Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MODRZEWIOWE KOMENTARZE


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Obejrzałam program wnętrzarski temat : białe wnętrza !!! :D

coś dla mnie bo nadal jestem zafiksowana na biel :roll:

i zobaczyłam połączenie bieli z ciemną podłogą :roll: super to wyglądało :D

tylko znów nie wiem do końca na co się zdecydować (chyba sobie walnę panele za 30 zł :oops: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna poffiadomien nie dostawałek.. :evil: ..wiesz co aniu albo laminaty za 50zł metr..albo posadzka za 200-500 zł metr (zalezy od gatunku, klasy, stopnia wybielenia, rozmiaru, metrazu..stanu wylewek..)..ja tam białego dreffna nie widziołem..???

Innej drogi nie ma ..panele drewniane to wlk lipa..na 5-8 lat..i tak samo do wyrzutu..jak laminat..stukaja podobnie..bez sens..jak masz jakies pytania odnosnie deski ..olejowanej na ciemne czy jasne kolory dawaj..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna poffiadomien nie dostawałek.. :evil: ..wiesz co aniu albo laminaty za 50zł metr..albo posadzka za 200-500 zł metr (zalezy od gatunku, klasy, stopnia wybielenia, rozmiaru, metrazu..stanu wylewek..)..ja tam białego dreffna nie widziołem..???

Innej drogi nie ma ..panele drewniane to wlk lipa..na 5-8 lat..i tak samo do wyrzutu..jak laminat..stukaja podobnie..bez sens..jak masz jakies pytania odnosnie deski ..olejowanej na ciemne czy jasne kolory dawaj..

 

nie wiem Duchu o co mam pytać jak już mam pomysł to zaczynam go z mężem omawiać i po takiej rozmowie znów mi się wszystko przestawia :roll:

muszę chyba zaczekać jak będą wylewki żeby podjąć na szybko decyzję i już nie mieć odwrotu :wink:

a w sprawie wylewki czy zachowuje się jakąś różnicę między wylewką na której ma być deska a tą gdzie terakota? Jeśli tak to ile centymetrów różnicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heloł :lol: jak sie wieczorny spacer udał? ;)

 

super się udał :lol:

dzieci z teściami zostały a my z suńką na spacerek :D

raczej nie chodzimy w tamtą stronę więc wszystkie zapachy były nowe i po spacerze nie bolały mnie nogi tylko ręka wyrywana ze stawu przez podhalana :lol:

A Ty pewnie Aga po psie nas poznałaś co? :wink:

 

planuję formę jako taką zaprezentować na wiosnę :roll: więc serwuję sobie takie spacery w stronę Rozalina po chodniczku :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry..minimum wylewki 45mm ale to minimum idealnie jest okolo 60mm

wazne jest mniej wiecej czego sie oczekuje przed kafelkami wylewkami..bo mozna sobie tak wylewki przygotowac by wszystkie posadzki byly w poziomie np kafelki na rownoiutko sie laczyly..z drewnem..bez lania dodatkowych wylewek podrownujących..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry..minimum wylewki 45mm ale to minimum idealnie jest okolo 60mm

wazne jest mniej wiecej czego sie oczekuje przed kafelkami wylewkami..bo mozna sobie tak wylewki przygotowac by wszystkie posadzki byly w poziomie np kafelki na rownoiutko sie laczyly..z drewnem..bez lania dodatkowych wylewek podrownujących..

 

jaką więc dać różnicę w wylewce przy łączeniu podłogi drewnianej z kaflami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mylisz sie moja droga, wyobraź sobie że rozpoznałam twoją kurtałke :lol: potem psa 8)

ja jakoś nie moge sie zebrać na spacer, no i psa jeszcze nie mam :roll: oby do wiosny..

a jeśli chodzi o formę, no cóż - nie ma to jak wykańczanie 8) figurka osy murowana :D po gładziach na dole wciągneło mnie że hoho, aż boje sie pomyśleć co będzie jak zaczne góre trzeć :o :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mylisz sie moja droga, wyobraź sobie że rozpoznałam twoją kurtałke :lol: potem psa 8)

ja jakoś nie moge sie zebrać na spacer, no i psa jeszcze nie mam :roll: oby do wiosny..

a jeśli chodzi o formę, no cóż - nie ma to jak wykańczanie 8) figurka osy murowana :D po gładziach na dole wciągneło mnie że hoho, aż boje sie pomyśleć co będzie jak zaczne góre trzeć :o :lol:

 

no kurtałkę to mam taką specjalną na wypady psiwo - budowlane :lol:

nie wygląda zbyt uroczo :roll: ale urocze rzeczy robią się zaraz białe od psich kudłów :evil: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakaz kcesz posadzke drewniana lita?? elementy deskowe czy parkiet..trza wiedziec..

 

a możesz napisać tak:

przy desce litej - tyle cm

przy parkiecie - tyle

elementy deskowe - tyle ( czy to np deska barlinecka ? :roll: )

 

moglbym jesli mi powiesz jak grube kafelki planujesz...i czy masz ogrzewanie pod posadzką..drewniana czy tam panelową..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakaz kcesz posadzke drewniana lita?? elementy deskowe czy parkiet..trza wiedziec..

 

a możesz napisać tak:

przy desce litej - tyle cm

przy parkiecie - tyle

elementy deskowe - tyle ( czy to np deska barlinecka ? :roll: )

 

moglbym jesli mi powiesz jak grube kafelki planujesz...i czy masz ogrzewanie pod posadzką..drewniana czy tam panelową..?

 

no to jadę plytki wybrać :roll:

 

a Duchu jakby przyjąć że plytki to max 2cm pod kaflami ogrzewanie a pod podłogą drewnianą/panelami nie będzie ogrzewania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie że bywam a i znam forumowo Twojego Zawrata

 

O! Jak miło! Chciałoby się powiedzieć"jaki ten świat mały", ale bardziej pasuje "jaki ten net mały". :wink:

 

Trzymam kciuki i kibicuję Waszej budowie! Od nas wczoraj wyszedł ostatni budowlaniec... Ufff.... Był miły ale ileż można mieszkać pod jednym dachem z obcym chłopem? :wink:

Więc to juz jest koniec.... Koniec oficjalnej budowy (chociaż nie koniec roboty). Tego i Wam w niedługim czasie zyczę! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Lilla mam nadzieję że w marcu prace ruszą pełną parą :D

i na jesieni opuści nasz domek ostatni budowlaniec

 

a robota w domu kiedyś się kończy ......................... tak po 3 latach od zamieszkania jak dobrze idzie :roll: (bo dom to i ogród i wszyskie pierdółki w srodku i na zewnątrz :D )

a dziennik Twój to gdzie :evil: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...