Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tu się gada


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Atija - witam Cię cieplutko w moich skromnych progach.

Miło mi, że czytasz, mam tylko nadzieje, ze nie zostanę obsobaczona przez męża/gacha/syna/whatever ;) za niewyprane gacie i burczenie w brzuchu

Ania, Asia - jak Wy mnie już znacie :oops:

 

Dziewczyny - sorry, ja nie na złość stopniuję napięcie, gdzieżbym śmiała, czy ja Hitchcock jestem? :o

Postaram się jutro coś opisać, to wymaga chwili czasu, dostępu do kompa i zgrania zdjęć... Proszę o wyrozumiałość... Ledwo żyję, gorączkę mam w okolicach 38,5 i ani chwili spokoju w stylu położyć się pod kocykiem i zdychać. Niewdzięczna rodzina bowiem też się pochorowała i nieustannie żąda ode mnie zabiegów pielęgnacyjnych i innych takich. Rozpuszczone to to jak dziadowski bicz :evil:

Normalnie gady na własnym łonie wyhodowałam... :mad: ;)

 

A człowiekowi, yyy, znaczy się kobiecie, nikt nawet szklanki herbaty nie poda :( Nie wymagam już co by po góralsku... ;)

 

Fajnie, że chociaż Was mam na FM, którzy troszczycie się o mnie z takich czy innych pobudek ;)

 

Buziaki kochani :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł.

 

Choram nadal, maligna mnie nie opuszcza, pijawa jedna, dlatego o wyrozumiałość dla bełkotu mego proszę. 8)

 

Dzięki że jesteście kochane, takie troskliwe i wyrozumiałe :) Buziaki :D Przez maseczkę ofkors ;)

 

Atija - Ty już dziołszka wisz, czekaj se spokojnie ;)

Rasia - do łożeczka...chciałaby dusza do raju :( To se ne da Pane Havranek przy dwójce dzieckek, żywinie wszelakiej i obowiązkach dodatkowych :cry:

Małgoś - z czosnkiem na wampira? A kysz! Mogiemy mleko z czystą se bachnąć, dla zdrowia, ale czosnkiem ty ludzi nie strasz, ja cie bardzo uprzejmie proszę... ;)

Malka - widziała, ale zakurzone strasznie były :p Ty się bierz dziołcha za porządki, bo sobota idzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monius - witam w zachrypniętych i zasmarkanych ostatnio progach :oops: , nie wiem czy mi nadmiar prochów na receptę zaszkodził, ale nie kumam pytania :roll: Jakby co do znajomości z firmą, jak jej było?, Sowul, się nie przyznaje ;D Nota bene fajna miejscowość: Czarna Biało...stocka. Lubię kontrasty :)

 

Nawet sprawdziłam sobie cóż zacz, bo ja ciekawska z natury jestem ;)

http://www.czarnabialostocka.pl/grafika/dekoracje/polmap.jpg

 

O firmie Sowul dowiedziałam się tylko że to nazwisko właściciela, który ma na imię grzegorz. Niestety nie wiem czy przystojny, nie chciało mi się logować na n-k ;) Czy zawodowo ceniony - tez nie wiem, w necie nic nie znalazłam.

Ale możesz mnie pochwalić, że chociaż się starałam 8)

 

Spox, żartuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monius - ciąg dalszy - bo forum ma limit na mimikę twarzy :evil: Na emotikony, znaczy się...

 

Ale z ciekawości, skąd Ci przyszło do głowy - z CAŁEGO FORUM akurat MNIE pytać o opinię o tej firmie? :o Zdziwonam wielce, bo równie dobrze można mnie poprosić o rekomendację jubilerów specjalizujących się w naprawach koron królewskich albo wybór metody dmuchania szkła laboratoryjnego ;)

 

Niemniej miło mi, że zajrzałaś właśnie do mnie, mam nadzieję, że będziesz miała kiedyś pytania, co do odpowiedzi na które, będę umiała się popisać :D

I bywające tu baby :p tyż ;)

 

Kamlotku, kochana - mosz babo recht i tyle :)

Do zdrowia mi daleko jeszcze, do kompa już bliżej. Zdradzę tajemnicę, że już udało mi się na serwer fotki wrzucić ;) Znaczy że bliżej niż dalej ;)

 

buziaki 4 all :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...