Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tu się gada


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć dziewczyny, ło matko aż mi się łezka w oku zakręciła.... Jakbym po długim wygnaniu wróciła na łono stęsknionej rodziny :D

Markociu, hejka. Co do zera, zajarzyłam, bo mi się podejrzanie tanio wydało... :)

Malka, znaczy że upiekło mi się? ;) :wiggle:

 

Atija, Aniahubi, Lidszu, AGP (Ona, jak mniemam :) ), Rasia - dzięki za cieplutkie przywitanie :) Nawet nie wiedziałam, że moja ksywa może mieć tyle rozczulających zdrobnień... No kurcze balans, wzruszyłam się! A wzruszona Szajba, to całkiem rozklejona Szajba ...:oops:

 

Dziubeczku, jestem 19-ego w Bielsku w BWA, wpadaj! :)

Hejka Małgoś, kurcze nie dam rady, muszę wtedy być w Posen. Inną razą kochana!

 

tymczasem buziaki

 

wasza stęskniona

shayba

 

A w temacie budowy - dostałam ofertę robocizny 17 zł za m2 tynku tradycyjnego. Czy kto wie czy cena ta jest godziwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjdz, moja kumpela bedzie rozdawala dziela sztuki za darmo...

 

no...to mnie skusiłaś...:jawdrop:

 

a wogóle to jadę teraz do Krakał, ale nie mam Cię po drodze :(

Czy mówiłam już że nienawidzę PeKaPe? Pier...Kolei Państwowych, mam na myśli :mad:

7 godzin jechałam w temperaturze 35 stopni celsjusza, z zepsutym kiblem i smrodem z tegoż. Dodam, że wykupiłam 1 klasę...:bash: Na tabliczce znamionowej wagonu było napisane: Zakłady Przemysłu Metalowego H. Cegielski Przedsiębiorstwo Państwowe :o rok produkcji: 1985.

Pociągiem zarządza ICC Kraków, nawet do picia nic nie dali:wtf:

 

Normalnie szlagen mnie trafen. Cały dzień w podróży, w jakichś koszmarnych warunkach... A wyobraź sobie że właśnie dziaj mam geburstag... To se znalazłam okoliczności na świętowanie :bash: :bash: :bash:

 

buuuuuuuuuuuuuuu:cry:

 

........

 

no to se ponarzekałam, od razu mi lepiej :p

 

buziak i do zobaczenia :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No i wyszło, że się dopraszam.... :oops:

 

zła ja...

 

oj tam oj tam... w pewnym wieku to już nie obciach ;)

 

Najlepszego kochana, co by Ci się dobrze działo, co by pociagi przyjeżdżały na czas i temperatura w nich była dostosowana do Twych potrzeb :)

Niech Ci się mordencja facjatis cieszy kazdego dnia

Ściskam Cię zdalnie wirtualnie i Twój kuzyn tyż :)

 

kfiatka przynoszę :)

 

http://www.toys4boys.pl/product/image/3605/C-fakepath-obrazek3697-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...