Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tu się gada


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

oj tam oj tam... w pewnym wieku to już nie obciach ;)

 

Najlepszego kochana, co by Ci się dobrze działo, co by pociagi przyjeżdżały na czas i temperatura w nich była dostosowana do Twych potrzeb :)

Niech Ci się mordencja facjatis cieszy kazdego dnia

Ściskam Cię zdalnie wirtualnie i Twój kuzyn tyż :)

 

kfiatka przynoszę :)

 

http://www.toys4boys.pl/product/image/3605/C-fakepath-obrazek3697-1.jpg

 

dzienx za kfiatka :lol2:

 

też Cię kocham :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze chwilę pracuję, jakiś durny artykuł muszę skończyć. W stylu że mam udowadniać, że nie jestem wielbłądem... :p

No przecież, jak w tym kawale, wielbłąd może pracować 2 tyg. i nie pić. Ja wręcz przeciwnie... 8) Na co komu dowód??? :o

 

Ale zaraz skończę się doktoryzować z wielbłądów i zacznę celebrować nadejście tzw. łikendu :D

I tego ostatniego, wielce udanego, s konsomolskim priwjetam wszystkim wam życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko z córką!!!:eek: Ty serio... zwariowałaś do reszty!!!;) Nie dość, że dziennik reaktywowałaś i do stopki dodałaś, nie dość że wpis w nim popełniłaś, to jeszcze siatką się zamiotłaś i zdjęciami straszysz...:eek::lol2::cool:

 

No widzisz, Rasiulka, cała ja. Albo długo długo nic, albo zaraz z rozmachem ;)

buziaki.

Nota bene:

myślałam że wszystkie @-y już śpią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że powinnaś... dla Siebie... i dla mnie;). Próbowałam zmierzyć się z pierwszym wpisem w Twoim dzienniku i zauważyć zmiany jakie w nim poczyniłaś;), ale poległam... :lol2:.

Wcale nie dla przyzwoitości... bo która z nas jest przyzwoita;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 listopada 2012

 

 

Bosssszzzz, jestem nienormalna! Dawno nie czułam takiego podniecenia! Nie ma to jak przepierdzielić zaskórniaki na materiały budowlane!!! 8) :lol2::lol2::lol2::lol2:

 

Odkąd rozpoczęłam budowę nie czuję żadnego dreszczyku emocji kupując buty.Podniecenie dopiero mnie ogrania w składach budowlanych :lol2::lol2::lol2:

Do dziennika trafiłam dopiero po reaktywacji,przeczytałam od dechy do dechy,a teraz witam się i życzę wszystkiego naj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Szajbuś :)

Cieszę się, że już jesteś, i to od razu ogrodzona :)

 

Wszystkiego naj z okazji tej 18stki :):hug:

 

Jak już będziesz w tych Katowicach.. to do mnie masz już naprawdę blisko. Zapraszam na kawkę :)

 

 

To ja potrzymam kciuki za wydawanie zaskórniaków w budowlanym sklepie.

Aaaa ja 3 lata temu płaciłam 11zł/m2 za tymnki cem wap

 

 

Wiesz, że myślałam, że inaczej wyglądasz... później nie miałaś nic, teraz różowe coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Szajbuś :)

Cieszę się, że już jesteś, i to od razu ogrodzona :)

 

Wszystkiego naj z okazji tej 18stki :):hug:

 

Jak już będziesz w tych Katowicach.. to do mnie masz już naprawdę blisko. Zapraszam na kawkę :)

 

 

To ja potrzymam kciuki za wydawanie zaskórniaków w budowlanym sklepie.

Aaaa ja 3 lata temu płaciłam 11zł/m2 za tymnki cem wap

 

 

Wiesz, że myślałam, że inaczej wyglądasz... później nie miałaś nic, teraz różowe coś :)

 

Hej Arnika :)

 

dzięki za życzenia, wszyscy niestety się starzejemy, choćby nie wiem jak się oszukiwać 8)

 

Dzisiaj tynki kosztują od 17 d 25 zł... metryka w górę leci, ceny też...:eek:

 

a co do wyglądu... Najpierw było różowe COŚ,t yle że przestraszone i niepewne, później długo długo nic, a teraz jest to samo...różowe COś, tyle że cholernie ucieszone z reaktywacji :D Zobaczymy jak długooo.... :roll: (dlaczego na karku poczułam przelatującą ze świstem czarną godzinę??)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd rozpoczęłam budowę nie czuję żadnego dreszczyku emocji kupując buty.Podniecenie dopiero mnie ogrania w składach budowlanych :lol2::lol2::lol2:

Do dziennika trafiłam dopiero po reaktywacji,przeczytałam od dechy do dechy,a teraz witam się i życzę wszystkiego naj :D

Marynata witaj w moich skromnych progach :D Od razu złożę Ci gratulacje z tytułu wytrwałości - zmęczyć c a ł y mój dziennik... chapeau bas!

 

Małgoś - zgadzam się, sofrozyne we wszystkim jak mawiał bosonogi filozof...

 

Aco płatności, nie uwierzysz :o dostałam fakturę na przelew od (niegdyś) zaprzyjaźnionej hurtowni materiałów, budowlanych ofkors, i co widzę???? :o

Termin płatności nazajutrz a pod nim nota (cytuję, jak pragnę pozbyć się zmarszczek - nie kłamię!): "od nieterminowej zapłaty będą naliczone odsetki w wysokości 20 %!" Taaak, DWADZIEŚCIA PROCENT i taaak, WYKRZYKNIK. Kurcze ale ten świat zmienił się w ciągu tych dwóch lat.... Lecę płacić za cegły, nadproża i wapno i cement i piach... Nie stać mnie, kurczę...:sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...