Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MODRZEWIOWE KOMENTARZE


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A jak tam, udało się odgruzować pokoik?

 

muszę Ci powiedzieć że idzie mi calkiem nieźle :lol:

bez przeszkód dojść do okna tarasowego i stoi już tam łóżko dla gościa :wink:

ale część gratów musi chwilę zaczekać bo nie ma gdzie ich odłożyć :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze Anuś :)

 

wyczytałam, że macie sypialnię nad garażem ja właśnie zastanawiam się co zrobić, żeby tam cieplutko było :roll:

 

Pasiu sypialnia nad garażem ma strop ocieplony od dołu (sufit w garażu) - 5 cm styro a na podłodze 3x 5cm styro

Jak puszcze kaloryfery (dane po 4 żeberka dodatkowo do każdego z dwóch kaloryferów) jest bardzo cieplutko

Kaloryfery włączam z oszczędności tylko raz dziennie żeby dogrzać podasze poza tym grawitacyjnie ciepłe powietrze leci do góry z salonu i ogrzewa górę ............ ale tu jest mały zonk do sypialni nad garażem schodzi się po schodku w dół a ciepłe powietrze raczej nie schodzi :roll: więc jest to najchłodniejsze miejsce na podaszu ....... ale do spania naprawdę baaardzo przyjemne :D tylko nóg spod koldry nie należy wystawiać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

berek :D

 

u nas nad garażem będą łazienki, więc mam nadzieję, że podłogówka da radę i nie będzie w nich zimno. Mam duże podciągi w garażu i chyba tam wrzucę jakieś 15 cm wełny, bądź styropianu i mam nadzieję, że to wystarczy.

 

Lidszu pomyśl o gęściej rozłożonej podlogówce+ możejakiś kaloryfer który wrazie chłodku można odkręcić

 

ja czekam na przyszły sezon grzewczy jak bedę miec narmalny gaz to i normalnie będzie się grzało w chałupce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu jak u ciebie pieknie - lubie takei klimaciki przytulne - popzdrawiam serdecznie!!!

 

dzieki kolorowy motylku :D :wink:

 

a ja wczoraj byłam u Ciebie jaki piękny taras masz i w ogóle jak pięknie dookoła domu no i w srodku też super

 

Dzieki dzieki - juz sie nie moge doczekac wiosny zeby posiedziec na tym tarasie :p

 

Ania dobrze ze mi pzrypomnaials o tym avatarku - musze go znalezc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze Anuś :)

 

wyczytałam, że macie sypialnię nad garażem ja właśnie zastanawiam się co zrobić, żeby tam cieplutko było :roll:

 

Pasiu sypialnia nad garażem ma strop ocieplony od dołu (sufit w garażu) - 5 cm styro a na podłodze 3x 5cm styro

Jak puszcze kaloryfery (dane po 4 żeberka dodatkowo do każdego z dwóch kaloryferów) jest bardzo cieplutko

Kaloryfery włączam z oszczędności tylko raz dziennie żeby dogrzać podasze poza tym grawitacyjnie ciepłe powietrze leci do góry z salonu i ogrzewa górę ............ ale tu jest mały zonk do sypialni nad garażem schodzi się po schodku w dół a ciepłe powietrze raczej nie schodzi :roll: więc jest to najchłodniejsze miejsce na podaszu ....... ale do spania naprawdę baaardzo przyjemne :D tylko nóg spod koldry nie należy wystawiać :wink:

 

dzięki Aniu :)

my też strop w garażu ociepliliśmy i na podłogę też daliśmy 15 styro, ale zastanawiam się czy wełny nie dać więcej niż wszędzie bo będę miała mały, znaczy niski a długi kaloryfer i boję się, że nie podoła ........ a do naszej sypialni też się schodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...