Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MODRZEWIOWE KOMENTARZE


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja sie komus podlaczylam... :oops: :oops: :oops:

 

Małgoś dużymi literami poproszę bo z czjeniem u mnie dzisiaj cos nie teges :oops:

 

No otwarta stacja jest gdzies w poblizu i sie podlaczylam do neta po piracku. :oops: :lol: 8)

 

U mnie wszystkie sieci zabezpieczone a teraz jestem podłączona do sąsiada ale za jego zgodą oczywiście :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu nie masz namiarów na jakiegoś blacharza :roll:

 

a co potrzebujesz ? obróbki ?

 

nooo :) balkon nad wykuszem mi cieknie i muszę go zrobić :roll: :roll: :roll:

 

mi obróbki zrobili go,rale od dachu jutro wrzucę Ci namiary może gdzieś są w okolicach :roll: ale telefon zostawiłam na budowie więc do jutra zmykam spać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu nie masz namiarów na jakiegoś blacharza :roll:

 

a co potrzebujesz ? obróbki ?

 

nooo :) balkon nad wykuszem mi cieknie i muszę go zrobić :roll: :roll: :roll:

 

mi obróbki zrobili go,rale od dachu jutro wrzucę Ci namiary może gdzieś są w okolicach :roll: ale telefon zostawiłam na budowie więc do jutra zmykam spać :D

 

dzięki :) ja też zmykam 8) :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu,

Ale Ty masz już pięknie w nowym domku! Dawno mnie nie było, a tu takie zmiany... To chyba przeprowadzka tuż tuż?

Jeśli pozwolisz to chętnie się do Ciebie na chwileczkę wybierzemy tak na żywca te cuda pooglądać... Może jakoś w przyszłym tygodniu?

Mam tylko nadzieję, że się w drzwi zmieszczę z moim mega wielkim brzucholem :wink:

A tak w ogóle, to czy Ty wiesz, że to dwa CHŁOPAKI będą? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu,

Ale Ty masz już pięknie w nowym domku! Dawno mnie nie było, a tu takie zmiany... To chyba przeprowadzka tuż tuż?

Jeśli pozwolisz to chętnie się do Ciebie na chwileczkę wybierzemy tak na żywca te cuda pooglądać... Może jakoś w przyszłym tygodniu?

Mam tylko nadzieję, że się w drzwi zmieszczę z moim mega wielkim brzucholem :wink:

A tak w ogóle, to czy Ty wiesz, że to dwa CHŁOPAKI będą? :lol:

 

Moana zabieraj swoich chłopaków i przyjeżdżaj :D dopóki się do auta mieścicie, drzwiami sie nie przejmuj wejdziesz przez garaż tam brama ma 5 metrów szerokości :wink:

No niezły chłopiniec będziesz miała :o z pewnością nudzić się nie będziesz :wink:

boszzzzze trzech synków :roll: no ale równowaga w przyrodzie musi być :lol:

brakować Wam będzie tylko małej dziewczynki o niewinnym usmiechu , która rozstawia braci po katach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...