Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MODRZEWIOWE KOMENTARZE


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no w koncu jestes

ciesze sie ze nie utknelas gdzies w zaspie na tym rowerku :lol:

jestem ale tylko przelotem

gonię w piętkę niestety

chyba tak do 13-go będzie bo spektakl przygotowujemy noworoczny :roll:

 

a rowerem to ja ostatnio tylko po salonie jeżdżę :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te panele to do jakiego ponieszczenia? klon jest super. u mnie odpada bo podłogówka a on najbardziej niestabilny

 

myślę że do wszystkich sypialni i komunikacji na górze :roll:

najpierw jednak m. musi go wylosować w pracy (jak na razie nikt się na tą podłogę nie zapisal więc zobaczymy co z tego będzie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż na szczęście mam jeszcze trochę czasu żeby podjąć decyzje podlogowe choć czuję że nie będzie to takie bezbolesne :roll:

 

Zaczęłam się też zastanawiać nad sensem podłogówki w dużej ilości :roll:

 

Napiszcie dlaczego chcecie mieć podłogówkę? może spojrzę na tą kwestię z Waszej perspektywy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my mamy podłogówkę tylko w łazienkach - jakoś w ogóle nie było kwestii podłogówki na większej przestrzeni, właściwie nawet nie wiem czemu :lol:

jak się okazało, że kaloryfery są duże i mi tyle ściany zabierają to bardzo żałowałam, że nie mam podłogówki - teraz już nie żałuję - do kaloryferów się przyzwyczaiłam :) ale za to podłogówka w łazience sprawia, że owszem, podłoga jest przyjemnie ciepła, ale bardzo szybko pojawia się wszędzie kurz :-? - umywalka wypucowana na błysk a tu już po paru godzinach pojawiają się kłaczki kurzu :roll: - nie wyobrażam sobie mieć tak w całym domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do stylu jesli będą warunki i czas to urządzę na biało jedną sypialnię i zobaczę cz nadal mi się podoba :D

 

To dobry pomysł. :) Sypialnia to takie bezpieczne pomieszczenie na kombinowanie. :lol:

Co do podłogówki, to ja mam w sumie jej niewiele. Tylko kuchnia, hol, wiatrołap i łazienki. Chciałam ją mieć, bo nigdy nie miałam, a stąpanie po cieplutkiej podłodze, było miłą perspektywą. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu

z grzeczności się wypowiem choć nie lubię dyskusji o wyższości świąt :roll:

 

mam podłogówkę w całym domu i nie wyobrażam sobie innego rozwiązania. mam niskie ciśnienie i wiecznie zmarznięte stopy a uwielbiam chodzić boso.

podłogówka jest zdrowsza i nie zabiera miejsca. ponadto jest niskotemperaturowa. a jakby coś odwaliło łukaszence to ja tam wolę mieć alternatywe w postaci pompy ciepła.

 

myślę że najlepiej jak się wybierzesz do wątku o podłogówce - tam znajdziesz kilkadziesiąt opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...