Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MODRZEWIOWE KOMENTARZE


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a ja już nie wiem czy chcę żeby mąż angażowal się w remonty i majsterkowanie :roll:

niby weekend a jego i tak nie ma bo dłubaniną jakąś zajęty :roll:

a ja :roll: :-? ani na basen ani na spacer :cry:

 

Wiesz choćby dom był wykonany z kewlaru czy innego niezniszczalnego plastiku to i tak jest w nim zawsze coś do roboty, jakaś dłubaninka wiem to z własnego doświadczenia. MOżna to zlecic innym owszem ale to kosztuje, poza tym nie lubie jak obcy kręcą sie po domu. Więc jeżeli ktoś zdecydowal sie na dom i nie lubi domowych i przydomowych "partaninek" to ma ...pecha :lol:

Jwdyne co można zrobić do wziąć d... w kroki i porządnie sięzorganizować nie robić wszystkiego na raz bo obrzydnie. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo polubic kręcenie się obcych po domu :lol:

 

albo wyjechać na wakacje :lol: a na straży kręcących się obcych postawić hmm ................................ teściową :wink:

 

Tak mam na marginesie oczywiście pytanie czy masz modrzewie na działce?? Mo dom jest pod modzrzewiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo polubic kręcenie się obcych po domu :lol:

 

albo wyjechać na wakacje :lol: a na straży kręcących się obcych postawić hmm ................................ teściową :wink:

 

Tak mam na marginesie oczywiście pytanie czy masz modrzewie na działce?? Mo dom jest pod modzrzewiem :wink:

 

nie mam ani jednego i raczej nie posadzę bo nic nie rośnie pod modrzewiami żadna trawa :roll:

 

mam natomiast kawalek sadu sliwkowego :D

 

ciekawe czy ktoś kto wybiera projekt Sekwoja sadzi sekwoje a ten co projekt Agnieszka melduje sobie jakąś Agę :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo polubic kręcenie się obcych po domu :lol:

 

albo wyjechać na wakacje :lol: a na straży kręcących się obcych postawić hmm ................................ teściową :wink:

 

Tak mam na marginesie oczywiście pytanie czy masz modrzewie na działce?? Mo dom jest pod modzrzewiem :wink:

 

nie mam ani jednego i raczej nie posadzę bo nic nie rośnie pod modrzewiami żadna trawa :roll:

 

mam natomiast kawalek sadu sliwkowego :D

 

ciekawe czy ktoś kto wybiera projekt Sekwoja sadzi sekwoje a ten co projekt Agnieszka melduje sobie jakąś Agę :lol: :lol: :lol:

 

Pewno ze nie :lol: Tak jakoś byłem ciekawy modrzew jest fajny i szybko rośnie tak ze zrobienie togo pod modrzewiem zajełoby góra 10 lat z sekwoja to raczej niemozliwe. Zresztą te niektóre nazwy to są delikatnie mówiąc pojechane. Któraś z pracowni nazywa swoje domy np dom w pelargoniach, hortensjach itd.. a mnie zaraz sie kojarzy to z ruską konserwą z dawnych czasów pt. skumbria w tomacie :lol:

 

Mój dom nie miał jakiejś nazwy bo projekt był wsumie od firmy wykonującej dom ale gdybym go miał nazwać to pewnie "promocyjny" bo wiekszość rzeczy kupowaliśmy w promocji :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gawel chyba raczej "dom w promocji" (zamiast "dom w pelargoniach") :wink:

 

mój ma nazwę "diament", ale nie mam na stanie żadnego diamentu :(

 

chyba Mąż będzie musiał to nadrobić jak już zamieszkamy :lol: :lol:

 

No właśnie jak słusznie Dorcia zauważyła to sie da nadrobić :wink: i pewno będzie przyjemne dla Ciebie chyba że chodzi o tarcze diamentowe do diaxa :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi tarasowe zazwyczaj są niedzielone albo źle dzielone i ramiak nie ma szans - wykrzywia się. Kiedyś chyba jareko to opisywał.

ale plastiki wcale nie lepsze - też z balkonowymi jest problem.

 

naczytałam sie sporo na ten temat i to był też argument za drewnianymi, bo w plastikach chcieli mi walnąć poprzeczkę albo zrpbić okno bez gwarancji :-? :-? a w drewniakach będę miała wzmocnienie, ale dodane od dołu.. i nie wygląda to źle (szczególnie przy szprosach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...