Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MODRZEWIOWE KOMENTARZE


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Och dziewczyny mam nadzieję że się sprawdzi: i ta Ani i onetowa mówi że nie będzie padało w niedzielę, a ja będę robiła na stropie imprezkę dla znajomych :lol:

 

nieźle Ty już imprezujesz :roll: a co będzie jak się wpowadzisz :lol:

 

miłej zabawy ja fajne towarzystwo to i z deszczem sobie poradzi nopisz potem jak było :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och dziewczyny mam nadzieję że się sprawdzi: i ta Ani i onetowa mówi że nie będzie padało w niedzielę, a ja będę robiła na stropie imprezkę dla znajomych :lol:

 

nieźle Ty już imprezujesz :roll: a co będzie jak się wpowadzisz :lol:

 

miłej zabawy ja fajne towarzystwo to i z deszczem sobie poradzi nopisz potem jak było :lol: :wink:

 

Kurka pisały obie te prognozy że nie będzie dziś padać ani jutro, a dziś kropiło parę razy :evil: Media kłamią!!! :wink:

A jak jutro będzie padać to wcale nie będzie tajnie, bo do piwnicy się nie schowamy, bo tam las.... A mają być dwa małe elementy z cukru :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniu witam się po pochłonięciu twojego dziennika :D gratuluję postępów! a przede wszystkim wytrwałości w poszukiwaniu "tej jedynej" ekipy :D :D :D oby górale nie zwiedli (mnie tez górale budują i jest git :D )

 

no i koniecznie musze to powiedzieć - cudna ta twoja dziatwa :D :D az się pysior uśmiecha jak na nich patrzę :D :D :D

 

trzymam kciuki za ciąg dalszy :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniu witam się po pochłonięciu twojego dziennika :D gratuluję postępów! a przede wszystkim wytrwałości w poszukiwaniu "tej jedynej" ekipy :D :D :D oby górale nie zwiedli (mnie tez górale budują i jest git :D )

 

no i koniecznie musze to powiedzieć - cudna ta twoja dziatwa :D :D az się pysior uśmiecha jak na nich patrzę :D :D :D

 

trzymam kciuki za ciąg dalszy :D :D :D

 

dzięki skaba :lol: i zapraszam oczywiście :lol:

 

chyba zostałam zmotywowana do uzupełnienia dziennika :oops: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...