Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MODRZEWIOWE KOMENTARZE


Recommended Posts

cześć Aniu, jak tam sprawa przecieku? ;) ja nie wiem co ci dekarze wyrabiają, u nas było to samo! okazało się że silikon popękał,na szczęście poprawili..

apropo okien dachowych, u nas i sąsiadów również, była właśnie ta czarna folia o której wspomniałaś, powiem tylko że egzamin zdała prawie na 5 :)

Teraz już wiem kto spacerował w tą paskudną pogode :lol:

staliśmy z małżem na ganku i zastanawialiśmy się co Twoja psica robi w tej wiechurze ;)

Ps fajne te kozy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

cześć Aniu, jak tam sprawa przecieku? ;) ja nie wiem co ci dekarze wyrabiają, u nas było to samo! okazało się że silikon popękał,na szczęście poprawili..

apropo okien dachowych, u nas i sąsiadów również, była właśnie ta czarna folia o której wspomniałaś, powiem tylko że egzamin zdała prawie na 5 :)

Teraz już wiem kto spacerował w tą paskudną pogode :lol:

staliśmy z małżem na ganku i zastanawialiśmy się co Twoja psica robi w tej wiechurze ;)

Ps fajne te kozy :lol:

 

Tak się zdarza przy koninach niestety :roll: cieszę się że to przy tym wlaśnie przecieka a nie przy drugim bo tamten bardziej skomplikowane ma podejście (wyszedł trochę w koszu :-? ). Niestety atak zimy przeploszył budowlańców czekam więc na ocieplenie :D

Lunie nie przeszkadza w spacerze żadna pogoda :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuki ja na dojenie kozy też się nie piszę :lol:

wogóle mam kiepskie doświadczenie w dojeniu :roll:

czas to zmienić ? :roll:

 

Bo Ty porządna kobitka jesteś, Aniu :D :lol:

 

nie wiem czy dzięki temu mi latwiej :roll: ale kogo ja mam doić :roll: tego mojego najukochańszego męża :o no ja rozumiem jakiegoś obcego ale swojego osobistego jakoś tak niewypada :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, czy obcego to umiałabyś doić? :o :lol:

 

Eeeeee tam........chyba nie :wink:

 

Eeeee tam...chyba tak :roll: A co to za różnica? :roll:

 

Tu o wysoce postawione morale chodzi... :lol: tak mi się wydaje :roll:

 

no właśnie to morale mi się ciągle włącza :roll:

 

No widzisz jak ja Cię dobrze znam :lol:

I oby juz na stałe było włączone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...