Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MODRZEWIOWE KOMENTARZE


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Chcieliśmy specjalnie kryć na wiosnę, bo jak dachówka to i veluxy, a jak nie chcesz żeby je gwizdnęli, to i okna/drzwi/brama, a my chcieliśmy żeby się domek przez zimę przewietrzył :)

 

rozumiem 2 dni spałam z myślą że mi okna i veluxy wyniosą bo drzwi nie było :roll:

założyłam drzwi tymczasowe do chałupy a bramę garażową dopiero po otynkowaniu więc pewnie na wiosnę więc drzwi między garażem a domem som :D

 

widziała kilka dachów z dachówką bez veluxów folio była tylko założona ale to do końca chyba nie jest dobre rozwiązanie :roll:

 

no to teraz Dorcia chuchajmy (tak się chyba pisze :roll: ) coby wiosna przyszła szybko a zima była krótka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co daje rura ?

 

więcej ciepła bo rura też się nagrzewa możnaby ją nawet przez strop przerzucić i jest ogrzewany pokój na górze :D

 

co jak nie ma rury ?

jest np piękna sciana z ręcznie formowanej cegły a na niej koza jak TV :D

 

no to ja muszę to chyba z mężem też przedyskutować :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ta rura wygląda, ale to do bardzo nowoczesnego wnętrza tylko pasuje, jak mi się zdaje... A z Twoimi szprosami to się ultranowoczesnego nie spodziewam raczej, dobrze kombinuję?

Ale ja nie jestem szczególnie "postępowa" więc mnie tak drobiazgowo słuchać nie należy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ta rura wygląda, ale to do bardzo nowoczesnego wnętrza tylko pasuje, jak mi się zdaje... A z Twoimi szprosami to się ultranowoczesnego nie spodziewam raczej, dobrze kombinuję?

Ale ja nie jestem szczególnie "postępowa" więc mnie tak drobiazgowo słuchać nie należy :wink:

 

będę mieć mieszankę stylów :lol: też ma to jakąś taką nazwę -eklektyzm :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę o stylu skandynawskim - jasne barwy- dużo bieli, proste meble, kolory w dodatkach

 

http://bi.gazeta.pl/im/3/5494/z5494403X.jpg

to mi się bardzo podoba no może bez żyrandola :lol: no i może troszkę unowocześnienia by się przydało :roll:

http://bi.gazeta.pl/im/3/5494/z5494223X.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E no to nie do końca eklektyzm - w zasadzie skandynawski wcale nie musi być tradycyjny - ostatnio sobie czytałam właśnie o stylach, bo czułam dyskomfort dylentanta :wink: i skandynawski to w skrócie proste formy i jasne kolory + grafit, właściwie tam nie ma nic o tym że meble muszą mieć takie "Ikeowskie" rzeźbienia i inne romantyczne bardziej akcenty.

Więc do skandynawskiego jak najbardziej chromowana rura pasuje :D Jeszcze będziesz przy niej tańczyć :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...