2 :) Z tym że u Ciebie jedno to Księżniczka :D Kiedyś wpadniemy z Księciuniem Młodszym na jakie zrękowiny, nie? ;) No i co by najpierw oblookać pałac ;) hyhy

Edytowane przez madmegs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za spotkanie, szkoda że niektórzy tak szybko uciekli od Nelli :( Ale lepiej ze choć chwilę się widzieliśmy niż wcale :)

Małżon mój, nader słusznie stwierdził, że fajne wszystkie jesteśmy czarownice, tyle że okropne powsinogi ;) Skomentował to tak: że też wam się chce... No chce :) Co nie? ;D

 

Pozdrawiam wszystkich cieplutko i zmykam na troszkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, melduję posłusznie, że idę spać.

Dziś dla odmiany poczytałam sobie trochę na FM, zamiast tylko kłapać bez opamiętania jadaczką i suszyć zęby po próżnicy ;)

Kurcze, ale mądra się czuję po przeczytaniu kilkunastu arcyciekawych wątków :) I co za dziwne uczucie tak czytać, podglądać i się nie ujawniać :lol: 8)

Muszę to robić częściej. IQ nakarmiony jak należy, to i nie marudzi wcale :) Gorzej ze zmarchami. Te mają uciechę, normalnie ścieżkę zdrowia sobie robią na mojej mordzie :mad: Ale nic to, spróbuję spacyfikować je jakim uczonym koenzymem :p W kremie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mogę cię zrzucić ze schodów. Trzeba tylko poprosić :p

 

 

eeeeeeee ,ale to była moja samokrytyka .....

 

 

 

 

A ślubnemu swemu,powiedz, ze jak bede taka stara jak On to tez mi się nie bedzie chciało ;):rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malka, czy ja niedźwiedź jestem? :o

Małgoś - nie no... aż tak wesoło nie jest...

 

Po prostu wszystkich nas dopadła zaraza, zdychamy sobie w febrze i siódmych potach ;) Wszystko po to by nie korzystać ze słońca, bo jeszcze nam taka zmiana atmosferyczna zaszkodzi... :evil:

Tyle u nas, trudno, trzeba to przeżyć.

 

Z ogłoszeń parafialnych:

 

Kto chce zdjęcia autorstwa Rasi z parapetówki u Nelli, niech przyśle mi na priva swojego ludzkiego maila, bo przez FM to ja się nie podejmuję przesyłać tylu fotek :mad:

 

Do Małgoś i Edzi już posłałam, Malka, Ania, Markocia, Nelka - Wy wszyscy zostaliście uwiecznieni :D - dajcie namiary, co? :)

 

 

W sprawach budowy

- dostałam ofertę kredytową i nie wiem co z nią zrobić.... Kompletnie na tych machlojach się nie znam i nie wiem czy to co mi proponują to jakaś szalona okazja jest, norma dla plebsu, czy naciąganie naiwniaczki.... Zna się ktoś na tych bankowych czary mary i pomógłby mi rozszyfrować zamiary banku? :roll:

 

Tymczasem na wdechu i z daleka daje Wam buziaki :)

 

Wasza, nieutulona w przymusowej antybiotykowej trzeźwości ;)

Szajba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...