Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MODRZEWIOWE KOMENTARZE


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nitu jestem wstępnie umówiona z gościem na tynki gipsowe 27zł/m2 z materiałem mają skonczyć robotę w Pruszkowie na początku kwietnia i przyjechać do mnie.

Nie widziałam niestety ich roboty :roll:

są poleceni przez p. Roberta który robił karton-gipsy u Neferki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj aniu czyli jednak tynki gipsowe będą? ja cały czas obstawiałam, że chce cem-wap.. mieliśmy rewelacyjną cenę u górali.. ale górale się rozchorowali.. i będą tynki gipsowe.. 24zł/mkw..

 

u mnie też instalatorzy już ruszają.. a dzieciaki tez chorują... no cóż! byle do wiosny!

 

a co do rodzin wielodzietnych.. to mieliśmy na czwartym piętrze sąsiadów z czwórką maluchów.. wiele osób uwazało, że to już niemal patologia.. nawet babcie nie przychodziły, bo dzieciaki dużo hałasu robiły.. a my patrzyliśmy na nich z podziwem.. byli niesamowicie zorganizowani.. jak słyszeliśmy, że wychodzą z domu to oboje z mężem wyglądaliśmy przez okno.. dzieciaki biegły w stronę samochodu.. chłopaki na spólkę majstrowali kluczykiem w zamku.. potem upychali się na siedzeniu kierowcy i udawali, że prowadzą.. dziewczynki pomagały sobie wzajemnie wdrapać się na tylne siedzenie.. wystarczy, ze mama podeszła i zaklaskała w dłonie, a już cała czwórka siedziała w swoich fotelikach.. starsze zapinały pasy młodszym.. rewelacja!! sąsiadka nie miała zbyt duzo czasu dla siebie, bo nikt jej nie pomagał, ale widać było, że te dzieci to ich całe życie.. w końcu wyprowadzili się do nowowybudowanego domu, a mieszkanie wynajmują.. jakieś 2 mies. temu sąsiadka przyniosła coś dla lokatorów.. świetnie wyglądała.. zapytałam o dzieci i okazało się, że najstarszy kończy gimnazjum.. niesamowiecie szybko ten czas zleciał.. spojrzałam na nią z zazdrością :D :D :D mój maż ma 5 rodzeństwa.. a dom, który buduję jest przynajmniej 5-cio osobowy, więc trójeczka musi być :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej skabusia !

Wiesz ja jedynaczką jestem i zawsze zazdrościłam innym którzy mieli rodzenstwo :roll:

u mojego męża było ich czworo rodzeństwa tak jak teraz u nas :lol:

organizacja to podstawa bez niej jakiekolwiek wyjście kończyloby się moim rozstrojem nerwowym :lol:

ale prawie zawsze jesteśmy spóźnieni :-? muszę nad tym popracować :wink:

 

no i czekam na Twojego trzeciego szkraba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej skabusia !

Wiesz ja jedynaczką jestem i zawsze zazdrościłam innym którzy mieli rodzenstwo :roll:

u mojego męża było ich czworo rodzeństwa tak jak teraz u nas :lol:

organizacja to podstawa bez niej jakiekolwiek wyjście kończyloby się moim rozstrojem nerwowym :lol:

ale prawie zawsze jesteśmy spóźnieni :-? muszę nad tym popracować :wink:

 

no i czekam na Twojego trzeciego szkraba :D

 

ja mam dwójkę a zawsze jestem spóźniona... :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...