Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MODRZEWIOWE KOMENTARZE


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj Aniu działeczka przeurocza. :D

Przyłączam się do prośby efilo o wklejenie zdjęć z projektem. Nazwa jest intrygująca, więc tym bardziej jestem ciekawa co to za domeczek. :lol:

 

Czy ekipa już jest?

 

Rozgrzewam się dopiero w prowadzeniu dziennika, przerabianiu zdjęć do znośnej wielkości :lol: więc ...... troszkę mi to zajmuje czasu :lol:

 

Nazwa to nazwa projektu, może ułatwi to kiedyś innym budującym ten projekt w odnalezieniu go na forum :D

 

Ekipa jest :D umówiona na maj ale o tym później :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efilko jesteś niesamowita !!! :o a zastanawialam się jak te rzuty wkleić do dziennika :oops:

DZIĘKUJĘ :D

dużo nauki jeszcze przede mną :roll:

 

Pewnie z moim mężem wybralibyście podobne projekty :lol:

on jest fanem domu ala stodoła :lol: śmiejemy się że nasz trzeci dom będzie właśnie taki

Obecnie w domu mamy nieduży wykusz i jestem z niego zadowolona. Oglądając tony projektów były dni że nic mi się nie podobalo :-? a następnego miałam wrażenie, że wszystkie domy są podobne :roll: .....................i też nic mi się nie podobało :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie z moim mężem wybralibyście podobne projekty :lol:

on jest fanem domu ala stodoła :lol: śmiejemy się że nasz trzeci dom będzie właśnie taki

Obecnie w domu mamy nieduży wykusz i jestem z niego zadowolona. Oglądając tony projektów były dni że nic mi się nie podobalo :-? a następnego miałam wrażenie, że wszystkie domy są podobne :roll: .....................i też nic mi się nie podobało :lol:

 

Na pewno! Ja też chciałam stodołę. Niestety nie zmieściła się u nas na działce i musieliśmy ją zawinąć - stąd litera L. Co do wykuszu to u nas od bidy też jest :wink: Bo jadalnia jest lekko wysunięta w stosunku do salonu. Ale w bryle jest tak naprawdę schowany. Przy okazji jest to tańsze. 8)

 

U nas bryła wyszła z potrzeb funkcjonalnych wnętrza. Właściwie to nawet nie było istotne jak ten dom wygląda. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Edmar :oops:

 

Oj nie czerwień się już tak :lol:

Oszczędź tych pąsów do momentu kiedy będę chwalić Twój domek jak będzie już gotowy. :D :D :D

 

chciałabym żeby się spodobał , a jak będzie gotowy to będę dumna chodzić jak paw choć pewnie wykończona

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...