Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MODRZEWIOWE KOMENTARZE


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

chwilowo nie ma nic nowego bo murarze przychodzą w przyszłym tygodniu :roll: teraz to ja śliwki zbieram na działeczce i koszę i zrobiłam sobie kuku w nogę mam nadzieję że mi pezjdzie samo a jak nie to chyba będę musiała prześwietlić :roll: jak na razie jeszcze chodzę :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniu najpierw się prześwietla a potem się ma nadzieję że samo przejdzie. nie na odwrót. marsz do ortopedy!

 

no już chciałam iść :roll: ale mi przeszło okład z rycyny pomógł :lol:

 

to pewnie silne stłuczenie kości kostki który zafundowalam sobie przy koszeniu drutu wiązałkowego :evil: jak ja lubię jak budowlańcu tak piżgają wszystko gdzie popadnie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że kuku szybko się wyleczy, i że to nic poważnego.

A burdel na budowie...no cóż... wiem coś o tym. :-? To co działo się u mnie to przekraczało wszelkie granice. Dwa dni męczyłam sie z pożądkowaniem, a potem dwa kolejne nie mogłam się ruszać. Ale teraz jest czyściutko i domek lepiej sie prezentuje. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drutami się nie przejmuj. Długo jeszcze będizesz znajdować w różnych miejscach :wink: :lol:

Dla mnie najwiekszym problemem były do zagospodarowania resztki płyt kg. No nie miałam jak to uprzątnąć. A drut zabrał złomiarz i było z głowy :wink:

Strop masz śliczny 8) No i będizesz mieć altankę!!! A ja na moją to narazie mam tylko... miejsce :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pocieszenie że nie ja jedna mam takie bum bum :lol:

 

mayland ja sobie wykombinowałam tą altankę dużo wcześniej i mam uwzględnioną w pozwoleniu na budowę :lol: teraz to ani mąż ani żaden fachowiec nie moze mi powiedzieć że zrobie sobię ją kiedyś poźniej bo bez kompletu budynków na działce nie oddam domu i nie będę mogła w nim legalnie zamieszkać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...