Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MODRZEWIOWE KOMENTARZE


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dziko bo inaczej :roll: do tej pory mieszkałam w moim małym domku wszystko było tam gdzie być powinno a teraz niczego znaleźć nie można :oops: np pilota od TV (na marginesie to nie mamy anteny więc ciągle dzieci DVD katują - dziś 2 razy Hefalumpy oglądałam)

 

nie mamy lodówki więc nie mogę jakiś normalnych zakupow zrobić tylko codziennie latam żeby kupić coś na kanapki i na obiad

 

niemamy ogrodzenia więc pies leży w salonie na dywanie :roll: i trzeba go na spacery 4 razy wyprowadzać :roll:

 

o bieganiu po schodach w tą i nazat nie wspomnę :roll:

 

ale mam internet więc jest super :D :D :D - zaraz kupię sobie lodówkę i zamówię antenę :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania, bedzie dobrze. Czlowiek sie szybko przyzwyczaja do dzikosci. :wink:

 

Pytanko mam. Jakie filmy moga byc odpowiednie dla 11-latka? Chce cos zalatwic dla siostrzenca P. ale nie mam pojecia, co by sie nadalo oprocz Mikolajka... :roll:

 

niestety jestem tylko w tematyce dziewczyńskiej w tej kategorii wiekowej a dziewczyny chciałyby np "Marley i ja" a chlopcy raczej w kierunku filmów sf i gier komputerowych ale może film Ostatni Mohikanin albo Noc w muzeum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu te wiklinowe abażury jakby od zawsze wisiały w tym wykuszu.

Widze, ze zrealizowałaś mój pomysł z belką przy suficie :lol: U siebie tak planowałam na korytarzu ale mój mąż mnie nijak nie mógł zrozumieć i kazał mi sobie to z głowy wybić a szkoda bo u Ciebie wygląda super!!!

Gratuluję przeprowadzki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki mayladziu :D

ze mnie wszyscy się śmiali że sobie skrzynkę na kwiaty do góry nogami do sufitu przyczepiam :wink: ale mi się podoba muszę jeszcze raz przemalować i będzie git

Ja chciałam taką surową belę, spatynowaną nieco ale ciemną, nierówną, ze śladami cięcia :lol: jak widać przerosło to facetów :lol: Ale lampę mam i tak do wymiany więc kto wie.... 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania... prawda,że fajnie..................... 8) 8) 8) mrrrraaaauuuuu........... :D :D :D Gratulki !!! :D :D :D

 

no fajnie :lol: :lol: :lol: jak się jeszcze tych pierdyliona niedoróbek pozbedę to będę przeszczęśliwa ale już teraz się cieszę i czekam na wiosnę 8)

 

 

Nooo....ja też czekam na wiosnę... 8) Już nie mogę się doczekać sadzenia... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki mayladziu :D

ze mnie wszyscy się śmiali że sobie skrzynkę na kwiaty do góry nogami do sufitu przyczepiam :wink: ale mi się podoba muszę jeszcze raz przemalować i będzie git

Ja chciałam taką surową belę, spatynowaną nieco ale ciemną, nierówną, ze śladami cięcia :lol: jak widać przerosło to facetów :lol: Ale lampę mam i tak do wymiany więc kto wie.... 8) :lol:

 

no to czekam bo bardzo lubie takie belki ja swoich na poddaszu nie dałam oblożyć deskami tylko są pomalowane (ja obecnie mam fazę na białewięc i belki sa białe :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...