Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MODRZEWIOWE KOMENTARZE


Recommended Posts

W kazdej firmie jesli umowa jest na czas okreslony to trzeba poczekac az sie skonczy chyba, ze ktoras ze stron w sposob razacy ja lamie. W moim przypadku bylo tak, ze dekoder przestal dzialac, bo zmienili sygnal na cyfrowy, a dekoder byl starego typu wiec kasowali mnie za usluge, ktorej nie bylo. Kablowke mialam od UPC, a dekoder of Canal+ i tak mnie przeganiali od plebana do pogana, az sie wkurzylam ostro. Wg mnie to bylo razace naruszenie zasad umowy z ich strony. Jesli umowa jest na czas nieokreslony to obowiazuje standardowy okres wypowiedzenia - 30 dni. To prawda, wszystkie te firmy sa siebie warte. Jak jest dobrze to jest, a sprobuj czegos od nich chciec. :evil:

 

a my raczej mamy na czas nieokreślony, bo już chyba 6 rok, to wtedy tylko 30 dni wcześniej muszę wysłać ? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

W kazdej firmie jesli umowa jest na czas okreslony to trzeba poczekac az sie skonczy chyba, ze ktoras ze stron w sposob razacy ja lamie. W moim przypadku bylo tak, ze dekoder przestal dzialac, bo zmienili sygnal na cyfrowy, a dekoder byl starego typu wiec kasowali mnie za usluge, ktorej nie bylo. Kablowke mialam od UPC, a dekoder of Canal+ i tak mnie przeganiali od plebana do pogana, az sie wkurzylam ostro. Wg mnie to bylo razace naruszenie zasad umowy z ich strony. Jesli umowa jest na czas nieokreslony to obowiazuje standardowy okres wypowiedzenia - 30 dni. To prawda, wszystkie te firmy sa siebie warte. Jak jest dobrze to jest, a sprobuj czegos od nich chciec. :evil:

 

a my raczej mamy na czas nieokreślony, bo już chyba 6 rok, to wtedy tylko 30 dni wcześniej muszę wysłać ? :roll:

 

Jesli nie przedluzyliscie ostatnio na jakis okreslony czas to pewnie tak. :roll: Wtedy pisemko polecone ze zwrotka, ze wypowiadasz umowe i ich strata. Pozostaje kwestia dekodera - gdybym sie teraz nie potrafila dogadac z nimi, to wyslalabym go poczta albo jakims pocztexem czy innym kurierem i niech oni sie martwia. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka wodna, to co wybrać :roll:

 

Kupię sobie na razie zwykłą antenę i pięć kanałów będę odbierać... a w zasadzie i tak nie mam czasu na telewizję, dopiero jak Babcia przyjedzie i dziecko to chcieć będą coś oglądać :roll:

 

Chciałam Tepsę ale głównie ze względu na internet, ale im się nie opłaca :o :evil: ale i tak Rasia miała gorzej :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kazdej firmie jesli umowa jest na czas okreslony to trzeba poczekac az sie skonczy chyba, ze ktoras ze stron w sposob razacy ja lamie. W moim przypadku bylo tak, ze dekoder przestal dzialac, bo zmienili sygnal na cyfrowy, a dekoder byl starego typu wiec kasowali mnie za usluge, ktorej nie bylo. Kablowke mialam od UPC, a dekoder of Canal+ i tak mnie przeganiali od plebana do pogana, az sie wkurzylam ostro. Wg mnie to bylo razace naruszenie zasad umowy z ich strony. Jesli umowa jest na czas nieokreslony to obowiazuje standardowy okres wypowiedzenia - 30 dni. To prawda, wszystkie te firmy sa siebie warte. Jak jest dobrze to jest, a sprobuj czegos od nich chciec. :evil:

 

tylko w Cyfrze jak przechodzisz na czas nieokreślony to okres wypowiedzenia zmienia się na 3 miesiące :evil: to jest zapisane w umowie :-?

 

dekoder + pilot+ kabel Euro można oddać w punktach sprzedaży w centrum handlowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka wodna, to co wybrać :roll:

 

Kupię sobie na razie zwykłą antenę i pięć kanałów będę odbierać... a w zasadzie i tak nie mam czasu na telewizję, dopiero jak Babcia przyjedzie i dziecko to chcieć będą coś oglądać :roll:

 

Chciałam Tepsę ale głównie ze względu na internet, ale im się nie opłaca :o :evil: ale i tak Rasia miała gorzej :-?

 

Gosiu ja teraz mam taką pokojową widać jak w nocniku ale dzięki temu skraca to czas ogladania bo kiepsko odbiera i mniej do oglądania jest :lol:

tak to dzieci siedziałycały weekend w TV :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko pokojowa antene, bo sie okazalo, ze ta zbiorcza to nie jest zadna zbiorcza, tylko rurka po niej zostala (cale szczescie, ze nie kupowalam gniazdka antenowego za 60 zl, bo by mnie krew zalala), na niej 5 kanalow na krzyz i nic nie widac, wiec po prostu ogladam Fakty w necie i filmy na DVD i wcale mi nie brakuje. Ale jak bede jakas kablowke brac to chyba wezme n. :roll: Zastanawiam sie nad netem, ale wybor jest jak miedzy dzuma a cholera. :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejeczka

 

A ja mam zwykła antenę szerokopasmową :lol: :lol: :lol:

 

 

Monika co to antena szerokopasmowa :roll: bo ciemna zupełnie jestem w temacie 8) i jakie kanały odbierasz?

 

 

 

Gosiu ja teraz mam taką pokojową widać jak w nocniku ale dzięki temu skraca to czas ogladania bo kiepsko odbiera i mniej do oglądania jest

 

 

piękne jak w nocniku :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internet potrzebuję do pracy 8) ale bez telewizji jestem.... już kilka miesięcy :o i bardzo mi z tym dobrze :lol: :lol:

 

natomiast młoda nieswojo się czuje, nie to że przesiaduje przed ekranem (już jej przeszło :wink: ) ale świadomość, że jak czaseb by chciała to nie może test trudna dla niej do zaakceptowania 8)

 

Babcia natomiast nie może przeżyć bez tego pudła :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...