Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MODRZEWIOWE KOMENTARZE


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam sąsiadke :D

Widze że wszystko się układa, z czego bardzo sie ciesze 8)

Małż wspomniał mi kiedyś że górale którzy wyciągneli nas z tarapatów skaczą po Twojej budowie.

Tak byłam zajęta wykańczaniem w środku, że nigdy nie przylukałam kto tam skacze, teraz mamy wstrzymane roboty od dwóch tygodni więc znowu nie widziałam, ale patrząc na zdjęcia widze że faktycznie to nasi górale :lol:

A jeszcze czytając opis o spiewaniu i uśmiechach i wiecznym galopowaniu po składach, jestem bardziej niż pewna że to oni 8)

Fajnie że robota idzie do przodu :)

Ps Uważaj na te resztki drutów ;)

 

Pozdrawiam

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ania

 

altanka ważna rzecz - nie daj się za nic 8)

 

u mnie nie ma szans - zostaje tylko tyle miejsca żeby się o siatke nie obić wstając z kszesła na tarasie :-?

 

no altanka ważna rzecz nie robię żadnego zadaszenia na tarasie a wszystkie impreski planuję w altanie organizować :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, w końcu trafiłam do ciebie, a ciebie nie ma....

 

no żesz kurtka na wacie :roll: jakoś ostatnio zabiegana jestem :roll:

a to do dentysty a to na lotnisko :roll: i ciągle w niedoczasie jakiś jestem ............ no mam nadzieję że następnym razem to będę :lol: u nas tzn szwedzkie drzwi - ciągle otwarte można wchodzić i się gościć :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze że chociaz do znajomych zaglądasz :D

 

u mnie musiał być balkon właśnie m.in. dlatego że o altance nie mam co marzyć. chyba że sąsiad by pozwolił u niego postawić :wink:

 

no nie wiem czy powinnaś pytać :roll:

 

ja jak moja powstanie zapraszam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to widzę calkiem fajna impreska się szykuje :lol: super :lol: krzyknę jak będzie gotowe :lol:

a wtedy berety do szafy i na parapetówkę zapraszam :lol: tylko czy ja mam parapety w altanie :roll: .......................... nawet jeśli nie to znajdziemy je gdzieś w pobliży :D

 

idę foty wklejać :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Aniu:)

o i Edytka jest, do Ciebie też zaraz zajrze ;)

Kurde już z tydzień albo i dwa nie byłam w domku, znaczy w Młochowie....te zdjęcia mnie zszokowały :lol: niezła mgła,pewnie i zimnica?

W młochowie mamy zamiar być dopiero po ślubie, znaczy po 20 września, wtedy serdecznie zapraszamy na herbatke? :D

według mnie tynki są ok, ekipa sprawna i czysta, chyba mogłbym ich polecać :roll: zresztą sama zobaczysz 8)

 

Pozdrawiam

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...